Jump to content

Moto Zajednica

RSV, pokvari mi brata covece!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

evo maila koji mi je upravo stigao:

 

------------------------------------------------

De si ribo evo ti par slikica......nema motora na koji nisam seo......ovako ducati novi jebe kevu, sto se izgleda tice i udobnije je od svih ostalih (r,rr,gsxr).....strom nije los, ali to je vec za matore ljude kojima se slabo dize kita ali mi je nekako sve bolji i bolji......ali najbolji motor ubedljivo, koji bi gledo da uzmem, BMW k1200S....ONO NE DA JE UDOBNO NEGO JEBE KEVU.....bas sam malo pre pricao sa dejanom (to je RSV sa foruma prim.prev :) )....za mene malo veceg coveka nikad bolji bajk.....tako da posalji neke repa da stavim dobar down za bembaru, pa kad dodjes da me posetis da te provozam........

-------------------------------------------------

Svidja mi se opaska za Stroma....podsetice me treba da ga ubijem kad odem tamo....ali sta zna dete sta je pravi motor...on se jos uvek lozi na ove komarce od 160kila.

 

 

tQ7A9_rossi46uy7.jpg

 

404.jpg

 

CJ2YI_augustabe8.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

ovo su bas motori za pistu a grijeh za nase ceste,jer se po nasim cestama ne moze iskoristiti pola njihove snage,znaci idealno za sminkere

ali sve u svemu prave masine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
evo maila koji mi je upravo stigao:

 

...strom nije los' date=' ali to je vec za matore ljude kojima se slabo dize kita ali mi je nekako sve bolji i bolji...[/quote']

 

Nisko.... Znaèi svo koji voze stromove su "opušteni"... Meni je i bilo sumnjivo jer ste prièali kako morate da ugraðujete rol barove jer svako ko ima stroma ,citiram, "lako se desi da mu padne"...

:thumbsdown:

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
evo maila koji mi je upravo stigao:

 

...strom nije los' date=' ali to je vec za matore ljude kojima se slabo dize kita ali mi je nekako sve bolji i bolji...[/quote']

 

Nisko.... Znaèi svo koji voze stromove su "opušteni"... Meni je i bilo sumnjivo jer ste prièali kako morate da ugraðujete rol barove jer svako ko ima stroma ,citiram, "lako se desi da mu padne"...

:thumbsdown:

najzli

 

o030ud0.gif o030ud0.gif o030ud0.gif o030ud0.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja