Jump to content

Moto Zajednica

jednostavno se ugasi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

juce se vracam iz NS i reku ajde da sipam gorivo stao malo odmorio i krenuo dalje kad odjenom se motor samo ugasio ja stao  nije mi bilo jasno to mi se nikad nije dogodilo upalim ga sve normalno cim dodam gas on se automacki gasi sta cu dosli moji natovarismo na prikolicu i ajde kuci samo smo ga istovarili i reku necu nista sad da diram reku sutra cu danas dao kontakt upali ko mina reku suprer nije mu nista sve normalno radio zagrejo se reku sad cu malo da se provozam kad ono opet isto ja gas a on se gasi u pitanju je kawasaki z750

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Nesto je u pitanju kada se zagreje motor onda negde mozda probija mada ima jos razni razloga mada nisi napisao ima li varnicu il nema, pa da mogu nesto tacnije da kazem.A mozda je u pitanju  i gorivo mada sumnjam jer onda ne bi radio ni dok je hladan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Ниш, Јужна пруга

Ја бих пробао прво свећице да променим, некако ми то најлакше делује, па онда даље...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Vidi ovako prijatelju, ja bi ovako uradio....uzmi sutra upali ga pusti ga da radi i kada se ugasi ti onda odma skini kabl sa jedne svecice i ubaci neku drugu u taj kabil i zavrti motor i pogledaj da li imas varnicu!!!!!! Ako imas idemo dalje.........znaci on i dalje nece da upali a imamo varnicu...onda skidamo dovod goriva do karburatora i vidimo da li tu ima benzina!!!!!!!!

 

Ja bi rekao da ima veze sa gorivom ali uradi ovako jer to ti je prvi korak onda ces znati mnogo vise.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: BMW F800GS

Bas sam hteo da kazem ako si raskacivao neke dzekove, moguce je da se pobrka komp, restartujes komp i radi kao nov... To mi se desavalo na autu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Vidi ovako prijatelju, ja bi ovako uradio....uzmi sutra upali ga pusti ga da radi i kada se ugasi ti onda odma skini kabl sa jedne svecice i ubaci neku drugu u taj kabil i zavrti motor i pogledaj da li imas varnicu!!!!!! Ako imas idemo dalje.........znaci on i dalje nece da upali a imamo varnicu...onda skidamo dovod goriva do karburatora i vidimo da li tu ima benzina!!!!!!!!

 

Ja bi rekao da ima veze sa gorivom ali uradi ovako jer to ti je prvi korak onda ces znati mnogo vise.....

Stari,Z750 nema karburatore,nego injektore,(chim pali i u leru radi,ali nije rekao da li radi na povishenim obrtajima,a 100% je tako,i chim se ugreje,pochne da se gasi,100% ima problema sa termo davachem,to jest sondom koja ochitava temperaturu a ako je ona zeznuta,onda ECU dobija informaciju da je motor hladan i daje previshe goriva u stvari zagrejanom enginu i ovaj se udavi,ovo pricham jer sam chuo identichni problem na Z750

koji je bio reshen sredjivanjem termo davacha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja