Jump to content

Moto Zajednica

Krojac

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Valjda je ovo prava rubrika za sledece pitanje (ako nije - izvinte): :oops:

 

Imam dobre kozne lone ali za mene prevelike. Ja bi to da smanjim na svoj broj. Ima li neko da mi preporuci krojaca koji mi nece skinuti kozu sa ledja a uradice dobar posao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Valjda je ovo prava rubrika za sledece pitanje (ako nije - izvinte): :oops:

 

Imam dobre kozne lone ali za mene prevelike. Ja bi to da smanjim na svoj broj. Ima li neko da mi preporuci krojaca koji mi nece skinuti kozu sa ledja a uradice dobar posao?

 

Autokomanda, tacnije Juzni bulevar br. 1

fontele nemam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Budva - Rezevici

Pre nego ostavis pantalone da ih suzavaju pitaj za cenu jer su meni naplatili suzavanje rukava(samo donji deo podlaktice) na rokerici 25eur.Dobro se preracunaj jer se mozda vise isplati da ih prodas,doplatis i kupis nove nego prepravka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Da ne otvaram novi TOPIC, postavicu pitanje ovde..elem..kupio sam pantalone koje mi odgovaraju kada stojim, medjutim kada sednem na motor, nogavice mi se povuku znatno gore, pa me to malo nervira, i zakljucio sam da je to zbog toga sto su mi malo dublje i sire u predelu zadnjice (da budem fin :) ), pa pitam da li neko ima da preporuci nekog krojaca koji bi mogao malo da mi skupi te pantalone i da mi ih napravi malo plicim? U pitanju su textilne (goretex) pantalone..;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Evo i epiloga avanture sa prekrajanjem mojih znatno vecih koznih pantalona:

 

bio sam u pomenutom butiku na autokomandi ali posto glavni majstor nije bio tu nasao sam fantasticnu alternativu u krojackom salonu "Queen" gde sam na profi opremi dobio smanjenje pantalona na meru - sada su kao salivene!

 

Mogu svakome da preporucim ovaj salon - gospodja Vera je stvarno uradila sjajan posao za potpuno razumnu svotu novca! :D Kome treba, saljem telefon na pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Evo i epiloga avanture sa prekrajanjem mojih znatno vecih koznih pantalona:

 

bio sam u pomenutom butiku na autokomandi ali posto glavni majstor nije bio tu nasao sam fantasticnu alternativu u krojackom salonu "Queen" gde sam na profi opremi dobio smanjenje pantalona na meru - sada su kao salivene!

 

Mogu svakome da preporucim ovaj salon - gospodja Vera je stvarno uradila sjajan posao za potpuno razumnu svotu novca! :D Kome treba' date=' saljem telefon na pp.[/quote']

 

Pogledaj P.M. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Malo teze ces da prekrojis GORE TEX' date=' jer su savovi lepljeni :wink:[/quote']

 

Ma ima da nadjem neku hemiju da ih odlepim..:D..Salu na stranu, moram da pokusam,ali ako i ne uspem, nije toliko strasno jer mi problem resavaju malo dublje cipele..;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: bijela,montenegro
Pre nego ostavis pantalone da ih suzavaju pitaj za cenu jer su meni naplatili suzavanje rukava(samo donji deo podlaktice) na rokerici 25eur.Dobro se preracunaj jer se mozda vise isplati da ih prodas' date='doplatis i kupis nove nego prepravka![/quote']

 

kad opet nesto budes petljao sa kozom, javi mi se da te odvedem kod covjeka sto ce za male pare napravit ali vrhunski, bilo kome sa primorja se isplati da dodje da napravi, primjera radi, liku je napravio kompletnu novu postavu za jaknu za 15 eura ali tako da ne mozes da provalis da nije nova, opasan chicha :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja