Jump to content

Moto Zajednica

NOVE GUME EXTRA POVOLJNO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

U toku je akcija snizenja guma u Nemackoj. Gume su prva klasa i starosti DOT09 eventualno kraj DOT08.

Porudzbine primam do ponedeljka 12 vece...(to jest sutra vece). Naravno gume se placaju u nedelju kad stignu...

 

PORUCIVANJE NA BROJ 064/210-41-43

 

Za sad su u kombinaciji sledece gume. Za njih znam tacnu cenu....

 

                                               120/70 ZR 17 M/C TL 58W     180/55 ZR17 M/C TL 73 W   190/55 ZR17 M/C TL 73W

MICHELIN                                                                                                                                i 50

   

PILOT POWER                                      105                                         130                                        150

PILOT POWER 2CT                               120                                         150                                        180

 

PIRELLI

 

DRAGON SUPERCORSA PRO                125                                        150                                         155

DIABLO SUPERCORSA                          140                                        170                                         180

 

PILOT POWER 2CT najbolja guma za asfalt u svim segmentima...(pobednik na svim testovima guma).

Cene su u evrima. I to su cene guma donesenih u Beograd. Nema dodatnih troskova.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Au brate, odlichne su cene.Mene cheka kupovina pred pochetak sezone, ali moracu da chekam april, maj. :(

 

valjda cu bude neka slichna ponuda opet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ova tema bi trebala da bude u "Oglasniku" a ne ovde na forumu, ako ćemo realno. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

svaka cast za cene,

Au brate, odlichne su cene.Mene cheka kupovina pred pochetak sezone, ali moracu da chekam april, maj. :(

 

valjda cu bude neka slichna ponuda opet

 

Hvala... Iznenada je ispala takva prilika... Pa nije na odmet da bajkeri kojima su gume pri kraju, ustede neki dinar... Bar ce ostati za jednu motorijadu, ili nekoliko rezervoara...

 

Ova tema bi trebala da bude u "Oglasniku" a ne ovde na forumu, ako ćemo realno. ;)

 

Sorry, situacija je takva da je ovo najbolje resenje... Sutra cu ga lock-ovati ako je u suprotnosti sa pravilima foruma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT660R

Za ovakvu ponudu ne verujem da ce se zajednica ljutiti sto je tema na forumu, a ne u oglasniku! :)

Ja prvi retko kada gledam oglasnik, a bila bi steta da neko propusti ovakvu priliku!

Sto se mene tice (a ne tice me se) nemam nista protiv!  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

cisto informativno, koliko su ove gume kad nisu povoljne ?

 

ja sam prosle godine kupio ovde na forumu novu "michelin pilot sport" dot 09 zadnju 190 i bila je 130e

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

cisto informativno, koliko su ove gume kad nisu povoljne ?

 

ja sam prosle godine kupio ovde na forumu novu "michelin pilot sport" dot 09 zadnju 190 i bila je 130e

 

 

Mischelin pilot sport je najlosija guma od mishelina... To je stari model i mislim da ga od ove godine vise ni ne proizvode. A sto se tice cena, pogledaj u KELENAYU, kod njih se snabdeva vecina bajkera... Pa ce ti biti jasno zasto su ove povoljne. Usteda je preko 100e po paru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

cisto informativno, koliko su ove gume kad nisu povoljne ?

 

ja sam prosle godine kupio ovde na forumu novu "michelin pilot sport" dot 09 zadnju 190 i bila je 130e

 

 

Mischelin pilot sport je najlosija guma od mishelina...

Komso nebih se bas složio sa tobom. Promenio sam najmanje 7-8 pari tih Michelin Sport guma i bile su odlicne.. Nisu kao Power al duže traju - skoro kao 2ct  ;)

I svaka guma u Michelinu ima svoju namenu kao i za koji je motocikl  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

cisto informativno, koliko su ove gume kad nisu povoljne ?

 

ja sam prosle godine kupio ovde na forumu novu "michelin pilot sport" dot 09 zadnju 190 i bila je 130e

 

 

Mischelin pilot sport je najlosija guma od mishelina...

Komso nebih se bas složio sa tobom. Promenio sam najmanje 7-8 pari tih Michelin Sport guma i bile su odlicne.. Nisu kao Power al duže traju - skoro kao 2ct  ;)

I svaka guma u Michelinu ima svoju namenu kao i za koji je motocikl  ;)

Slazem se,daleko od toga da je losa guma. Ali po meni ne moze da se poredi sa PILOT POWER. I mislim da je ona vise sport-touring, nego super-sport. Po meni nije za R1. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

koja je preporuka za gumu za grad, ne treba nesto spec da lepi za podlogu (tj za krivine) koliko mi treba da dugo traje.

99% vremena se vozi po gradu i to je uglavnom pravac i malo divljanja opet pravac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

pilot powre 2ct ti je vrh za sve... ali ako hoces da ti guma sto duze traje a performanse ti nisu bitne, onda nemoj da gledas super-sport gume nego sport-touring (onda ti je pilot road super)....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja