Jump to content

Moto Zajednica

Dobrotvorna Uskršnja akcija + druženje u Zrenjaninu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Kad je dobro, baš je dobro! :D Juče mi se javi jedna stara kandidatkinja inače dečiji animator po rođendanima, videla na TV-u, i hoće da učestvuje, a ima svoj kostim zeca. Tako da će deci paketiće podeliti baš zeka koji stigne na motoru! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Čitam kako se i animatorke pridružuju akciji i baš mi je drago što se akcija širi. Bilo je teško u početku, bilo je teškoća ali očigledno nije sve crno u ovoj našoj zemlji Srbiji :D, humanosti ima i na pretek samo treba objasniti ljudima da ima puno onih kojima treba naša pomoć, topla reč i pažnja i da svaki naš mali poklon njima znači puno.

 

Svaka čast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Ovaj naš na KTV-u k´o slika! ;D  Šta li ćemo sa obožavateljkama kad počnu da ga kidaju tamo u Subotu!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Moram da pohvalim Misu i Igora za organizaciju,svaka vam cast ja sam odusevljena akcijom i jedva cekam da dodje taj dan. Moracete da se aktivirate i za Novu godinu  ;D ;D ;D ;D ;D,a Igora cemo da stavimo da bude glavni za odnose sa javnoscu ;D ;D ;D ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo posto se zavrsila Palicka voznja, mogu poceti da razmisljam o jos kojecemu.

 

* mogu li nekako da pomognem?

* treba li nesto da ponesem?

* kada i gde da dodjem?

 

pricajte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Evo posto se zavrsila Palicka voznja, mogu poceti da razmisljam o jos kojecemu.

 

* mogu li nekako da pomognem?

* treba li nesto da ponesem?

* kada i gde da dodjem?

 

pricajte

Ovako: Glavna pomoć - nacrtaj se 03.04.2010 na motelu šumice u Zr najkasnije do pola 12, a poneseš dosta dobre volje iz NS  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo posto se zavrsila Palicka voznja, mogu poceti da razmisljam o jos kojecemu.

 

* mogu li nekako da pomognem?

* treba li nesto da ponesem?

* kada i gde da dodjem?

 

pricajte

Ovako: Glavna pomoć - nacrtaj se 03.04.2010 na motelu šumice u Zr najkasnije do pola 12, a poneseš dosta dobre volje iz NS  :D :D :D

 

DogovoreTo! :)

 

E sad jos samo da mi neko objasni gde je to... Zrenjanin poznajem taman toliko da znam proci kroz njega kada idem za Rumuniju  ;D

 

Moze i neka adresa za GPS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Pošto sam danas dobio po ušima da ne izveštavam šta se dešava :D, evo ovako: Juče smo Bornslipy, Havarisan, Koja Zr i ja bili u Novom Sadu, kupili smo najveći deo stvari koje ćemo im nositi (3 stola adekvatna za njihovu terasu, 15 kvalitetnih stolica i gomilu slatkiša za paketiće) Do sada je cifra  u novcu 91.000  ;) U toku nedelje pakujemo paketiće,čim budu gotove kese koje nam štampaju.Sve ide odlično  za sada.Bio sam u Centru na konsultacijama, deca nam prave uskršnje čestitke  :). Obezbedili smo šator za 100 osoba, ali imamo dilemu: Pošto je to velika Subota, neki mi kažu da nema smisla kuvati pasulj,pa sam mislio možda riblju čorbu (mada bih ja pre pasulj) e sad da čujemo glasove, šta nam je činiti? Ne bih voleo da nas neko oplete posle da smo pravili pasuljčinu za Uskrs. Ajmo glasovi, pa kojih bude više, to pravimo ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

 

E sad jos samo da mi neko objasni gde je to... Zrenjanin poznajem taman toliko da znam proci kroz njega kada idem za Rumuniju  ;D

 

Moze i neka adresa za GPS

Lokacija je motel Šumice, a najbliža adresa za gps je ulica 6 Maj, ali, videćeš već gde motori idu  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda cbr600f 1998

A da se organizuje docek neki na ulazu u grad iz pravca Novi Sad i Beograd za one koji ne znaju gde je motel? Ili mozda da se obelezi na putu kao sto neki klubovi obelezavaju kad prave moto skupove? Ili neka treca varijanta  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...

Akcija ulazi u zavrsnu fazu. Super :) Sto se hrane tice, mislim da ce velikoj vecini biti svejedno sta se sprema. Nije losa ideja da organizujemo nekog da docekuje na ulazu iz NS i BG, recimo od 10.45 do 11.15 i onda da ih sprovede do motela ili uputi one koji ne bi da cekaju. Moglo bi to da se razmotri. Da li ce ove nedelje biti neki sastanak oko zavrsnih dogovora? ;) Svaka cast nosiocima ove akcije ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Saznah da sam slobodan sledece subote, tako da cu biti tu, ako treba neka pomoc, nije problem. Stvarno ne bi bilo lose da se organizuje docek na putu od NS-a i Bg-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Pozdrav svima !!!

Za one koji dolaze do motela Sumice evo koordinata za GPS   

N 45° 23.599'

E 20° 25.123'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Moram da pohvalim Misu i Igora za organizaciju,svaka vam cast ja sam odusevljena akcijom i jedva cekam da dodje taj dan. Moracete da se aktivirate i za Novu godinu  ;D ;D ;D ;D ;D,a Igora cemo da stavimo da bude glavni za odnose sa javnoscu ;D ;D ;D ;D.

 

Samo se ti smej vec sam ti sredio da sledeci put ti ides na KTV-e posto sam rekao da ima jedna bajkerka koja umire od zelje da bude na Tv-u i da sad nisi mogla da dodjes,ali da sledeci put sigurno dolazis  ;)

Sto se doceka gostiju tice mislim da bi odlicna ideja bila da na ulazu u grad neko saceka te ljude i da to nece biti neki problem

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja