Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

a i to je od starijeg modela ali  Z 1000 ta ne bi trebala da se prepravlja a i ova samo kornji deo odlivak smeta granama da bi se upasovala kako treba ,ali to nije neki veliki problem ......razlika je u ova dva modela Z u izduvnim granama na noviji su  neprimetno izbacene prema prednjem tocku  ali nekoliko milimetara  ,sredicemo to ovih dana pa cemo okaciti slike.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

a i to je od starijeg modela ali  Z 1000 ta ne bi trebala da se prepravlja a i ova samo kornji deo odlivak smeta granama da bi se upasovala kako treba ,ali to nije neki veliki problem ......razlika je u ova dva modela Z u izduvnim granama na noviji su  neprimetno izbacene prema prednjem tocku  ali nekoliko milimetara  ,sredicemo to ovih dana pa cemo okaciti slike.........

 

Na onom sajtu pise za onu ralicu da je za ALL (svi) Kawasaki Z 1000. ;) ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

a i to je od starijeg modela ali  Z 1000 ta ne bi trebala da se prepravlja a i ova samo kornji deo odlivak smeta granama da bi se upasovala kako treba ,ali to nije neki veliki problem ......razlika je u ova dva modela Z u izduvnim granama na noviji su  neprimetno izbacene prema prednjem tocku  ali nekoliko milimetara  ,sredicemo to ovih dana pa cemo okaciti slike.........

 

Na onom sajtu pise za onu ralicu da je za ALL (svi) Kawasaki Z 1000. ;) ???

gresis Branko  ;)koliko ja znam nemacki pise do kraja 2006godine                                                                                                          BUGSPOILER FÜR KAWASAKI Z 1000      BIS BJ 2006         

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

@andjelo

 

Evo slike sa textom. ???

 

 

pritisni na nemackom jeziku sta ce da pise na toj stranici , prevod na engleskom nije dobar  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

@andjelo

Evo slike sa textom. ???

pritisni na nemackom jeziku sta ce da pise na toj stranici , prevod na engleskom nije dobar  ;)

 

E` bem li`ga sad... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

posto su grane na starijem modelu vise uz masinu moralo je ovako da se montira ali kada dodje boja nece se primetiti........................

post-5743-12879068265073_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Kotor
  • Motocikl: 2006 DL650 ABS

evo stigla i ralica iz Nemacke napokon samo sto je od starijeg modela pa mora da seprekroji kod izduvne grane da bi se upasovala i nosaci da se urade mozda u toku nedelje ralica je iz firme www.ricambiweiss.de

 

Andjelo pogledaj ovu ralicu,mislim da bi odgovarala na Z750 bez prepravki. ;)

http://www.ricambiweiss.de/product_info.php/info/p437_DR407-KAWASAKI-Z1000-Z-1000--bellypan-belly-pan--SABOT.html/XTCsid/fb2t74saf8jt9aernpsrqvc4d3

 

Meni se u svakom slicaju vise svidja ova za z1000.

A kako si to narucivao i koliko te je doslo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

brat mi je porucio pa je poslao autobusom za Beograd kostala je 40evra +10 evra postarina +20 evra autobus + 20 evra put Bela Crkva -Beograd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

evo i napokon ofarbana i ralica boja je utrefljena 95%na suncu se vidi male razlike ali kada se dublje zagledas u boji  ...................

post-5743-12879069038559_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Super je ispalo...

 

Ralica ok, mozda malo tupa za Z - liniju

 

Blatobran ispao super...

 

Maska lanca preplastic look u boji motora, ja bih je u reljefni bamper...i ova z750 nalepnica po meni visak, em je font bzvz

 

Auspuh wow! Kladim se da je urlac :)

 

Ukusi su razliciti.

 

Pozdrav

Igor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Bice prilike...ako nista drugo, imam drugara u BC, pa cu ti se javiti kada budem isao da cujem grmljavinu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Evo i mene sa malim zakasnjenjem,ali kazu nikada nije kasno. ;) Naime u ponedeljak 05.04.sam bio kod naseg drugara i sektasa ( Z 750 ) Andjelka u Beloj Crkvi i tom prilikom upoznao jednog vrlo dobrog drugara,domacina,bajkera,a na`dasve izvrsnoga majstora u svome poslu kojeg krasi ono sto je rijetko naci kod nas,a to je iskrenost, dobronamjernost i pedantnost u svome poslu.Necu ga puno hvaliti,kako kaze narod,da se ne "pokvari",ali to je samo narodna izreka koja ovdje ne pije vode. ;) Posto sam od Andjelka dobio na poklon izduv "Munja" njegove izrade za moga Z-eca,a nije jos montiran,kao i zadnji blatobran koji je uzet od Brrke,a kod Andjelka ofarban samo cu postaviti par slika da vidite kako izgleda jedno dvoriste i radionica kod covjeka "njemackih" manira urednosti i pedantnosti,a ujedno da mu se zahvalim na gostoprimstvu i da mu se izvinem na mojoj nervozi zbog stomacnih problema koje su ucinile da nase druzenje ne potraje duze toga dana. :)

 

dsc00111.jpg

Ispred radionice.

 

dsc00112.jpg

Unutar radionice.

 

dsc00113.jpg

Predivna Aprillia njegovog sina.

 

dsc00114.jpg

Davanje novog sjaja, starom izgrebanom (izdrljanom od pada) viziru sa moje kacige Shark S500.

 

dsc00121.jpg

Zadnji blatobran, "Puig by Brrko"

 

Izduv ce biti fotografisan po montazi na motocikl sa blatobranom,tako da sve bude na svo mjestu, jer najbolje stvari uvijek idu na kraju. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Polako, ali sigurno je pocela i montaza dodatnih dijelova na moj Z 750. ;) Posto sam podstanar bez naknade,moram voditi racuna o kucnom redu domacina pa se sve mora raditi kada to odgovara i domacinu, tj. mom dobrom drugaru Miletu. ;):D ;D Naravno sve je ovo shala, vec je meni problem sa vremenom i mojim obzirom da "nekome" ne smetam. 8) Danas montiran Munja Exaust  By Andjelo i motor je upaljen poslije dva mjeseca.

Motor je veselo zatutnjao na prvi stisak dugmeta START,a zvuk...jos ne definisan, jer je tesko ocijeniti kada motor radi na mjestu i to do 4000 rpm,a poslije originalnog izduva,kako neko rece "fena". :D

Valjda vise prestanu ove dosadne kise,a upravo dok pisem ovaj post u Bijeljini je strasan pljusak.... >:(

 

dsc00144.jpg

 

dsc00145.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

a blatobran Branko .........kad ce on doci na red

 

Kad osmislim nosac sa desne strane da ne diram krak zadnje viljuske. ;) Bice to ubrzo,nadam se do kraja ove sedmice.  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Drugari, molim vas da pogledate ovu temu i da mi kažete nešto na tu temu... Ako sve bude kako treba - jel' me primate u klub? ;D ;D ;D

 

Hvala.

 

Pozdrav.

 

Djole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja