Jump to content

Moto Zajednica

Trinaesti stih trinaestog pogl

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Trinaesti stih trinaestog poglavlja jevanðelja po Mateju : "Zato im i govorim u prièama jer gledajuæi ne vide i slušajuæi ne èuju niti razumeju"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

WTF :shock: pogresan forum :lol: Moram da pogasim bar deset prozora. Ja sam Vladimir (na forumu Vladamir) imam 29 godina, radim u telekomu i živim u okolini Kragujevca. Benzin mi je u krvi od kad znam za sebe. Probao sam da vozim sve sto ima tockove i ide po putu osim autobusa, a i to mi je obecao komsija koji ima privatni bus :D . Znaci sasvim prosecan momak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Hvala. Dobar forum. Clan sam nekih stranih foruma i jedina razlika koju mogu odmah da primetim da su tamo mnogo opusteniji prema off topic-u. Sad mozda to i nije bas dobro ali je tako. Karlos me uputio na ovaj forum. Jel to znaci da ce on biti kriv za sve sto ja mozda, eventualno, hipoteticki... zabrljam? :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Ljeljenča

Pozdrav Vladimire.Takodje sam clan mnogih stranih foruma,i drago mi je da postoji jedan ovakav,disciplinovan i korektan,i bicu njegov clan dok bude takav.Priznaces (ako znas?)da su mnogi forumi na granici elementarne pristojnosti,i sramota je biti clan takvih....Pozz jos jednom...

 

P.S. Rijec Boze se uvijek pise velikim slovom(potpis)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Hvala. Dobar forum. Karlos me uputio na ovaj forum. Jel to znaci da ce on biti kriv za sve sto ja mozda' date=' eventualno, hipoteticki... zabrljam? :lol:
Nažalost SAMO æeš TI biti kriv ako možda ili eventualno, hipotetièki... :lol::lol::lol: A sad DOBRODOŠAO!!! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja