Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc u vezi odabira fullface kacige

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Eee hvala  :D

Uglavnom se svidja starijoj populaciji, ovi mladji kao ja ga ne vole zbog retro stila. Ja ga obozavam i mislim da je pravi cruiser i smekerica :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kupio sam kacigu  ;D

HJC CS - R1 Samurai

 

Uzeo sam u obzir vasa iskustva i saveta te su mi stvarno olaksala kupovinu. Ogromno hvala posebno zasluzuje clan Hoochie man. Ne samo sto me je odveo do Gueavare vec mi je i direktno mi pomogao oko kupovine i izbora. Respekt!

 

9rkuc8.jpg

120h5xk.jpg

1izthj.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Prvi utisci su odlicni. Glava mi lezi u njoj neverovatno dobro, dakle ljudima sa coskastim glavama poput moje bice dobar izbor. Nije teska (1550gr), ima anti-alergijsku postavu, vadivu unutrasnjost, anti-fog, 2D kopca i vizir lock :) Cena 9450... Za sada nemam nekakvih primedbi, ipak je to kaciga srednje klase. Bicu opsirniji posle par stotina kilometara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Mislim da nikad nisam video da neko lako stavi kacigu na glavu, i da mu kaciga toliko dobro leži kao tebi. Toliko dobro da nismo mogli da ti je skinemo. Vukli smo bogme i Joca i ja, a i ti, a kaciga ni da mrdne. Sledeći put kad je budeš stavio, da ne bi ostao bez nosa, prvo namazati uši sapunom da lakše sklizne  ;D

 

Šalim se  ;) malo sam ljubomoran zbog cice na kacigi...

 

Hvala ti veliko za video Šarčeva, sad ćemo da ga gustiramo! I naravno, sa srećom da je koristiš, i da je menjaš isključivo ako nađeš drugu sa lepšom cicom i većim zvučnicima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

A sta cu, nos ne planiram da skracujem, bolje te pare da se uloze u motor/skuter  ::)

 

Inace, kuci sam vezbao stavljanje/skidanje i vec je lakse. Samo mi je bilo jako neprijatno sto je uzela danak u krvi >:( Sutra moram da se vozim bar sat vremena, ne mogu dusu da umirim.

 

A za Sarceva, ma, pet minuta posla :) Ako je potrebno jos nesto tipa tog tipa, slobodno pusti PP a i kada budes dolazio da odemo na piletinu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Mislim da nikad nisam video da neko lako stavi kacigu na glavu, i da mu kaciga toliko dobro leži kao tebi. Toliko dobro da nismo mogli da ti je skinemo. Vukli smo bogme i Joca i ja, a i ti, a kaciga ni da mrdne. Sledeći put kad je budeš stavio, da ne bi ostao bez nosa, prvo namazati uši sapunom da lakše sklizne  ;D

 

 

 

Krvav je ovo posao  :D :D :D

 

Uzivaj u voznji  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...teško da će moći da učestvuje u zvaničnim BJB vožnjama, ipak ima motor od 50 kubika... :D

 

Polako, biće svega, samo da je zdravlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Hvala svima na lepim zeljama :)

 

Eee voznje tesko, 50 kuba bas i ne voli duge voznje. Mada planiram da ubacim fabricki 125 koji je isao u ovu Apriliju pa cemo se voziti. Cak je i 125 2T, jos ce da me jurite :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

ljudi, deset dana trazim, jurim ,citam, peglam ,,perem,,,, i nigde ne vidoh ovoliko meni korisnih saveta o kupovini kacige. A posto kupujem prvu kacigu svi mi saveti dobro dodjose  ;D i mnoge dileme resise

imam par favorita i u petak pravac Guevara  ;D ;D ;D ;D

jos jednom hvala za temu  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Xexexee. Kolko vidim Joca i Šone naoštrili britve i kupili stipsu = svaka kaciga će da pasuje  ;D ;D :D :D (al' ga opraviše-svaka im čas', ostali samo dugmići... ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Da i ja kazem koju  ;D

 

Imam Jet,dobra je,udobna,lagana,kvalitetna itd.ali....integralna je integralna.Slem je za rov,a ne za put!

 

Sad je potrebna pomoc prijatelja,da daju predloge, fullface,sa suncanim vizirom obavezno,do 250e,i gde se takve kod nas mogu kupiti. Zanima me i da li imaju u tom cenovnom rangu neke sa "plavim zubom".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Prosto. Narucis od Sekule. Ja sam narucio 3 nolan n84 koje su kostale 250 eura a sad su 100 eura

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja