Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Pozdrav zecevi!!!!

Stigao uskrs i moj zec dobio ralicu.

Tako da ce moj zekan u ovoj 2011godini za sada izgledati ovako.

 

9z8-IMG-19.jpg

 

dzf-IMG-19.jpg

 

gdy-IMG-19.jpg

 

7y-IMG-19.jpg

 

fk-IMG-19.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

lepo sredjena masina .................ja sam na mome prestao vise da ulazem na dodatnu opremu a i nema sta vise da stavim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawa Z750

Pozdrav drugarima zekosektashima! :zdravo: Izvinjavam se odmah na off-u ali moram da vas upoznam s' cinjenicom da ste i vi odgovorni sto ne vidim vise ni jedan bajk dalje od Zeca. Vasi postovi i prelepe fotke zekica su prelile casu i ubedile me da to mora da bude moj sledeci bajk. Ako neko od vas pozeli da zameni zeca za moj kesh, bice mi zadovoljstvo. Nadam se de cu uloviti zeca u skorije vreme jer sam poceo da kriziram bez bajka. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: West Serbia
  • Motocikl: BMW S1000RR

Veliki pozdrav vlasnicima Z750 , naravno i drugi bajkerima. Vec sam se predstavio u podforumu ''Predstavljanje clanova''. Model je bez ABS-a i malo je reci koliko sam njim odusevljen.

@motors: Motor ti je prelep. Mozes li mi reci gde si nabavio ''ralicu'' kao i zadnji blatobran koji se nalazi tik iznad tocka. Te dve stvari su prvo sto moram da kupim, kao i zastitnu nalepnicu za rezervoar. Naravno, zanima me i cena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Veliki pozdrav vlasnicima Z750 , naravno i drugi bajkerima. Vec sam se predstavio u podforumu ''Predstavljanje clanova''. Model je bez ABS-a i malo je reci koliko sam njim odusevljen.

@motors: Motor ti je prelep. Mozes li mi reci gde si nabavio ''ralicu'' kao i zadnji blatobran koji se nalazi tik iznad tocka. Te dve stvari su prvo sto moram da kupim, kao i zastitnu nalepnicu za rezervoar. Naravno, zanima me i cena...

Dobro dosao na forum i naravno u nasu sektu.

Izvini sto ti ranije nisam odgovorio na pitanja.

Ralicu sam kupio u Hrvackoj kod Vinkovica,a blatobran sam narucio iz Louisa kod Bere kao i original tankpad koji mi je isto Bera doneo.

E sada cene se nesecam davno je bilo.

Drago mi je da ti se moj motor dopada i ako mozes postavi koju fotografiju od tvog ZECA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: West Serbia
  • Motocikl: BMW S1000RR

Moj motor je Z 750R. Kupio sam ga pre par meseci preko Marinkovica u Cacku. Uzeo sam zeleno-crn. Naravno, nije mi tesko da fotografisem i postavim slike, ali ne znam ima li svrhe jer nisam jos nista stavio na njega od dodatne opreme.

Ono sto je zaista neophodno, zbog blata koji nanose tockovi, je ugraditi taj spojler kod izduvnih cevi i zadnji blatobran, kao i protektor za rezervoar. Marinkovic je kupio isti motor kao i ja (njegov ja sa ABS-om), i odmah narucio kompletnu dodatnu opremu. Nedavno kada sam bio kod njega na prvom servisu pokazao mi je ''ralicu'' (original) u istoj zelenoj boji kao sto je i motor sa svim safovima i sipkicama za montazu. Realno gledajuci izgleda fenomenalno. ali i kosta fenomenalnih 300 evrica. Kada budem imao lovu zamolicu ga da preko njega narucim te stvari i za svoj motor.

Hvala na dobrodoslici! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Z750

Veliki pozdrav svim vlasnicima Z750 :moto3:

Kupio sam Z pre neki dan i mogu slobodno reci da sam najsrecniji covek na svetu...dobio sam sve sto sam zeleo od motora :)

Sad posto sam picajzla za motore a verujem da me vecina razume... 8) preko zime docice do ozbiljnog doterivanja, posto je trenutno u fabrickom stanju.

 

Interesuje me gde mogu da nabavim,ajde da ga nazovem blatobranom (oklop) koji se stavlja na donji deo Z750??

 

Evo jedne slicice :care:

 

 

2qtfn78.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ima li ko zadnji blatobran i poklopac zadnjeg sica?

 

Imam ja zadnji blatobran, pravio sam i Andjelku i Branku, slike mozes videti na ovoj stranici:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/4574-sve-o-kawi-z750/page__st__660

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Pogledaj ovdje. Imaš detaljno opisano u nekim postovima (čini mi se da je 3alfa3 pisao) šta i kako... Kreni u rikverc slobodno.

 

Pozdrav.

 

Djole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Jbg, to je sto je za sada :)

Ako naletim negde na original da kupim pa da prekopiram ili ako mi donese da napravim kalup okacicu slike i tog modela. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja