Jump to content

Moto Zajednica

Raspored radara, barem onih "stalnih"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Komentar ovaj

 

Ja sam u taj radar kod ZR-a utrcao sa 104km\h i dobio kaznu od 8000 i godinu dana uslovne!

 

me je naveo da predlozim i mislim da nije lose, cak mozda i pozeljno, da svako za svoje mesto i okolinu da raspored radara, barem onih koji "stalno" su na putevima:)

 

Sezona dolazi i sve vise ce se putovati :)

 

Pa kad planirate neki put, pored ostalog, malo se upoznate jos i sa rasporedom radara na toj deonici i prvo u manjoj meri ce biti losih iznenadjenja a drugo i voznja ce sporija biti... sa vise :)

 

Pa izvolite :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ustanicka od okretnice do Vojislava Ilica ima 3 semafora i rotiraju poziciju ali ih vidjam 4-5 puta mesecno. I pored toga za dve godine kolko mi je firma na Konjarniku 3 puta sam se pecao jer i uz najbolju volju ogranicenje od 40 km/h je veoma tesko ispostovati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Skoro svaki dan, iz pravca Topciderske crkve prema rampi na Carevoj Cupriji, tacno preko puta ulice koja vodi prema tramvajskoj stanici.

 

Dakle, radar se krije iza zgrade vodovoda sa desne strane,u ulicici koja uzbrdo vodi prema topciderskoj cesmi, I NE VIDI SE kada se ide iz pravca crkve.

 

Ogranicenje je nicim izazvano 40 km/h, pa lukavo zaustavljaju jedan po jedan auto, ali to rade stalno.

 

:twisted: :twisted: :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Ideja je super. Ali da bi se sprovela u delo i da bi bila korisna, bojim se da zahteva nesto vise od obicnog nabrajanja.

Kao sto rece Majstor_kvarisa, mapa bi bila super resenje. Samo sto treba to sprovesti u praksu. Mozda neka fora sa mapom gde ce svako od clanova moci da ubaci pozicije radara. Ima nas iz svih krajeva pa da napravimo "veliku mapu Srbije", a posebno gradove. Pa ko putuje negde, nadje sta mu treba, print i no problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Kao sto rece Majstor_kvarisa' date=' mapa bi bila super resenje. Samo sto treba to sprovesti u praksu. Mozda neka fora sa mapom gde ce svako od clanova moci da ubaci pozicije radara. Ima nas iz svih krajeva pa da napravimo "veliku mapu Srbije", a posebno gradove. Pa ko putuje negde, nadje sta mu treba, print i no problem.[/quote']

 

Slazem se, ali bi prvi korak bio da se skupi bar ovako spisak gde ih ima, a posle toga da neko ko zna prebaci to na mapu, okaci je i eto resenja :D

 

ili pak da, ako neko odmah moze da da resenje, kako da se direktno unosi u mapu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Vidim i ja da je poèela akcija kontrole brzine i merenje oktanske vrednosti izdaha vozaèa motornih vozila, paaa shodno tome da napomenem gde sam sve video pro laser u zadnja tri dana:

 

1. Pored sajma - Bul. Vojvode Mišiæa, može biti sa obe strane.

2. Ako ne tu, e onda malo dalje pre vijadukta za Banovo Brdo.

 

Poèeli su sumanuto da menjaju lokacije pa se stièe utisak da su fuckin svuda.

 

ps. Mali tip&trick: ako sumnjaš da te radar peca, poèneš malo da voziš levo-desno u okviru kolovozne trake tako da æeš da izbegneš zrak lasera u nekom momentu, i uspeti da koliko-toliko smanjiš brzinu, a posle im mahneš. Napominjem da je laser brz do jaja, tako da ovo sve funkcioniše u domenu sreæa-veština.

8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)
Ili da proletis pored njih i vices UPOMOC UPOOOMOOOOC ZAGLAVILA MI SE SAJLA ZA GAS UPOOOOMMMOOOOOOOC :D

 

E to je dobro. Imali smo mi jednu drugaricu za kojom je pandur trcao i objasnjavao joj kako da stane, posto ona nije znala da se zaustavi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ima jos jedna patrola kada se ide iz grada ka Banovom brdu, odmah iz Kneza Milosa preko mostarske gore ka senjaku, stoje i danju i nocu.

Onda na Ibarskoj, Orlovaca, Rusanj, Lipovica, Meljak... na svakih 5-10km, nema ih toliko, ali negde su uvek postavljeni na tom potezu. I to ima nekih republikanaca sa neverovatno brzom Meckom, 3.000 kubika, tesko im se moze pobeci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
Ima jos jedna patrola kada se ide iz grada ka Banovom brdu' date=' odmah iz Kneza Milosa preko mostarske gore ka senjaku, stoje i danju i nocu.

.[/quote']

 

Ovi stoje uglavnom notju i to od ponotji pa nadalje...tu su i u pola 6 ujutru :shock:

 

Redovno me zaustavljaju [kolima] jednom su uspeli u 10 dana 7 puta da me zaustave i 4 puta trazili da duvam balon...Na kraju su me zapamtili da zivim tu i vishe me ne diraju :D

 

Naravno nikad mi nishta nisu pisali, jer nisu imali razloga...uvek je bilo "redovna kontrola"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Ima jos jedna patrola kada se ide iz grada ka Banovom brdu' date=' odmah iz Kneza Milosa preko mostarske gore ka senjaku, stoje i danju i nocu.

.[/quote']

 

Ovi stoje uglavnom notju i to od ponotji pa nadalje...tu su i u pola 6 ujutru :shock:

 

Redovno me zaustavljaju [kolima] jednom su uspeli u 10 dana 7 puta da me zaustave i 4 puta trazili da duvam balon...Na kraju su me zapamtili da zivim tu i vishe me ne diraju :D

 

Naravno nikad mi nishta nisu pisali, jer nisu imali razloga...uvek je bilo "redovna kontrola"...

 

 

mene su tu zaustavili 4-5 puta u nedelju dana, kolima, jednom sam duvao 0.51, pustili me, sledeci put 0.56, pisali mi prijavu. I motorom kada se vracam kuci sa posla preko dana, pretpostavljam radar, ali mi nikad nista nisu ni rekli, nego samo dokumenta, provera i sve ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19
U visnjickoj ulici sakriju se iza kamiona uopste se nevide i taman se zaletis kad eto ih iskoce sa palicom :?

 

a ti onda opalis zadnjaka i ono kao "ju izvin'te nisam vas vid'o"

 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Ima ih na Panèevaèkom mostu sa obe strane, noæu. Baš bili pre 3 dana .Prvo što uradim kad izadjem na most nabijem se iza nekog nikako ne pretièem , gledam štop svetla onih automobila na iskljuèenju ako se previše pale ili prerano pale najverovatnije ih ima. Jednom su me zaustavili sa 96km/h a slikao me na sredini mosta tako da nema šale. Na zrenjaninskom putu su u zadnje vreme kod AutoÈaèka sa obe strane puta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Kod nas (RS) svako vece na TV - javnom servisu RTRS daju raspored kontrola i to za svaki CJB. Korisno' date=' zar ne?[/quote']

 

Heheh, gde je tu zabava ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 660 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Na zrenjaninskom putu su u zadnje vreme kod AutoÈaèka sa obe strane puta...

 

 

:lol: znam tu sam proleteo sa 140 samo su me ispratili pogledom ! :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr
Kod nas (RS) svako vece na TV - javnom servisu RTRS daju raspored kontrola i to za svaki CJB. Korisno, zar ne?

 

Mislim da je i u Hrvatskoj isto. Kada sam prvi put cuo mislio sam da nesto ne razumem, ali kada sam ukapirao... :D

Jos naglase gde ce ih biti sigurno a gde ce biti mozda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
Kod nas (RS) svako vece na TV - javnom servisu RTRS daju raspored kontrola i to za svaki CJB. Korisno' date=' zar ne?[/quote']

 

Heheh, gde je tu zabava ?

 

Zabava je u tome,sto eto konkretno za Trebinje,stave jednu ili dvije patrole,a oni se ispremjestaju na 10-ak lokacija,pa ti gataj da li ce biti tamo kako su rekli na dnevniku!?

I jos bonus pack zabave,nema vise starih dobrih mandatnih od 10KM,sad je minimalac cini mi se 30KM!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Kod nas (RS) svako vece na TV - javnom servisu RTRS daju raspored kontrola i to za svaki CJB. Korisno' date=' zar ne? [/quote']

 

Heheh, gde je tu zabava ?

 

 

Zabava je u tome,sto eto konkretno za Trebinje,stave jednu ili dvije patrole,a oni se ispremjestaju na 10-ak lokacija,pa ti gataj da li ce biti tamo kako su rekli na dnevniku!?

I jos bonus pack zabave,nema vise starih dobrih mandatnih od 10KM,sad je minimalac cini mi se 30KM!?

 

Pokvarenjaci... :lol::lol: Tuzi ih... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja