Jump to content

Moto Zajednica

kofer na buvljaku iliti made in China

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Pukao nosač na PRC koferu.Od ona dva jezička jedan pukao pri naslanjanju motora na auto.Ima li neko ideju kako to rešiti,a ne bušiti ga i pretvarati ga u stalno prisutan kofer na motoru? Da ostane mogućnost skidanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

treba ti ovo :

 

SCHLOSSKIT F. TC-AUFNAHME

KAPPA, GIVI, MOTO DE. 44L

 

košta 7€

 

10022989.JPG

 

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=510&wgr=231&list_total=36&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10022989

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Da li ih jos uvek ima( ovih najvecih) ili neke zamene slicne litraze i cenovnog ranga? Svratio je stariji brat danas u PlanetBike kod Plavog mosta i tamo ih izgleda vise nema?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4750 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ja sam imao jedan kineski od 38 l, preziveo je svasta, ali zato kad me zena posalje u prodavnicu , lepo ga napunim i vozim kao covek. Za te pare je extra.

Ruzan jeste pomalo, ali kad vozim onda ga ne vidim!!!!    ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Vršac

Da li ih jos uvek ima( ovih najvecih) ili neke zamene slicne litraze i cenovnog ranga? Svratio je stariji brat danas u PlanetBike kod Plavog mosta i tamo ih izgleda vise nema?

 

Imam ja taj veliki, kupljen za Jawu TS350 ali ruzno izgleda pa ga dajem po istoj ceni po kojoj sam ga kupio, preprodavac PlanetBikeovih delova mi ga je prodao po ceni od 3100 din pa ako ima neko zainteresovan neka se javi! Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

koferi su extra (u skladu sa cenom) jedino što su pre koštali 1345dinara a sada ko zna kolko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Nikad mi nije bilo jasno što tih kofera nema po prodavnicama moto opreme. Za nas kojima odgovara kvalitet, cena, veličina su dobri. A njih nema pa nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2416 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Nikad mi nije bilo jasno što tih kofera nema po prodavnicama moto opreme. Za nas kojima odgovara kvalitet, cena, veličina su dobri. A njih nema pa nema.

 

Mi smo ih imali i nećemo ih više nikada imati jer kupci očekuju kvalitet kao za redovne Kappa, Givi ili Shad kofere. Sve je u redu kada pričamo da koliko novaca toliko kvaliteta. Kupe, odu i vrate se posle par dana da se žale da je otpao, bravica ne radi, otkinula se šarka... Nikad više, hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ja sam letos išao sa takvim koferima za Italiju i oni su (što se mojih zahteva tiče) potpuno završili posao.

 

http://fodi.frubar.net/files/7C351C7E-ED4A-0047-9B3E-652F0BF8D42B.jpg

 

http://fodi.frubar.net/files/D28DD6B3-1A51-3342-8A85-04DB6F9AFEF3_thumb.jpg

 

Trake su bile samo zbog psihološke sigurnosti. Ima ih na NBG u prodavnici koja se nalazi u prizemlju zgrade na uglu Bulevara Milutina Milankovića i Antifašističke borbe. Tj. kad se ide tramvajskim šinama iz pravca SC ka Veru, ona vam je sa desne strane. Cena je bila oko 5500 po komadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ja sam preyadovoljan sa mojima koji su išli u grčku (bez mene) i u Crnu goru... stim što su mene koštali 1345 dinara komad ;)

post-5088-007262300 1288734294_thumb.jpg

post-5088-085849500 1288734355_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Popsy ima li ih gde i dalje za 1345 din ?

 

Jok, to je bilo prošle zime u PlanetBikeu... ja sam tad javio svima koje sam znao i nekih 50kofera je "planulo" pa su na sajmu motociklizma rekli da će opet da ih nabave po istim cenama (uvećanim za rast eura) al se to pretvorilo u duplo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

čini mi se da sam čuo da ima negde da se nađe za 2300-2500 din al nisam siguran (čini mi se u Radničkoj gde je ona prodavnica za skutere i delove da sam video za 2500 letos) al ako naiđem na neku informaciju javiću :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

 

Gde i na kojem buvljaku je taj lik koji prodaje kofere ????

 

 

 

kineski koferi na buvljaku se nalaze u prvom redu, ako se udje na onaj ulaz koji je najblizi zeleznickoj stanici- odmah na pocetku reda imaju dve tezge sa opremom za bicikle i ponekom kacigom...

ne mozes da promasis...:)

 

Pozdrav iz Jagodine,

 

Mene zanima jedan kofer da uparim sa mojim da mi sluze kao bocni samo za duga putovanja. Dimenzije su 57x40x27cm.

post-8217-041267700 1289994422_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

I tata bi sine, al dva komada.

 

Ja sam taj platio 2300 dindži u septembru. To je model kofera iz Planet Bike-a kojeg više nema. Tražio sam kod njihovih dilera u Srbiji i pronašao sam jedan jedini u Vršcu i kupio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

I tata bi sine, al dva komada.

 

Ja sam taj platio 2300 dindži u septembru. To je model kofera iz Planet Bike-a kojeg više nema. Tražio sam kod njihovih dilera u Srbiji i pronašao sam jedan jedini u Vršcu i kupio. 

E , pa tata cekamo da se pojave pa ko pre devojci njemu dete xexexexexe. Najavljuju za sledecu sezonu. Ja bi pozadi stavio manji i toga ima ali ovih velikih kao za djavola nema ali dugacka je zima valjda ce neko da proceni da toga treba pa ce nabaviti da se i mi siromasni oprem...imo.

 

Pozdrav iz jagodine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

I tata bi sine, al dva komada.

 

Ja sam taj platio 2300 dindži u septembru. To je model kofera iz Planet Bike-a kojeg više nema. Tražio sam kod njihovih dilera u Srbiji i pronašao sam jedan jedini u Vršcu i kupio. 

E , pa tata cekamo da se pojave pa ko pre devojci njemu dete xexexexexe. Najavljuju za sledecu sezonu. Ja bi pozadi stavio manji i toga ima ali ovih velikih kao za djavola nema ali dugacka je zima valjda ce neko da proceni da toga treba pa ce nabaviti da se i mi siromasni oprem...imo.

 

Pozdrav iz jagodine

Zdravo , ja sam pre deset dana kupio takav kofer od 42 litra kineske proizvodnje za 3900 din na Novo beogradskom buvljaku.Drugi red tezga sa opremom za motore i bicikle.Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja