Jump to content

Moto Zajednica

Putovanje Mladenovac - Zrenjanin - Novi Sad - Beograd - Mladenovac

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Dragi drugari, planirana je navedena tura iz naslova za subotu i nedelju, odnosno 01.05. i 02.05.2010.

 

Pored Ečke, Bečkereka, Petrovaradina i ostalih usputnih znamenitosti, interesuje nas ko može da nam preporuči po sopstvenom iskustvu noćenje negde na relaciji ZR-NS.

 

Naime, planiramo da krenemo u subotu što ranije, obiđemo ribnjake u Ečkoj, Carsku baru i popodne produžimo u Zrenjanin. Tamo bismo se prošetali po gradu, obišli ponešto (prihvatamo svaku preporuku), a noć proveli u hotelu-motelu-vili-čardi, samo da ima pristojan krevet. Kako nam je prioritet da potrošimo što više goriva, tj. obiđemo što više destinacija, suprotno tome je cena prenoćišta. Ko može da nam preporuči pristojno prenoćište po povoljnoj ceni - izvolite.

 

U nedelju smo planirali da od prenoćišta krenemo put Petrovaradina, tamo prošetamo, obiđemo Novi Sad sa prigodnim šetnjama po gradu, pa polako predveče put Bgd-a na kafu kod kumova, a zatim preko Avale (kad bi samo Miša i Ljilja - Pei znali ko im svira po Trešnji ovih dana kad god prođe...) nazad u Mladenovac.

 

 

Tema je otvorena za predloge posete interesantnih mesta, znamenitosti, zamkova, manastira bliskih navedenoj relaciji, kao i preporuku prenoćišta sa eventualnim linkovima...

 

Pregledao sam putopise u tom pravcu i zato sam i odlučio da krenemo na ovakvo putovanje.

 

Hvala svima.

 

Pozdrav,

 

Negro

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Ne mogu da verujem da niko iz tog kraja nema nikakvu sugestiju gde prenociti?

 

Obzirom da je tema "kafane" prepuna a ovde nikoga ni od koga ni traga ni glasa, izgleda da niko ne spava a svi idu po kafanama...  ;D

 

Pozdrav, i stvarno ima li ko sugestiju?

 

???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

imate na zvanicnom sajtu Zr-a nekih predloga,sto hotela sto nekih drugih smestaja...ps:ima u Lazarevu(pored Zr-a) jedna dobra med.sestra,kod nje uvek dobro prenociste...provereno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ovako prijatelju, evo ti za pocetak link od Ribarca  http://www.ribarskoostrvo.rs/index.html  u glavnom ima tamo i drugih smestaja, restorana i svasta nesto.....udaljen si oko 7km od centra NS. a recimo isto toliko i do Miseluka ( bajkersko mesto okupljanja, verovatno ti je poznato ) odatle mozes gde gog hoces????????????

 

Recimo odes interesantnim putem ( dve trake uzbrdo 1 smer ) i Venca ( planinskog prevoja FG. ) i tu imas jedan veliki lep plato gde ce biti mnogo izletnika mahom na motociklima....imas lokale i mozes se okrepiti, a mozes i da ides planinskim puteva na vise strana, mozes prema polusrusenom tornju i dalje na Banstol pa se spustis do Sremskih Karlovaca u kojima ima svasta da se vidi...a mozes i desno suprotno od C. Karlovaca na plazu na Dunav.....

 

Opet sa Venca mozes na drugu starnu prema Vrdniku, tu imas manastir kao i da si skrenuo prema rakovcu gde imas opet manastir i Ledinacko jezero i svasta....ako odes pravo ides prema Beocinskom pravcu ili ides na Letenku.........

 

Uglavnom po meni je Fruska Gora neiscpna, a ako je ne poznajes bice ti jos bolje.......po meni voznja po Banatu tu oko zrenjanina ne nudi nista sem pogleda na ravnicu......Fruska nudi mnogo vise svega na svakom koraku a lepse je moziti kroz sumu nego njive...

 

 

nadam se da sam ti malo pomogao ako te jos sta zanima pitaj...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Evo ukucao sam FG. i izasao mi ovas spot..http://www.youtube.com/watch?v=xrFPFYBPiIU ovaj lik vozi od Venca prema Letenci..na 5 minuta je stao i da je skrenuo levo isao bi u Vrdnik a desno za Rakovac koji je po meni najinteresantnij da proveris svoje manevarske sposobnosti ( mi se tu trkamo sa ugasenim motorima a trka se zvove trka lezajeva, mada pobedjuje onaj koji najmanje koci a to sam ja hehehe )

 

Uglavnom ovaj je otisao pravo prema Letenci i Crvenom Cotu i koliko vidim stao na jedno prelepo mesto sa koga se vidi pola Vojvodine...moras stati kad vidis a tu ima i motel PTT u kome takodje imas prenociste....

 

Gledam ovaj 3 deo dok ti kucam i ovaj ide u pravcu moje vikendice hahahah.........prosto me zanima gde ce??? hahaha skoro da je stigao prestade 4 deo, uglavnom je dosao na 40km od NS gde opet ima manastira i vise smerova kretanja a svi su interesantni.....tako da gde god da krenes ne mozes da pogresis, pogledaj malo kartu i bice ti jasnije.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

imate na zvanicnom sajtu Zr-a nekih predloga,sto hotela sto nekih drugih smestaja...ps:ima u Lazarevu(pored Zr-a) jedna dobra med.sestra,kod nje uvek dobro prenociste...provereno!!!

 

;D ;D ;D

 

E pa hvala svima na predlozima za obilazak. Kako sam od Vojvodine najvise obilazio Srem (Mitrovica, Kuzmin, Sid) i deo Banata gde imam rodbinu (Bela Crkva), ova tura je planirana da se upoznaju bolje Zr i Ns i okolina. Nije to moguce, naravno, za dva dana, ali odnekud treba poceti.

 

Veceras krece detaljno planiranje rute, ustajanje sutra ujutru u 7, kafa, neki cvarak za dorucak (da nabijemo pozitivnu energiju  8)) i poookreeet.

 

Spavanje cemo vec da nadjemo, nadam se da nece biti guzve obzirom na praznik.

 

Hvala jos jednom. Kad se vratimo, eto i slika u putopisu.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja