Jump to content

Moto Zajednica

Dobrotvorna Uskršnja akcija + druženje u Zrenjaninu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

U pravu je Echi  ja sam za ovu akciju saznao preko ovog foruma  i to bas od njega tako da se rado pridruzujem  i licno i novcano a predlazem da nebi bilo lose vise marketinski da se isprati preko lokalnih medija da ljudi budu upoznati na lokalu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

U pravu je Echi  ja sam za ovu akciju saznao preko ovog foruma  i to bas od njega tako da se rado pridruzujem  i licno i novcano a predlazem da nebi bilo lose vise marketinski da se isprati preko lokalnih medija da ljudi budu upoznati na lokalu

Dobro ti nama došao! ;) Sad će i marketing... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

[move][glow=yellow,2,300]Dobrotvorna Uskršnja akcija + druženje u Zrenjaninu[/glow][/move]

                                                  [move][glow=yellow,2,300]Dobrotvorna Uskršnja akcija + druženje u Zrenjaninu[/glow][/move]

                                                                                                          [move][glow=yellow,2,300]Dobrotvorna Uskršnja akcija + druženje u Zrenjaninu[/glow][/move]

                                                                                                                                                                             [move][glow=yellow,2,300]Dobrotvorna Uskršnja akcija + druženje u Zrenjaninu[/glow][/move]

 

Evo malo marketinga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

SAd sam tek cuo za akciju  :-[ Izvinjavam se na kasnjnju..

ALI +1!!! 

Ps.hvala Echi  ;)

Odlicno, racunajte i na mene! Taman uzimam svoju kawu negde 5.marta pa cu biti spreman za uskrsnju akciju!  ;)

Dobro vi nama došli! :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

ZAHUKTAVA SE odlicno.Sad siri dalje koga god znate da hoce i moze da pomogne nemojte samo da se zadrzavate samo na forumase i motoriste

Imamo vise od 40 dana da obradujemo neke klince zato IDEMO

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Podnosim izveštaj: Do sada 27.500  ;),sa time da se tek sada dosta ljudi počelo javljati, i najveći broj onih koji podržavaju Akciju još nije dao...lokomotiva se tek zaleće... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...

Pozdrav  ;) lokomotiva se zalece, kacite vagone :D :D :D Miso, sta je ostalo za drugare iz BG? Da li dolaze? Voleo bih da upoznam Pabla i Arakisa i da im licno stisnem ruku za sve sto rade.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: zrenjanin

Čuo sam se sa ekipom iz NS-a, oni rade nešto sličnu a vožnja im je zakazana za nedelju 04. aprila tako da će verovatno doći ko ne bude radio u subotu a kako ko bude uplaćivao šaljem miši na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Čuo sam se sa ekipom iz NS-a, oni rade nešto sličnu a vožnja im je zakazana za nedelju 04. aprila tako da će verovatno doći ko ne bude radio u subotu a kako ko bude uplaćivao šaljem miši na pp

Ovi bankari su čudo!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...
:) :) :) :) :) :) Po svemu sudeci, ovo ce biti prava akcija. Samo nam treba pomoc svih da bi bila uspesna i da nas ta deca upamte po dobrom. Takodje i da Zrenjaninci vide da se motocikliti mogu skupiti i dobro organizovati za dobrotvorne svrhe. Istina, bila je i Deda Mraz akcija, ali je to nekako u skladu sa veselim novogodisnjim praznicima. Ova akcija ce imati odjeka i zato nam treba pomoc i razumevanje svakog pojedinca 8). Naravno i pojedinke. ;):);):);):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja