Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem MAXI skuter do 1500e

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Žalosno je što je sve više preprodavaca motora a sve manje korektnih vlasnika. :(

 

Preprodavci su u stanju da pričaju razne priče i da isti veruju u to što pričaju. Mislim da je to sada bas dosta izraženo, posebno zbog prodaje koja je gotovo stala, a ti neljudi su zbog para  spremni na sve.  :-[

 

 

"Gledaj u motor, ali gledaj i čoveka koji ti prodaje motor..."

 

Iskoristiću ovo razočarenje da bi i ujedno preformulisao oglas koji sada glasi:

 

Kupujem MAXI skuter od 250-500 isključivo od vlasnika, registrovan..preprodavci stop!

 

 

 

Sale T.

 

064.188.0.188

tomixyu@ptt.rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Izvini jedno pitanje!

Kako procenjujes da je neko preprodavac kako ti kazes?

Kako ti kazes da je prodaja stala mislis li da ce ti neko pokloniti motor tj dati ispod svake cene?

Ako ja imam 3 motora na moje ime npr. i ako se motor vodi na nekom mom bliskom onda sam preprodavac?

A najveci fazon je sto su PRVI vlasnici tamo negde u inostranstvu ili u prevodu svi smo mi ovde 2,3,4,5,6....... vlasnici osim onih retkih koji su kupili nov motor ovde ili ti 0,001 posto. ;)

Srecno sa kupovinom

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

..Nemoj da se osećaš prozvanim.. ;)

 

Poklon od preprodavaca mi nije potreban , jer imam dovoljno čak i previše...ali se ne meri novcem..i materijalnim stvarima !

Tvoj motor je sigurno odličan i nadam se da ćes uskoro da nadješ kupca jer ti to najiskrenije želim..

 

Ako si ti našao sreću sa 3-5 motora pusti i nas da kupujemo ono što želimo i po ceni koja nama odgovara..

Nisam ja kriv što je cena motorima drastično pala, pa je nervoza prisutna kod pojedinih..

 

Sve najbolje  :)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

da napisem i ja nesto kad sam vec procitao sve... ;D

vozio sam burgman 400 2003,perfekcija od masine,po meni odlicno uradjen skuter,nexus nisam cak ni video uzivo,ali sam imao 3 razlicita runnera 50-125-180ccm i jos nekoliko italijanskih skutera i mislim da su italijani neprikosnoveni po tom pitanju,ali na tebi je odluka srecno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Kupio sam drugi auto i sada ima manje finansija za MAXI motorce

 

Kupujem MAXI skuter do 1500e..

 

- Burgman 400

- Majesty 250

- Honda Fotsight 250

- X9 250

 

Prednost imaju motori u besprekornom stanju, bez padova i realnom kilometrazom....

 

 

064.188.0.188

moze i sms....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Tesko za tu lovu nesto u tom stanju.

Ja sam trazio tako nesto i nasao jedva uz dosta srece maxiscooter i to koji nisam ni hteo u prvi mah.

Naime, trazio sam beverly, X9, scaraeo, atlantic, x-max od 200 do 250 ccm, od prvog vlasnika, sa malo km, servisiran.

i posle vise putesestvija ( sta sve ljudi prodaju i kako maslaju :o ), nadjem u bg , piaggio x8 street 150 ccm, 2006 g. , presao samo 2500 km, prakticno nov.

Provozam, dam 2000 eur i htc tatoo ( 33000 din u VIP-u ) i zavrsim posao.Dovezem ga u NS- ide 107m/h po satu potrosio manje od 3 l goriva.

Znaci za grad i krace ture idealan, sezona pocinje ,kisa prestaje.... 8)

nekad i previs cekanja napravi neodlucnost ( Buridanov magarac izmedju 2 plasta sena lipse od gladi )

Sa zeljom za pravi izbor pozz ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Uz svo dužno poštovanje ja mislim da ti ni sam neznaš šta bi, imao si na ovom postu brdo lepih ponuda, a i mene si driblao za majesty koji je bio ispod svake normalne cene i u sasvim korektnom stanju( koji sam u međuvremenu prodao). Meni se sve čini da bi ti najviše hteo da u ovoj  nazovi krizi kupiš skuter od 3000 eu za 1000 eu a i malo niže ako može jeli ako nekom baš gori pod nogama.  Pa možda ti i uspe i želim ti svu  sreću u tome, ali bih te zamolio da ne  zezaš ljude po ovom forumu već pola godine. Ako loviš u mutnom ... lovi odvolje ti bilo , ali nemoj da... ;)

 

P.S.

Izvinjavam se svima na OFF-u, a pogotovo tebi ,možda i grešim , pa sam stekao pogrešan utisak, ali ako ti pare neigraju neku ulogu kao što kažeš onda ti je najbolje da sedneš u auto i via Italia,CH,D,A,F ili već gde hoćeš pa kupuj,donesi,plati carinu i porez, pa ćeš na kraju reći: kud neuzeh onog Burgmana , Atlantica... za sitne pare što su mi nudili.

Ajd pa uzdravlje i puno sreće u kupovini, i ajd stavi fotku kad kupiš da vidimo makinu. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Druže ja nemam pojma zašto si se ti uvredio...

 

Što sam daleko od tebe 250 km i zato sto sam trazio da mi posaljes više slika od motora?

Što sto sam se više puta interesovao i trazio dodatne informacije od tebe??

 

Mislim da je dužnost svakog prodavca da potencijalnim kupcima izadje u susret, a tebi druže ako je to bilo opterećenje za "male" pare primi moje veliko IZVINI za "driblanje" .

 

Drago mi je da si prodao motor i da su svi zadovoljni.

 

Pozdrav Sale T.

 

P.S. Zamolio bih moderatore da ovu temu obrišu..Hvala!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Uopšte se nisam uvredio i ako se dobro sećam slike sam ti slao 2-3 puta u različitim dimenzijama kako si i tražio, i to mi nije bio nikakav problem , slao sam svima koji su tražili, i mislim da sam svima pa i tebi maximalno izašao u susret, a ti uopšte nisi dobro shvatio poentu ong što sam napisao. Uostalom nije ni bitno , i neznam ni sam zašto uopšte  i pišem sve ovo i šta sam se i javljao u ovoj temi kad me se i ne tiče.... Živ bio , dugo vozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja