Jump to content

Moto Zajednica

SUZUKI SV 1000 naked

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Zanima me da li ga neko vozi i kakva su iskustva. Inace znam da se pravi od 2003.g, i na mnogim testovima na net-u sam procitao mnoge pozitivne odlike ovog motora npr. ram izradjen na veoma poseban i naravno kvalitetan nacin, malo varova uz extra cvrstocu, jedan od najboljih V agregata i sl.

Inace zanima me iskljucivo "gola" varijanta i nadam se da ce u toku aprila stici u moju garazu. :twisted:

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Negde sam citao da imaju fabricku gresku tj. preveliki zazor lager-radilica i zbog toga lupkaju. Suzuki je cak priznao gresku i vrsi zamenu (stavljaju lagere sa manjim zazorom). Inace meni se mnooogo svidja verzija sa polu oklopom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Prosli vikend sam uradio mali servis na ovom motoru. Zamena svih tecnosti i filtera, svjecice, lanac i lancanici. Moram reci da je kvalitetno uradjen. S obzirom da znam da ga tip muski vozi, iznenadilo me kako su lancanici u dobrom stanju. Za promenu gornje svecice treba podici rezervoar (nisam morao skinuti), a za pretnju treba odvrnuti donji sraf hladnjaka i odmaci ga da bi se prislo svecici. Onda malo trikova da se ubaci kljuc i izvuce svjecica, ali je moguce bez skidanja hladnjaka. Motor ima veliki raspon snage i dobar obrtni momenat. Prosle godine sam ga i provozao. Ogibljenje je bilo mozda malo pretvrdo podeseno, a u brzim krivinama mi se nije svidelo ponasanje rama. Neke druge primedbe nisam imao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja