Jump to content

Moto Zajednica

kako izgleda

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Dobro,dobro,dobro!

 

Mislim nije lose,ali mogao si nesto manje drecavo staviti,ovako ujeda za oci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Malo je suvisan detalj,ali lepo izgleda.Mozda je mogla slicica da ide vertikalno a ne horizontalo malo deluje kao fleka.

Ili jos bolje da je uradjen ceo rezervoar u nekoj ludackoj boji da :bokser: monotoniju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Sto je jednom prilikom rekao Proka iz BGa kada sam ga pitao za neki mali brush, neke neupadljive linije... "Sta, ceo motor usareni, stavi i zmajeve i lobanje i krstove, motor i jeste za to!!!" Ukusi su razliciti, ako se tebi svidja..... uvek sam za to da se motoru da licni pecat!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
Sto je jednom prilikom rekao Proka iz BGa kada sam ga pitao za neki mali brush' date=' neke neupadljive linije... "Sta, ceo motor usareni, stavi i zmajeve i lobanje i krstove, motor i jeste za to!!!" Ukusi su razliciti, ako se tebi svidja..... uvek sam za to da se motoru da licni pecat!!![/quote']

Proka je dobar kao cir na guzi.Pa konstruktori motora bi to slikali za mnogo manje para da to valja i da ima nekog smisla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Sto je jednom prilikom rekao Proka iz BGa kada sam ga pitao za neki mali brush' date=' neke neupadljive linije... "Sta, ceo motor usareni, stavi i zmajeve i lobanje i krstove, motor i jeste za to!!!" Ukusi su razliciti, ako se tebi svidja..... uvek sam za to da se motoru da licni pecat!!![/quote']

Proka je dobar kao cir na guzi.Pa konstruktori motora bi to slikali za mnogo manje para da to valja i da ima nekog smisla

 

Ne mogu konstruktori da znaju koji motiv ti zelis na motoru... Druga stvar, to sta je naslikano na motoru uopste ne remeti motor pa da ne bi valjalo. Ako to valja onome ko je to naslikao i ciji je motor, pozdravljam, ako njemu ima smisla ko sam ja da bih se bunio.

Proka je mnoge stvari cusom-izirao na svom motoru, pa sto ne i boju iliti saru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Novi Becej

O ukusima ne treba raspravljati!

 

@ semza

 

Japanski zmaj na japanskom motoru, ima smisla. Da je zmaj u sivo-crnoj varijanti sa nekim crvenim detaljima, to bi sigurno jos popravilo utisak. Ova boja zmaja vise ide na moj bike. 8) :carobnjak:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja