Jump to content

Moto Zajednica

Registracija

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

za moj bicikleto je 36700dinkica,,,plus tehnicki  :'( :'( :'( :'( :'(

para se nema sve daju na 6 rata,kolko vidim i ako prodju pregovori o pojeftinjenju registracije nista mi se nece bitno promeniti....izgleda mi da ce deka horex da se registruje ove godine pa da se djiram ili ko mad max sa suzukijem da se vozim.. stvarno je dranje usiju  :-[ :-X :-\ :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: VAROŠ NOVOSADSKA
  • Motocikl: PAN EUROPEAN

    Pre 3-4 dana sam pitao za produzetak registracije u agenciji "Sabljar" u Cirpanovoj ulici u NS,sve sa njihovom uslugom,tehnickim...13800 din,sto mise cini da je najpovoljnije u gradu.A cena kupoprodajnog ugovora je 1000 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Nesto mi nije jasno. Prema ovom kalkulatoru, registracija za moju hondu izlazi 13500 dinara, a pre neki dan sam bio u agenciji da se raspitam oko prepisa motora, pa mi je usput izracunao i cenu registracije za ovu godinu. Po njihovoj racunici za registraciju treba da platim 16500  ??? Ocemu se radi? Nije valjda 3000 za uslugu???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Pozdrav svima i mogu da vam kazem da pojma nemate koliko ste sretni sto ne zivite u ovoj je....noj subotickoj  opstini jer i ja sam pre 10 dana registrovo 750ccm i bilo je sto bi rekli ,,sace da vidis kako musa dere jarca" posto sam nanovo registrovo,sto znaci nova tablica plus ostali haraci plus tehnicki 1500din znaci odrali me ko zeca. Za motor od 20 godina,SRAMOTA.Potvrdjujem cenu mom sapatniku iz su. majstor Peri al ko nam je kri sto zivimo bas ovde,jer gladnija opstina NE POSTOJI. >:( :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Subotica

Pozdrav svima i mogu da vam kazem da pojma nemate koliko ste sretni sto ne zivite u ovoj je....noj subotickoj  opstini jer i ja sam pre 10 dana registrovo 750ccm i bilo je sto bi rekli ,,sace da vidis kako musa dere jarca" posto sam nanovo registrovo,sto znaci nova tablica plus ostali haraci plus tehnicki 1500din znaci odrali me ko zeca. Za motor od 20 godina,SRAMOTA.Potvrdjujem cenu mom sapatniku iz su. majstor Peri al ko nam je kri sto zivimo bas ovde,jer gladnija opstina NE POSTOJI. >:( :-[

Al zato mi u Subotici imamo najbolje ulice,bazen,pozoriste,bioskope,sportske terene,cisto jezero,najveci standard....AL SVE TO U KURCU.

Oprostite za off,nisam mogo izdrzat da ne kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Pozdrav svima i mogu da vam kazem da pojma nemate koliko ste sretni sto ne zivite u ovoj je....noj subotickoj  opstini jer i ja sam pre 10 dana registrovo 750ccm i bilo je sto bi rekli ,,sace da vidis kako musa dere jarca" posto sam nanovo registrovo,sto znaci nova tablica plus ostali haraci plus tehnicki 1500din znaci odrali me ko zeca. Za motor od 20 godina,SRAMOTA.Potvrdjujem cenu mom sapatniku iz su. majstor Peri al ko nam je kri sto zivimo bas ovde,jer gladnija opstina NE POSTOJI. >:( :-[

Al zato mi u Subotici imamo najbolje ulice,bazen,pozoriste,bioskope,sportske terene,cisto jezero,najveci standard....AL SVE TO U KURCU.

Oprostite za off,nisam mogo izdrzat da ne kazem.

Bas nam svi zavide na lepoti.Sto bi rekli nasi Bunjevci,,Kako nam je tako nam je,lipo nam je al tako nam i triba" ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Al zato mi u Subotici imamo najbolje ulice,bazen,pozoriste,bioskope,sportske terene,cisto jezero,najveci standard....AL SVE TO U KURCU.

 

Zaboravio si ti ovde još mnogo toga što je u qrcu :( ... no i ovo sasvim lepo prikazuje kako smo srećni što naši opštinari misle na nas..... Beh. Verujem da ni u ostalim opštinama baš ne cvetaju ruže.... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Al zato mi u Subotici imamo najbolje ulice,bazen,pozoriste,bioskope,sportske terene,cisto jezero,najveci standard....AL SVE TO U KURCU.

 

Zaboravio si ti ovde još mnogo toga što je u qrcu :( ... no i ovo sasvim lepo prikazuje kako smo srećni što naši opštinari misle na nas..... Beh. Verujem da ni u ostalim opštinama baš ne cvetaju ruže.... :(

Ja ne znam sta se vi bunite...malo vam digli takse registracije al zato imate gorivo za dzabe (trange frange madjaros rumunos)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Stvarno nema da se nista bunimo, kako kaze  predhodni post,,tu nam je sve lepo i dzabe" ???(samo zbog cega tako svi misle o su.) >:(Elem al se tesim da sam jos sada dobro prosao jer kako je najavio ,,nas" ministar da ce poceti od ove godine da se menjaju tablice i saobracajne dozvole.E onda ce da bude ,,drz gace sad" :-[ :ojer ce opet kako su mi rekli  trebati:odjava,prijava, nova saobracajna pa tablica ali sve to onako ,,demokratski i po evropski"ce da nam uzmu meru.Pozdrav svima. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja