Jump to content

Moto Zajednica

Put Do Atine

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) Ljudi,  puno hvala na odgovorima.. ali istvarno mi mnogo pomazete.....  nisam se javljao jer sam jurio ceo dan danas po gradu, vadio novi pasos, medjunarodnu dozvolu... svasta nesto.....

 

Sobzirom da moram sto pre da budem u Atini, a prognoza narednih 10 dana je ocajna odlucujem se polako za auto voz do Soluna. Hladnoca mi ne smeta, nju podnosim, ali me samo zabrinjava poledica u kombinaciji sa mojim Mitas gumama :) . Od soluna je vec toplije pa cu voziti do Atine. To ce me postedeti jurnjave oko svih tih grejacarucica, tela i ostalo... a i onako cu prolece da docekam tamo pa mi i nece biti potrebno za posle kad se budem vracao.

 

Pablo zapisao sam broj telefona i javicu mu se svakako... Ovaj studio za koji idem da radim mi placa sve, put, hranu, stan za svo vreme mog boravka tamo... tako da sam zbrinut sto se tih stvari tice.. ali pozvacu ga bara da se vozimo tamo, ako nista drugo da odemo na pice :)

 

Miso, da ja sam to bio.... svirao malo, cekao minut vidim nema vas i odoh.... :) ali nema veze i onako se  nebih zadrzavao, samo sam mislio da vam se javim.. i uspeo sam u tome :)

 

 

Gasho... u pravu si bez motora ne bih posao nikako, pre nebih otisao.... :)

 

BusMane, razume ja tebe sve sta si mi pricao i odlucio sam se za najbolju varijantu.... preskocicu opiju sa snegom, poledicom i ostalim uzrocnicima nesrece pa cu voziti samo od Soluna do Atine, a kako prognoza kaze tamo je oko 10 celzijusa... sto je vise nego odlicno... sad, ako pada kisa to mi nije problem... mene samo led plasi i nista drugo....

 

 

jos jednom veliko vam hvala svima, kako na brizi i lepim zeljama tako i na korisnim savetima

 

HVALA

 

pozzz

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika
:) ha ha ne mogu da verujem... sada sam zvao..  Auto voz postoji kao opcija samo preko sezone.... ali zena operater je bila dovoljno ljubazna da mi predlozi da pozovem sutra nesto sto se zove Drugi Magacin.... oni mozda mogu da mi upakuju Afriku negde....  videcemo sutra....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12370 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Obično može da se ubaci motor u poštanski vagon, zajedno sa pismima i čestitkama :D

 

Tako da ti je žena dobro rekla, još ako malo počastiš akcijaše... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Bogami kakav si, ne biH me čudilo :D

 

ehhh !  samo mi treba mali povod !  ;D

 

Npr..Veve-tu ce da bude dosadno,pa `ajde da ne ide sam..  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Bogami kakav si, ne biH me čudilo :D

 

ehhh !  samo mi treba mali povod !  ;D

 

Npr..Veve-tu ce da bude dosadno,pa `ajde da ne ide sam..  :)

 

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Postanski vagon je majka. Nema tu nekih problema, ili ne bi trebalo da ih bude. Ja sam tako prebacio motor na servis do Beograda. Uglavnom taj postanski se puni ranije jos dok je u magacinu. Ubacis motor, lijepo ga privezes i miran si. Tamo ga isto skidas kasnije kada taj vagon dotjeraju do rampe...

Srecno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

alo ! ne palite se ! bice od 5-6 stepeni pa kad zadje u Makedoniju i oko 7-10 !!! jeste da nije perfektno al to moze da se izvoza !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

E ova varijanta sa postanskim vagonom je OK. Sad nam je svima lakse.  ;)  Ali, ako ide Mikka, ondaK

ispeglajte u komadu...  sta fali.  ;D ::)

 

Javi cenu prevoza do Soluna.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

 

E ova varijanta sa postanskim vagonom je OK. Sad nam je svima lakse.  ;)  Ali, ako ide Mikka, ondaK

ispeglajte u komadu...  sta fali.   ;D ::)

 

Javi cenu prevoza do Soluna.

 

Ma cak i da nadje, to ima da stipa za oci. Ja bih to vozio pa makar dva dana putovao do grcke granice... Odatle je sigurno toplije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja