Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike skutera

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Ja sam hteo da produzim do Iriga,al` sam se bojao da ne ostanem bez gorive negde u Pizdincima,pa sta onda..tura je odlicna,jedino me malo hebe penjanje uz Cortanovce...al` vredi.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3633 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Isti kao u jamasi. 50000km bez nekih problema. Off-a koliko hoces, a i punog gasa isto koliko hoces. Svi sa kojima se vozim imaju jace masine. Da me ne bi cekali ja onda non-stop pun gas. Redovno odrzavane i to je to.

Drago mi je da vam se svidja kako je ofarban. Ovi sto su videli uzivo kazu da je extra. Ja jos nemam konacno misljenje posto nisam ostvario sve planirano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Dje ste!

 

VOZITE LI VI ILI......  ;D dje je ovaj podforum vise e?!

 

Danas sam nesto cackao oko motora, i usput odlucio da promijenim sijalice..., stavio sam Osram Night Breaker (H7) i mogu vam reci da baca mnogo, mnogo..dobro bijelo svijetlo, na nju pise da je jaca za 90% od standardne sto se moze i uociti, stvarno je za svaku preporuku, a i usput sam nasao site za pretragu .pdf fajlova, pa i tu imate owner manuale ako nekom budu trebali  i ako ih ne moze naci.... http://www.scribd.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3633 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja sam davno jos stavio te sijalice. Morao sam da ugradim releje posto su fabricke sijalice bile 35w, a ove su 55w. Desilo se da mni je izgoreo prekidac za svetla. Sijaju mi obe u isto vreme, bilo da je dugo ili kratko. Sa starim sijalicama je bilo odlicno svetlo, a sa osramom prebija kako sija. Nije da su 90% jace, ali razlika jeste primetna. Posebno po mokrom putu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Ja sam davno jos stavio te sijalice. Morao sam da ugradim releje posto su fabricke sijalice bile 35w, a ove su 55w. Desilo se da mni je izgoreo prekidac za svetla. Sijaju mi obe u isto vreme, bilo da je dugo ili kratko. Sa starim sijalicama je bilo odlicno svetlo, a sa osramom prebija kako sija. Nije da su 90% jace, ali razlika jeste primetna. Posebno po mokrom putu

 

Meni su fabricke isto 55w pa srecom nisam morao ugradjivati i relej. Bile su i prije Osram-ove, ali ne znam tacno koje, jer sam ga kupio tako, dobro su stvarno i stare svijetlile, al su vise bacale na zutu boju, al ove sada su stvarno vrh, sto i ti kazes stvarno se primijeti da su jace, sad 90% ne znam tek sam ih stavio pa mi se izgleda pricinilo  :), al vidi se razlika nema sta...jos i bijelo cisto svijetlo bacaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Zna li neko nesto o ovom skuteru,... cisto bzv. me zanima...svidio mi se izgled nesto  :o  :o  :o

 

Honda Faze 250 2010

 

DVHd1_2010hondafaze250pic.jpg

 

B42N5_2010hondafaze250wallpap.jpg

 

dQqWR_3888630237478270cbebo.jpg

 

Grr0O_2010hondafaze250image.jpg

 

Ja mislim da je cijena oko 4500€, ne znam tacno negdje sam procitao...nek ispravi neko, ali za koje je ovo trziste ?!? Cini mi se samo za Japan  >:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Prodaj onog dzipa pa se vozaj k`o covek ;D

 

Nego,jel ide neko na skup u SM?Razmisljam se da odem u petak,svira Nightshift..ima zainteresovanih za laganu voznju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

pozdrav svim bajkerima, scooterasima i naravno suvozacima bilo kojih dvotockasa...

Malo predstavljanje: vozim silver winga 600 i prelazim sa njim vrlo ozbiljne kilometraze sa (ponekad ) vrlo ozbiljnim motorima, toliko ozbiljne da se i vozaci ovih cetvorotockasa pitaju kako  8) ... kad malo udjem u upravljanje sajtom, potrudicu se da pokazem i neke zanimljive destinacije...

 

Za sad samo slika mojih lepsih polovina...

post-8306-12879072956527_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6829 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Fantasticno, postavi slike i neka iskustva iz putavanja skuterom. Ja planiram da kupim neku skutercinu i da idem svuda negde :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Pogledaj pod prodajom skutera, i ona slika gde je motor napakovan za more i stoji kod Visegradskog mosta, e taj je... pritom taj trosi 4,5 litre na otvorenom, pun stvari i nas dvoje ;) !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja