Jump to content

Moto Zajednica

HAKUNA MATATA TURA (u nastavcima)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

Slažem se s Marokancem, super fotke.

Ja samo upijam ovaj putopis. Zato sam i nestrpljiv... :)

pretpostavljam da nerviram ljude  :o  ali stvarno nemogu brzze... ::)  veliki pozdrav i daj da se vidimo posle vikenda kad dodjem u bgd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

Dan 14

 

Obilazak Lisabona…krenuli prvo ka zamku kojeg smo videli sa terase…CASTELO DE SAO JORGE…

Put nas je vodio kroz grad koji je chitav u ovakvim ulicama…

slika1.jpg

 

slika2.jpg

 

Nije lako odrzzavati ravnotezzu na motoru ali zato je shtimung potaman…

Dolazimo do zamka koji je na brdu…

 

slika3.jpg

 

1279 do 1511 ovde su zziveli kraljevi…

slika4.jpg

 

Pogled je sjajan …krovovi Lisabona…

 

slika5.jpg

 

slika6.jpg

 

Chesma..

 

slika7.jpg

 

Ana radosna..

 

slika8.jpg

 

Kralj

 

slikia9.jpg

 

I smoreni biker od peshachenja..

 

slika10.jpg

 

Ubrzo sam se oraspolozzio..provozali se malo I spustili u Alfamu..

slika11.jpg

 

I inache zamak I Alfamu su prvobitno izgradili “Moori”(muslimani) koje su kasnije naselili I hrishcani…medjutim kako je bio jak zemljotres  hrishcani su “zbrisali” I Moori ostadoshe..tako da Alfama nije pretrpela neke bitnije izmene I ostala je u takva kakva su je davno sagradili…

 

slika12.jpg

 

slika13.jpg

 

slika14.jpg

 

slika15.jpg

 

Napushtamo deo grada “radnichke klase” I idemo ka Gabrijeli..

 

slika16.jpg

 

slika17.jpg

Gabi je josh jedna srecna zvezda nasheg puta…devojka je kuma jedne prijateljice iz Bgd-a koja je rekla da je obavezno obidjemo…I eto nas u restoranu kod Gabi..

 

slika18.jpg

 

Gazdarica je puna duha I odmah nas je pridobila svojom neposrednoshcu I osmehom…

 

slika19.jpg

 

Vodi nas do mosta koji je odmah iza njenog restorana

 

slika20.jpg

 

slika21.jpg

 

Ulica za sve one koje dolaze u Lisabon mogu da dodju kod Gabrijele u restoran …dobra klopa I ljubazna domacica…odluchila je da nas odvede do suprotnog dela grada..Belem..

 

slika23.jpg

 

slika30.jpg

 

slika31.jpg

 

O Belemu se mozze mnogo prichati ali mi smo bukvalno samo proshli kroz…ali mogu vam prichati o ovom…

 

slika26.jpg

 

A to je ovo…

 

slika27.jpg

 

Jedna od najlepshih poslastica koje smo ikada probali…pita sa kremom od vanile, a odozgo shecer u prahu I cimet…interesantno da ova poslasticharnica(ako mogu tako da je nazovem) spolja izgleda sasvim obichno, da nekazzem neugledno..

 

slika24.jpg

 

slika29.jpg

 

Kada udjete postoji ogroman shank  gde se non stop iznose I prodaju ove poslastice…prodjete pored shanka  kroz vrata I udjete u ogromnu prostoriju sa 100-ak ljudi koji sede za stolovima I slade se…sve je zauzeto..nastavimo  kroz sledeca vrata I ista slika …sve je krcato…treca je bila poluprazna ali je bila I najveca sala…Gabi nam objashnjava da se ovde najbolje prave ove poslastice u chitavoj Portugaliji…I da se smatra da je ovo prvo mesto u kom su se pravile ove poslastice I prodavale posle manastira-zamka u Belemu

 

slika25.jpg

 

Tu smo se smestili I krenuli da mlatimo Pasteis de Nata kako je puno ime ovog slatkisha…3 porcije su bile taman…fenomenalno…kasnije smo otishli kod Gabi kuci da operemo stvari, interesantno da nismo mogli da nahvatamo nijednu perionicu u Lisabonu a nije da se ni8smo potrudili..

 

 

15. juli…kako proslaviti rodjendan?? Isplanirao sam da to bude na najzapadnijoj tachki Evrope…Cabo de Roca…put do tamo isplanirali preko Sintre

 

slika1.jpg

 

U kojem se nalazi najpoznatiji zamak u Portugaliji …  PENA…

 

slika2.jpg

 

Kupovina karata za ulazak…mi smo odluchili da pogledamo zamak Pena i Mourish Castle, toliko smo imali vremena…pored ovih mesta mozze se kupiti karte za razgledanje  manastira-samostana CONVENTO DOS CAPUCHOS I vrtovi nekog PARQUE DE MONSERRATE…

 

slika3.jpg

 

Karta

 

slika4.jpg

 

slika5.jpg

 

slika6.jpg

 

Dolazak do bajke..

 

slika7.jpg

 

slika8.jpg

 

slika9.jpg

 

slika10.jpg

 

slioka11.jpg

 

Ovde je kraljica primala goste u sobi za chaj..

 

slika12.jpg

 

slika13.jpg

 

slika14.jpg

 

slika15.jpg

 

slika16.jpg

 

slika17.jpg

 

slika18.jpg

 

Posle obilaska zamka(naravno da nam nisu dali da slikamo unutrashnjost)

Uputili smo se kroz izvrsne parkove I prirodu ka drugom zamku…

 

Tube…

 

slika19.jpg

 

Kucica za patke…

 

slika20.jpg

 

I dolazimo do…

 

slika21.jpg

 

slika22.jpg

 

Sjajno je da je zamak u na vrhu brda a na vrhu velika cisterna za vodu kako bi shto duzze odoleli opsadi…

 

slika23.jpg

 

slika24.jpg

 

slika25.jpg

 

slika26.jpg

 

slika27.jpg

 

slika28.jpg

 

slika29.jpg

 

slika30.jpg

 

slika31.jpg

 

slika32.jpg

 

Spustili se u Sintru I krenuli dalje…

 

slika33.jpg

 

slika34.jpg

 

slika35.jpg

 

slika36.jpg

 

slika37.jpg

 

Nastavljamo ka najzapadnijoj tachki kontinenta…

 

slika38.jpg

 

slika39.jpg

 

Umemorisan restoran…

 

slika40.jpg

 

slika41.jpg

 

iiiii….

 

slika42.jpg

 

STIGLI…

 

slika43.jpg

 

slika44.jpg

 

slika45.jpg

 

slika47.jpg

 

slika48.jpg

 

slika48.jpg

 

slika49.jpg

 

slika50.jpg

 

slika51.jpg

 

slika52.jpg

 

slika53.jpg

 

Mesto je puno turista koji dolaze sa svih strana sveta…ima bikera ali I bus-eva prepunih turista…zadrzzali se pola sata …ostace rodjendan zauvek u secanju…vratili se u mesto koje je par km udaljeno da  ruchamo I proslavimo …tu videsmo bar koji ima parking samo za motore…nazzalost nije radio…valjda se otvara u sunset…

 

slika54.jpg

 

Dolazimo do restorana koji smo zapazili…I krece naruchivanje…

 

slika55.jpg

 

slika56.jpg

 

slika57.jpg

 

slika58.jpg

 

slika59.jpg

 

slika60.jpg

 

Ana je uzela lignje koje su savrsheno izgledale a I preukusne su …ja se zadrzzao na ribi…dobra klopa pa …

 

slika61.jpg

 

slika62.jpg

 

Smlatili 2 boce vina…

 

slika63.jpg

 

I krenuli…ko god dodje a znam da ce vas biti  dodjite u ovaj restoran…necete pogreshiti…kada smo kretali zateknemo sledecu scenu isprede restorana…

 

slika64.jpg

 

Jedna od najdrazzih…

 

slika65.jpg

 

Krenuli obalom…

 

slika66.jpg

 

slika67.jpg

 

slika68.jpg

 

slika69.jpg

 

I stali kod…BOCHA DO INFERNO…usta pakla

 

slika70.jpg

 

slika71.jpg

 

Slikali se I preko Cascais-a …

 

slika73.jpg

 

slika74.jpg

 

Stigli u Lisabon kod Gabi u restoran, koja je izvadila poklon…chokoladni mus..

 

slika75.jpg

 

slika76.jpg

 

slika77.jpg

Dan se zavrshio traganjem za internetom I odgovorima na chestitke..

 

slika78.jpg

 

Savrshen dan…da sam mogao da ga pozzelim ne bi ispao ovakav…

 

 

 

 

 

 

               

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Rodom i srcem u Brčkom-BiH, a na privremenom radu u Zagrebu-CRO

Pomoz Bog brate,

 

Prvo sam čeko da se nakupi nastavaka, proguto ih kroz par nekoliko sati na poslu... i sad me svrbe dlanovi  ;D

 

putOPIS kao ogledni primerak...Hvala.

+PAX, Bože zdravlja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

;D

vidimo se posle vikenda

 

Hoze , prijatelju , kojeg vikenda ???

 

Salim se , verovatno si zauzet ... pozdrav

evo posle vikenda  ;D  nepostizavam ...ali neodustajem  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

Pomoz Bog brate,

 

Prvo sam čeko da se nakupi nastavaka, proguto ih kroz par nekoliko sati na poslu... i sad me svrbe dlanovi  ;D

 

putOPIS kao ogledni primerak...Hvala.

+PAX, Bože zdravlja

  evo,evo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

Dan kada se oprashtamo od Lisabona ….krecemo preko mosta na chijem se suptotnom kraju nalazi spomenik kao u  Rio…

 

53.jpg

 

54.jpg

 

55.jpg

 

Plan je da se trajektom prebacimo do obale I obalom koliko mozzemo dodjemo do Fara na chuveni moto skup..na trajektu upoznajemo trojicu bikera iz Coimbra..

 

56.jpg

 

Proveravam put na karti

 

57.jpg

 

I pristajem da krenem na put sa njima…trebalo jew da stanemo na par mesta koji su oni zacrtali da vide pa za faro…

 

58.jpg

 

Zashto je dobar Harli D. 

 

59.jpg

 

Da se mota dok se vozi..

 

60.jpg

 

61.jpg

 

Ostatak ekipe

 

62.jpg

 

63.jpg

 

Lepi krajevi kroz koje prolazimo

 

64.jpg

 

65.jpg

 

66.jpg

 

Doshli do grada za koji smo se dogovorili da pravimo pauzu..tu krece prvo gubljenje…idemo u jednu stranu…

 

67.jpg

 

Pa se vracamo nazad…

 

68.jpg

 

I na kraju pitamo…

 

69.jpg

 

Dolazimo na rivu gde su popstavljene gomile shankova iz raznih restorana na kojima se prodaje klopa…zapravo su festivalski dani…

 

70.jpg

 

Pronalazimo za nas najbolji shank I poruchujemo klopu..

 

71.jpg

 

72.jpg

 

Nastavljamo ddalje obalom …

 

73.jpg

 

I onda ponovno gubljenje…ja lagano krecem da se nerviram jer znam da bih  mnogo opushtenije I brzze proshao ovaj kraj…

 

74.jpg

 

Opet stajemo u nekom gradicu

 

75.jpg

 

76.jpg

 

Ovde smo konstatovali da se ljudi chak I kupaju…

 

77.jpg

 

 

Napushtamo mesto I dolazimo do neke uvale…I tu se kao kupuje riba od ribara..

 

78.jpg

 

79.jpg

 

80.jpg

 

Nishta narochito ..tu odluchujem da koristim gosp. Garmina I da krecem direktno za Faro…oni se slazzu

 

81.jpg

 

82.jpg

Za svaki sluchaj vozim prvi nkako se ne bi opet pogubili

 

83.jpg

 

84.jpg

 

I izlazimo na auto put za Faro…

 

85.jpg

 

86.jpg

 

Tu vec pochinje da kuva od motora..

 

87.jpg

 

I kako smo se priblizzavali gradu pochinju reke motora..ja to nikad nisam dozziveo..kao da je okupiran grad…

 

Poznati “ostrvo” u Faru gde ljudi gledaju aviJone…

 

1.jpg

 

I hvatanje prikljuchka za ulaz na moto susret…

 

2.jpg

 

3.jpg

 

Dolazak na parking gde se kupuje karta..

 

4.jpg

 

5.jpg

 

Karta je sastavljena od chetiri kupona…

 

28.jpg

 

29.jpg

 

Kupon za upis odakle si doshao,nagradna igra putovanje za Daytonu,nagrada dobijanje motora I kuponi za klopu subota I nedelja…shta bi chovek vishe..

 

6.jpg

Sam kamp je ogroman I sastoji se od nekoliko zasebnih celina… zajednichko je da je svuda pesak jak sitan crvenkaste boje koji dizze nevidjenu prashinu…drveca ima ali kako mi8 nismo dosli prvi dan sav hlad je bio vec zauzet…naravno da su prijatelji iz Cimbre se ponudili da budemo sa njihovim ortacima u kampu medutim na tom delu je jedva bilo mesta za njih da stave shator…tako da sam odustao od toga ostavio Anu sa motorom I krenuo da trazzim mesto..lakshe je tako jer je pesak na nekim mestima preilichgno dubok a nama motor PRILICHNO natovaren I nemozze se manevrisati …

 

19.jpg

 

20.jpg

 

Gledao sam negde da pronadjem makar malo hlada I iz treceg puta uspeo…pored druma uz samo ivicu privalio se nekoj ekipi shpanaca koji nemaju pojma engleski ali su sa osmehom I klimanjem glave ispratili moj preformans oko mogucnosti da postavim shator do njih…

 

21-1.jpg

 

22.jpg

 

23-1.jpg

 

24.jpg

 

I evo ga…

 

25.jpg

 

26.jpg

 

Inache Ana je prvi put u zzivotu u shatoru I prvi put na Moto skupu…

 

27.jpg

 

Kakvo probijanje leda…

Na nekih 300m od shatora su tushevi chesme I klonje..

 

7.jpg

 

8.jpg

 

Ulaz – izlaz iz kampa

 

9.jpg

 

Natkriveni deo sa stolovima I klupama…za odmor I klopu…

 

11.jpg

 

Zatim kastom farma gde se dovode motori koji  zele da se takmiche ,pokazuju,prodaju…

 

15.jpg

 

10-1.jpg

 

Onda suprotno od farme je veliki stejdz..

 

14.jpg

 

Levo su nprodavnice sa klopom

 

16.jpg

 

A desno shatori sa moto opremom…inache ima dosta toga da se kupi…od preradjenih sedishta za vecinu modela motora,preko odela,gedzeta I celokupne kamp opremw…shto napominjem ovo,jer smo mi nosily shator,vrece,dusheke na chitavom putu a spavali smo samo 2 noci u Faru…a sve smo to imali ovde za  iste pare kao I u bgd-u…

 

17.jpg

 

A najvishe je bilo

 

12.jpg

 

13.jpg

 

18.jpg

 

Spakovali se I otishli do grada na klopu…v ideli ogroman trzzni centar I uputili se ka njemu…a na parkingu ludilo…okupiran motorima

 

30.jpg

 

31.jpg

 

Tu klopali I odluchili da se malo okupamo u okanu…krenuli I redom trazzili plazu gde ima I tusheva…no to I nije bilo tako lako

 

32.jpg

 

33.jpg

 

34.jpg

 

35.jpg

 

Posle 20-tak km nahvatamo plazu sa barom koji ima tusheve koji se naplacuju sicom…I padne kupanje

 

36.jpg

 

37.jpg

 

38.jpg

 

Primecujete kako se svi kupaju u 10-15m..to je zaton sho I ako smo na samom jugu Portugala voda je I dalje izuzetno hladna..

 

39.jpg

 

40.jpg

 

Malo se kupali,sunchali I pravo na tush…a posle toga na pice…bar jee taman kako treba sa laganim tech-hausom koji vrti atraktivan DJ…ja se odluchujem za pivo dok Ana uzima kajpirinju…uz to daje I napojnicu devojci koja pravi koktele I dobija ogroman osmeh I josh veci I bogatiji koktel..

 

41.jpg

 

45.jpg

 

Za stolom primetismo simpatrichnu foru…DJ Akademija…dok ste na odmoru mozzete da zavrshite kurs za DJ ili VJ zavisi shta zZelite…nikada dosta obrazovanja :0)

 

42.jpg

 

43.jpg

 

44.jpg

 

Za stolom do nas uskoro se pojavishe momci iz Brazila koji su u pochetku bili nevidjeno drski I napadni u koketiranju sa devojkama…ali u tom se pojavishe I Brazilke I momci postadoshe jako dobri I prihvatishe se shampanjca I lubenica…

 

46.jpg

 

47.jpg

 

48.jpg

 

50.jpg

 

51.jpg

 

Jako dobri DJ…

 

49.jpg

 

Kako je zZurka postajala sve bolja I bolja reshili da ostnemo…josh su imali wi-fi pa sam se malo dopisivao I postavljhao fotke…elem, ubrzo je pala noc a mi prezadovoljni…jes da smo zadnji put jeli oko 12 ali zato nismo posustajali u alkoholu…Ana je malo malo pa zbrisala koktele I bila sve raspolozzenija…

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

A onda spektakal…oko 22.00 se ugasi zika I fajront…Ani najedared se sloshi i meni tek tad lampica da nije nishta jela…odem po klopu a u shanku samo kolachi..koji na alcohol neidu nikako…jedva je odvedoh do motora I onda krece epska rasprava o polasku u kamp…kapiram da je popila mnogo koktela I da je sve sad stizze ali …isfoliram se da sam ljut ,pochnem da vichem I nagovorim je da sedne…sve u svemu bilo je to dugo putovanje do kampa…sve pazim da mi nepadne I pokushavam da pricham sa njom I bilo je ok. Dok je imalo asvalta…kako dodjoh pred kamp I kako ugazismo u pesak nocu neznam kako sam izbalansirao do shatora da nepadnemo…prin tom masa je motorista koj nas pretichu I idu u suprotnim pravcem…nezaboravno iskustvo…dodjosmo do chadora I ubacih je unutra..

 

5.jpg

 

Tek tada sam skapirao da je isposhtovala prvo spavanje u shatoru I prvi moto skup u zzivotu kako treba…Ana svaka ti chast… vidi se da imash polozzeno za motor ;)

 

Video da je ok. Uzeo aparat u ruke i krenuo da vidim shta se deshava nocu na skupu FARO 28..

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

Na prilazu glavnoj bini vidim shator sa zzivom svirkom ispred koga su se mahom skupljali Englezi(kojih posle shpanaca je bilo najvishe na skupu)

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

12.jpg

 

Krenuo ka takmichenju za izbor najlepsheg motora..

 

13.jpg

 

I doshao...raznih kuca-radionica ali i pojedinaca koji su uchestvovali..uzzivajte

 

14.jpg

 

15.jpg

 

16.jpg

 

17.jpg

 

18.jpg

 

19.jpg

 

20.jpg

 

21.jpg

 

22.jpg

 

23.jpg

 

24.jpg

 

25.jpg

 

26.jpg

 

27.jpg

 

28.jpg

 

29.jpg

 

30.jpg

 

31.jpg

 

32.jpg

 

33.jpg

 

34.jpg

 

35.jpg

 

36.jpg

 

37.jpg

 

38.jpg

 

39.jpg

 

Moji favoriti..

 

40.jpg

 

41.jpg

 

42.jpg

 

43.jpg

 

44.jpg

 

45.jpg

 

46.jpg

 

47.jpg

 

48.jpg

 

49.jpg

 

Zavrshio sa razgledanjem i otishao da chekiram Anu...kako se nije ni pomerila otishao do glavne bine...taman kada je svirao EUROPE...glavna zvezda susreta..

 

50.jpg

 

51.jpg

 

52.jpg

 

53.jpg

 

54.jpg

 

55.jpg

 

Mislim jeste mi bilo drago chuti ih ali...davno proshlo vreme...muvao se josh malo uzeo neku klopu za nas da imamo ujutro i paljba do moje napacene ljubavi...kako sam popio josh koje pivo nisam bash iz prve pogodio pravi put do shatora i to je izgledalo otprilike ovako...

 

56.jpg

 

U tom pokushaju pronalaska puta desila se ispred mene scena koja me brzo otreznila...momak koji lezzi na pesku i dvojica jakih momaka iz obezbedjenja ga drze za ruke i noge...on se ceo trese kao da ima epi napad ili neshto slichno...pokushava da se izbori sa obezbedjenjem koje zove pomoc preko radio veze...posle nepunih 3-4 minuta pritrchava doktor i pokushava da ustanovi shta je...uzima inekcije ali neuspevaju da ga smire kako bi mu dali lek...masa se vec okuplja i postaje muchno gledati...ma nije proshlo ni 10 min stizze dzip sa 6-oricom iz obezbedjenja koji uspeshno drzze i smiruju lika i doca daje inekcije...ostatak obezbedjenja tera nas neme posmatrache da se udaljimo...odmah posle obezbedjenja stizze i hitna pomoc tovari choveka i odlazi...sve u svemu 12-13 min..sjajna organizacija...inache na susretu vazzu pravilo „0-Tolerancije“  ili ti u prevodu nema sranja...

hvatam farove od motora i lagano odlazim Anki...

 

57.jpg

dosta je za danas...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Hej pa ovo je ludo.Jedva čekam epilog. Jedino mi je žao što se Ana neće sećati svog prvog spavanja u šatoru.  :(

Ali kokteli su učinili svoje.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1012 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

heb..ga! ne mgu da otvorim sve fotke,ali ovo sto otvorih brate!!!!! sta ti je moto skup!!! odlično!! pratim!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Kisan dan nigde nisam otisao da se vozim pa hajde da uzivam citajuci putopise koje nisam davno citao i da napokon procitam HAKUNA MATATA turu od a do s,kad ono samo pet strana a 40 dana voznje pa to je nemoguce i tako dodjo do kraja pete stranice i vidih da ovog prelepog putopisa jos uvek nije kraj.Za sada vam  mogu reci bravo,bravo,bravo odlicno,fenomenalno,ekstra.Jedan od redji putopisa koji obiluje sa pregrst odlicni,prelepi slika koje docaravaju lepotu voznje i razgledanje pojedini znamenitosti razliciti gradova. Juhu edva cekam nastavak ove avanture na zlatnom TDM.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

prelep nacin da se "spustim"posle Sarajeva.

fenomenalno,napisano iz srca.Bez komplikovanja,bez uvijanja,bez suvisnih reci,ide bas smooth :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1553 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Jedan od boljih putopisa ,šteta što nije završen!

aaaaa...gde ga iskopa... :ups

Na samom dnu :) Čeka da bude završen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

Jedan od boljih putopisa ,šteta što nije završen!

aaaaa...gde ga iskopa... :ups

Na samom dnu :) Čeka da bude završen.

hvala na podrshci ali... 42 dana puta se nepishu ovako kako sam ja zamislio... :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Sjajan putpos!

 

Posvećeno puno vremena i truda, korisne informacije, prelepi predeli, zanimljivi događaji, sve preneto verno....

 

Prosto ne mogu da verujem da takav autor stane na pola?!

 

Daj dalje, kako ste se vratili..... Ne mora da bude na ovom nivou detaljno, ali bar rutu i osnovno....

 

Na kraju krajeva, hteo - ne hteo, opet si u vrhu, dignut iz zaborava!

 

Tačno 8591 pregled na današnji dan, pa i ta cifra govori da priča treba da se zaokruži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja