Jump to content

Moto Zajednica

Mnogo brz batica

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

1-og maja na autoputu jedno par km pre pumpe zmaj vozim u levoj traci u desnoj polovini i krajickom oka u levom retrovizoru ugledam plavi auto koji mi se velikom brzinom priblizava, refleksno cimnem jedno pola metara u desno i batica me za malo promasi. Da napomenem da sam imam malo vece bocne kofere i nosaci su montirani malo sire zbog auspuha tako da su mi malo siri od rucica. Da se nisam pomerio sigurno ne bi sad ovo pisao. Naravno batica nastavi da vozi cikcak kroz guzvu a ja za njim. Kad sam ga stigao primenio sam "noga u retrovizor" manevar ali bezuspesno, moram jos da vezbam ovo :) posto se retrovizor samo iskrenuo ka spolja. Provalim da me batica juri :)) dam malo gas i pokazem mu da skrene desno na zmaj. Ne znam gde je skrenuo i sta je uradio ali nije ga bilo na zmaju. Par minuta kasnije snimim ga zaglavljanog u guzvi na autoputu pri kraju pumpe. E posto sam bio poprilicno iznerviran otrcim do njega i krenem da se izivljavam po staklima. Predvideo sam da batica ima plasticna stakla na kolima :)) i nazalost nisam uspeo nijedno bocno da razbijem :)) Opis kola: Neki hechbek nabudzen plavi metalik sa velikim belim slovima na zadnjem staklu, unutra nema sedista osim vozacevog. Batica: celavi sa tribalima na desnoj nadlaktici. Nisam nista vise uspeo da zapamtim posto sam bio poprilicno iznerviran.

 

Jos jedan mnogo brz batica koga se treba paziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Par minuta kasnije snimim ga zaglavljanog u guzvi na autoputu pri kraju pumpe.

 

Jos jedan mnogo brz batica koga se treba paziti.

 

Napisao kako ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

E aaaaaa sta bi bilo da je "batica" lozana 90-ih i da je izvadio lektiru 90-ih tj utoku i malo te naterao da popusis tu istu lektiru a?

NE! ljudi iznapusavas ga i zahvalis dragom Bogu da te je promasio i sto si ziv i zdrav,nastavis i onda ovde uvece napises sta ti se dogodilo.

BUDALA na svakom koraku, klinci koji mnogo ne misle i znaju samo da prangijaju i nisu nacitani nego samo naslusani i naduvani .PLJAS i nema te onda neka nova tema i "trebao je ili nije trebao da reaguje",

REAKCIJA JE PRIRODNA ali...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Ne opravdam nasilje... daleko od toga... ali moramo da se suprostavimo na neki nacin... Sve sto se vise ljudi sklanja i moli bogu sto su preziveli, sve vise tih batica se ponasa bahatije misleci da mogu uvek da prodju...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

Ne opravdam nasilje... daleko od toga... ali moramo da se suprostavimo na neki nacin... Sve sto se vise ljudi sklanja i moli bogu sto su preziveli, sve vise tih batica se ponasa bahatije misleci da mogu uvek da prodju...

 

 

isto mislimo!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

ja to resavao kacigom,mnogo lepo skine retrovizor,jos ja imao podkapu...he he da ste samo videli facu batici iz dzipa...panika u pravom smislu reci...mnogo gledaju filmove pa kad mu neko dotrci do dzipa u podkapi i moto jakni,jos ako je mrak,da vidis kako skacu vene na vratu i celu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

E aaaaaa sta bi bilo da je "batica" lozana 90-ih i da je izvadio lektiru 90-ih tj utoku i malo te naterao da popusis tu istu lektiru a?

NE! ljudi iznapusavas ga i zahvalis dragom Bogu da te je promasio i sto si ziv i zdrav,nastavis i onda ovde uvece napises sta ti se dogodilo.

BUDALA na svakom koraku, klinci koji mnogo ne misle i znaju samo da prangijaju i nisu nacitani nego samo naslusani i naduvani .PLJAS i nema te onda neka nova tema i "trebao je ili nije trebao da reaguje",

REAKCIJA JE PRIRODNA ali...

 

 

e onda se izvinjavas i pocnes da places ako mozes, kumis i molis da ne puca i sve sto treba da ga malo sokiras ! i dok je on tako malo u shoku i nije mu jasno sta se desava pozajmis taj bukvar-letkiru i olupas mu o glavu ! ! !

 

'svi dobri ljudi kad SAMO nista ne bi uradili, ZLO bi pobedilo' ! ! !...mislite o tome !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

nije mi jasno sto svi kad je neko s...odma se pominje vadjenje prangije...

pa ako u bg-u ima 3 mil ljudi,nek je i pola mil u tom fazonu "90",i samo njih 10-20 000 sme da upotrebi (a cifra je mnogo manja),i ako ti bas naletis na tako nekog...onda se ubi sam...

ne znam sta se tripujete,sta sad,treba svi da se plasimo nagruvanih,celavih...jos ako imaju neku tetovazu,najbolje da ne izlazimo napolje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 103 postova
  • Lokacija: Beograd

Sada kada sedim kod kuce u fotelji i kuckam ovaj tekst mislim kako sve ovo nije u redu kakve sve posledice mogu da budu:

(ajde)utoka ,tuca sa nekim ko je jaci od tebeStane i odvali te od batina),zamisli samo da te obori sa motora dok ga jurisi vozis uporedo sa njim(iz straha ne sto to hoce) i statine drugih situacija u kojima mozemo izvuci deblji kraj.Da ne pricamo o bilo kakvoj tuci u saobracaju ide se u zatvor odmah!Ali na putu ne mislim ovako nekako drugacije kao da nisam ja,valjda borba za zivot.Cuvajte se ljudi i budite sto tolerantniji!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6322 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Meni samo nije jasno sta je on radio dok si mu ti razbijao stakla i izivljavao se na autu ? Sedeo i sve to mirno gledao ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

kad su ovakve ili slične situacije, ja se uvek setim nemilog događaja od prošle ili predprošle godine, neznam sad tačno...Ispred Metroa, kada tip se ugurao na parking prostor samo nekoliko sekundi ispred batice koji je to isto parking mesto snimio za svoj džip. Tada je batica iznerviran, izvadio prangiju i opalio par metaka. Neznam, prirodna je to reakcja da pružiš otpor, ali u ovoj zemlji, je puno neprirodnih stvari i iskompleksiranih i bolesnih ljudi koji šetaju ulicama,pa se shodno tome se moraš prilagođavati ako hoćeš da opstaneš. Ako bi hteo, mogao bi svaki dan da se potučem minimum po dva pta, koliko me stvrai u okolini iritiraju, ali jednostavno, kažem sebi, pametniji popušta, izbrojim do deset, pogledam u nebo u kažem hvala bogu što sam živ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

nije mi jasno sto svi kad je neko s...odma se pominje vadjenje prangije...

pa ako u bg-u ima 3 mil ljudi,nek je i pola mil u tom fazonu "90",i samo njih 10-20 000 sme da upotrebi (a cifra je mnogo manja),i ako ti bas naletis na tako nekog...onda se ubi sam...

ne znam sta se tripujete,sta sad,treba svi da se plasimo nagruvanih,celavih...jos ako imaju neku tetovazu,najbolje da ne izlazimo napolje...

 

 

Niko nije rekao da teba da se plasimo nagruvanih,celavih i istetoviranih likova to je samo fizicki izgled,a moguce da je sisa,a mali i uduvani majmun koji nema vise od 50 kg i 2 gr mozga  koji ce mozda iz straha pucati...Ja sam samo rekao da treba dobro razmisliti pre lomljave retrovizora i slicno  . ok impulsivna reakcija ...pa procitajte danasnje novine

Narkoman ubo policajca spricem u predelu prepona...i slicna sranja se desavaju.

 

Da a sta je radio celavi u autu dok si ti sve to lomio?Plakao,zvao telefonom 92,bo se u venu,smejao,,,, ili ti to malo preterujes?

VODITE LJUBAV A NE RAT! ;D

mozda ja malo drugacije gledam na stvar, verovatno to ide sa godinama mozda sam ckicapi ali dokle god govna diras ona smrde ako ih nediras sasuse se i prestanu da smrde.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni samo nije jasno sta je on radio dok si mu ti razbijao stakla i izivljavao se na autu ? Sedeo i sve to mirno gledao ?

 

ima blindirana stakla...

gledao ga kako se muchi zabadava

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

@sszgo: Da li je civic ili neki pezo nemam pojma posto je bilo previse plastike. Bila je tolika guzva da bi ga stigao i skuterom.

 

U principu je ok to "ljubav", tolerancija i sl. ali sve ima svoje granice i mene je u principu vrlo tesko iznervirati i izbaciti iz koloseka ali kad mi neko ugrozava na tako bezobrazan nacin licnu bezbednost jednostavno nemogu toliko da se kontrolisem. Nije prvi put da me neko isece ali ovde nije bio slucaj izvini nisam te video, to mogu da razumem, svakome se desi ali bio sam direktno ispred njega i svesno je uradio to sto je uradio.

 

Sad kad vracam film mislim da nije ni imao tablice.

 

I ja mislim isto sto je rekao despic a i kad bi gledao "sta bi bilo kad bi bilo" onda ni netreba da vozim motor. I da je batica bio Tajson u tom trenutku sam toliko adrenalina imao u sebi da ga nista nebi spaslo u slucaju da je izasao iz kola :))) Ja se licno vise plasim hladnog nego vatrenog oruzija. Ne zelim sad da objasnjavam zasto.

 

Ono sto mene zanima je sta uraditi pa da ovakvi likovi vise nikad nevoze?

Polomiti mu ruke i noge? To mislim da nije resenje, zarasce :) a i postoji mogucnost da mi izvucemo deblji kraj.

Prijaviti muriji? Milsim takodje da ni od ovoga nema preterane vajde.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni samo nije jasno sta je on radio dok si mu ti razbijao stakla i izivljavao se na autu ? Sedeo i sve to mirno gledao ?

 

Da :) nesto je mlatarao rukama i vikao ali ga stvarno nisam cuo :) Iskreno scena je podsecala na film Men of Mystery :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

odseces mu noge...a posle i ruke...da ne cese ranu ;)

sve je to super...al ne slazem se sa onim "izvini nisam te vid'o"

u fazonu,zamalo da me pokosi da ne budem u gipsu 6 meseci,i onda mi mahne kao:"jbg,izvini!"

ja vozim kola ko p...ne zato da ne bih pokosio nekog...nego zato sto mi nista ne znaci 2 minuta sto cu stici ranije...samo cu se nervirati bzvz!pustis muziku,zapalis cigaru i polako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja