Jump to content

Moto Zajednica

Raspored radara, barem onih "stalnih"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Kao sto rekoh evo sredio sam pristigle informacije o radarima, da se sve moze na jednom mestu videti. Kad novih bude i njih cu ubaciti, te ne budite lenji :) podelite vasa znanja sa nama.

Krajnji proizvod mozda i bude naka mapa na kojoj bi bili ubelezeni.

 

Velika Plana Znam da ima radar na Tesli, odmah iznad kontrolnog tornja.. sstruja

Beograd Ustanicka od okretnice do Vojislava Ilica ima 3 semafora i rotiraju poziciju ali ih vidjam 4-5 puta mesecno. I pored toga za dve godine kolko mi je firma na Konjarniku 3 puta sam se pecao jer i uz najbolju volju ogranicenje od 40 km/h je veoma tesko ispostovati Peki

 

Beograd Skoro svaki dan, iz pravca Topciderske crkve prema rampi na Carevoj Cupriji, tacno preko puta ulice koja vodi prema tramvajskoj stanici.

Dakle, radar se krije iza zgrade vodovoda sa desne strane,u ulicici koja uzbrdo vodi prema topciderskoj cesmi, I NE VIDI SE kada se ide iz pravca crkve.

Ogranicenje je nicim izazvano 40 km/h, pa lukavo zaustavljaju jedan po jedan auto, ali to rade stalno. Gremlin

 

Beograd 1. Pored sajma - Bul. Vojvode Mišiæa, može biti sa obe strane.

2. Ako ne tu, e onda malo dalje pre vijadukta za Banovo Brdo.

Poèeli su sumanuto da menjaju lokacije pa se stièe utisak da su fuckin svuda. Cope

 

Beograd Ima jos jedna patrola kada se ide iz grada ka Banovom brdu, odmah iz Kneza Milosa preko mostarske gore ka senjaku, stoje i danju i nocu. mrle

 

Beograd U Visnjickoj ulici sakriju se iza kamiona uopste se ne vide i taman se zaletis kad eto ih iskoce sa palicom Biker Boy

Beograd Ima ih na Panèevaèkom mostu sa obe strane, noæu. Baš bili pre 3 dana .Prvo što uradim kad izadjem na most nabijem se iza nekog nikako ne pretièem , gledam štop svetla onih automobila na iskljuèenju ako se previše pale ili prerano pale najverovatnije ih ima. Jednom su me zaustavili sa 96km/h a slikao me na sredini mosta tako da nema šale. dcNiko

 

Ibarska magistrala Onda na Ibarskoj, Orlovaca, Rusanj, Lipovica, Meljak... na svakih 5-10km, nema ih toliko, ali negde su uvek postavljeni na tom potezu. I to ima nekih republikanaca sa neverovatno brzom Meckom, 3.000 kubika, tesko im se moze pobeci. mrle

 

Obilaznica ostruznica - dobanovci obilaznica ostruznica - dobanovci il su na jednom, il na drugom kraju. put za 300+, ogranicenje na tim mestima 40 i 60 okrad

Put ka Vrscu Vrsac, na ulazu iz svih gradova gasa

 

Zrenjaninski put Na zrenjaninskom putu su u zadnje vreme kod Auto Èaèka sa obe strane puta... dcNiko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Ima ih dosta cesto na putu izmedju Zrenjanina i Melenaca kod skretanja za Elemir to je raskrsnica izmedju Zr i Melenaca .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Kragujevac:

 

Prilaz od auto-puta (Batocina - Kragujevac) vrlo cesto ih ima na raznim lokacijama na tom putu. Po nekada i na dva mesta.

 

U Glavnoj ulici stalno su na oprezu.

 

Na izlazu iz grada prema Cacku i Kraljevu takodje su stalno prisutni.

 

Ravni Gaj - raskrsnica Cacak-Kraljevo.

 

 

Kragujevcani nastavite (ispravite)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Novi Becej

Na izlazu iz N.Beceja prema Starom Beceju, na pola puta izmedju pripajanja puta i brane sa obe strane puta.

 

Na izlazu iz N.Beceja prema Kikindi, posle prve krivine van grada na 300-400 m, takodje sa obe strane.

 

Na izlazu iz Starog Beceja prema N.Sadu, 200 m posle ben.pumpe.

 

Na ulazu u Temerin iz Beceja sa leve strane, obicno se sakriju iza kamionske prikolice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Prilaz od auto-puta ( Æiæevac - Kruševac ) ... i pazite da se ne upecate na foru - ablenduju vam vozila iz suprotnog pravca i vi usporite dok ne prodjete patrolu , a onda gas [-X ...jer stoje dve patrole na razmaku od oko 1km a radar je sakriven izmedju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Banjica

:!: Od trošarine bulevarom prema autokomandi stalna postavka,a i bogami u suprotnom smeru. Na kola sam postavio laser jammer :wink: , ljudi to je svetska stvar,i to pošto sam platio kaznu od 7 500 i jedva smuvao odlaganje zabrane.

Da ne zaboravim uhvatiše me kod malopre pomenute careve æuprije i to u dva noæu, nigde žive duše, ogranièenje 40 - debilizam. :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Beograd: na potezu od Èukarièke padine ka Žarkovu, iznad FMP-a (otprilike ispod onog "Stankom" nadvožnjaka!)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci
Ima ih dosta cesto na putu izmedju Zrenjanina i Melenaca kod skretanja za Elemir to je raskrsnica izmedju Zr i Melenaca .

Da nekad su tu,ali nekad se pomere dvesta-trista metara prema Zrenjaninu. Skontali su i oni da vec svi znaju za taj radar. Ja prolazim tom putanjom svaki dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Zaboravila sam da kazem da u Zrenjaninu u ulici Zarka Zrenjanina blizu ugla sa magistralom ima punkt gde su 24h dnevno. Cuvaju nekog sudiju. To je ulica u koju se ulazi kad se ide iz pravca Melenaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol

Mozda je resenje za mapu Google Earth koi moze da se skine odavde http://earth.google.com/

Vrlo je jednostavn za upotrebu. Ima obelezivace koje kada postavis mozes da sacuvas i postavi ovde na forumu.

 

Tako kada neko ubelezi novi radar na mapi, svi koi posecuju forum mogu da ga nadju.

 

Evo npr linka za radar u ustanickoj.

http://bbs.keyhole.com/ubb/showflat.php/Cat/0/Number/837595/an/0/page/0#837595

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Sa obe strane Brankovog mosta (ka gradu kod iskljucenja za Gavrila Principa, ka NBG-u kod Usca); ponekad istovremeno na obe lokacije.

YBC,nekad na pocetku kod pumpe, a nekad na kraju (zadnji semafor)

Partizanski put, hvataju kada se ide iz pravca grada ka Mirijevu, na onoj malo vecoj pravini, pa levoj krivini! (za 3 godine tu ih vidjeh 3 puta ali u zadnja 4 dana, i to kasno uvece)

Btw, mene neko vece uhvatise kod YBC (na kraju), vozio sam 87km/h, pandur je istrcao preko dve trake pune kola, da bi mene na motoru zaustavio u trecoj, za malo da izgine covjek - prosto mi bilo zao da mu ne stanem :twisted:

 

A u nedelju rano ujutro, oko 5, se vracam iz NS kolima za BG i na OMV-u sipamo gorivo i vidimo parkiran policijski Pezo 307 na izlazu sa pumpe na auto put, namjesten kao da ce da nisane radarom, al oko njega nigdje pandura, a i unutra im ne gori svjetlo. Lagano se primaknemo iza njih i provalimo da spavaju.. i iz sve snage stisnemo sirenu!!! Kada su dvojica iskocila iz kola nije im bilo dobro! Ovaj stariji; sa mjesta suvozaca, onako sav uspavan, teturajuci se, prilazi kolima i pita, u sve komunistickom maniru: "DRUGOVI, u cemu je problem?" Mi se napravimo naivni i kazemo da smo mislili da su zastali pa da ih opomenemo da krenu, a pandur onako bunovan odgovara "Nismo, nismo, samo vi prodjite, ne brinite za nas!" ??!!?? i mi odosmo slatko se smijuci! Da je bio namcor mogao je da nas cima za dokumenta, medjutim posto je izgledao kao Alisa u zemlji cuda i vjerovatno nije znao gdje se nalazi samo nas je pustio i vjerovatno se vratio da dremne jos malo. Eto, morah da podijelim ovo iskustvo sa vama. Sorry za mali OFF

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi sad

Na ulazu u KI i iz pravca Zrenjanina (Basaida) i iz pravca Beceja (Miloseva).I to ovi kikindski kerovi imaju taj na 2km,pa kad se postave na pravcu... :axe:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Novi Beograd-1.Iz pravca opštine ka blokovima -pred kraj ulice Omladinskih brigada, kao i u suprotnom smeru kod Petoševiæa; 2.Na kraju ulice Jurija Gagarina kod pumpe Sunce snimaju kako iz pravca Piramide(kad juriš zeleni talas) tako i ulicu Dr.IvanaRibara iz pravca Ledina 3.Usko grlo kod buvljaka 4.Ukljuèenje na gazelu posle buvljaka 5.Ledine -èim se popne iz blokova ka aerodromu pre prvog(i jedinog) semafora 6.Ledine-Surèin potez, na oko pola puta

Lagano se primaknemo iza njih i provalimo da spavaju.. i iz sve snage stisnemo sirenu!!! Kada su dvojica iskocila iz kola nije im bilo dobro! Ovaj stariji; sa mjesta suvozaca' date=' onako sav uspavan, teturajuci se, prilazi kolima i pita, u sve komunistickom maniru: "DRUGOVI, u cemu je problem?" Mi se napravimo naivni i kazemo da smo mislili da su zastali pa da ih opomenemo da krenu, a pandur onako bunovan odgovara "Nismo, nismo, samo vi prodjite, ne brinite za nas!" ??!!?? i mi odosmo slatko se smijuci![/quote'] Najveæa krigla piva za koju znam je 2-litre u Optimistu u 29.Novembra. Ako znaš za veæu èastim za ovaj OMV :prayer: :supz: :prayer: :supz: :jecaj:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Nije radar ali je korisno znati da se na raskrsnici kod Dejtona, a to može biti zanimljivo motoristima koji se motaju oko Ušæa, od pre par dana postoji fotoaparat koji slika sve koji prolaze kroz crveno. Ima i veliki blic, pa ako u sred vedre noci vidite da je sevnula munja, možete slobodno da oèekujete èestitiku u plavoj koverti. Mnogi se tu zaleæu i prolaze kroz žuto...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.
Najveæa krigla piva za koju znam je 2-litre u Optimistu u 29.Novembra. Ako znaš za veæu èastim za ovaj OMV :prayer: :supz: :prayer: :supz: :jecaj:

Dogovoreno! :D Sve u cilju povecanja bezbednosti saobracaja!!! :lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Zadnjih par puta kad sam bio u Optimistu nisu imali nista vece od pola kile ali zato imas onu zirafu od 4-5 lit u Skadarliji...malo i ja da doprinesem bezbednosti u saobracaju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Svi koji su bili na Miseluku verovatno znaju,

Dakle:

Novi Sad

1. Na izlazu iz tunela od grada prema S Kamenici(Miseluku),

2. Na samom Misleuku -tamo gde se svi parkiraju :)

3.Ranije ih je cesto bilo mada ih skoro nisam video kada se silazi sa mosta od Miseluka ka gradu, znaci pre krivini smanjite na 60km/h

4. Na Izlazu iz Novog Sada prema Veterniku(Futogu, Backoj Palanci), na semaforu pre garaze gradskog saobracajnog i sa jedne i sa druge strane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Obièno u noænim satima na ibarskoj magistrali iz pravca Lazarevca prema Beogradu u mestu Meljak nekih 50m od marketa Petroviæ sa leve strane èuèe skoro svako veèe, a ogranièenje je 60.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja