Jump to content

Moto Zajednica

transalp

Recommended Posts

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: beograd

molim za malu pomoc,imam ponudu za transalpa,97 godiste,22000 km na satu,održavan,za 3200 evra,interesuje me dali je to realna cena,nemam bas puno iskustva,pa mi je svaki savet dobrodosao,hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ako je motor stvarno presao toliko, ako nije lupan,ako dobro izgleda i ako niko nije vrsio usaglasavanje broje sasije na motoru sa brojem sasije iz saobracajne daj mu 3200 i bezi !

Ali samo malo razmisli : Transalp je motor za svaki dan a i za putovanja, kako to da je za 10 godina presao 22000 km. A interesantno sve se vise takvih motora prodaje ( mislim sa tim opisom i kilometrazom ) ! Nije lako ovim momcima sto to prodaju, pazi treba tu dobra masta da izmislis pricu kako to da je motor prelazio tako malo godisnje !???

S R E T N O !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pa da..proveri da li se stanje gumica na fuzasterima, tapacirung sedista i ostalo sto nije potrosnja roba slaze sa kilometrazom..ako mnogo odudara nesto je menjano ..... gumice, tapacirung ili kilometraza :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Slazem se sa jasminkom... Sa tom kilometrazom, taj motor treba da izgleda ko da je juce izaso iz salona. Ako ne izgleda tako, onda je presao vise od 22k

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Malo mi je cudna ta kilometraza. Ja sam ove godine presao 9000km i to skoro sve vozikajuci se po ovom nasem malom Beogradu. Kako taj baja za 10 godina predje samo ''100m'' nije mi bas jasno :? .

Pogledaj da nema Bibliju ispod sedista. Mozda ga je neka bakica vozila samo nedeljom do crkve :lol: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1112 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

ja sam prije 20 dana uzeo XF650 FREEWIND 97god za 2500evra sa 21 000km u extra stanju a bivsi vlasnik je za 3 god presao 2500km do sad sam presao 500km. provjerio sam papire u DGS carinskoj sluzbi i sve je ok. zato mozda je honda ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pazi, moze da se naleti nekom srecom na nesto tako ocuvano, ali bas treba da naleti !!

Nego ja samo konstatujem da je od kad je dozvoljen uvoz,previse mnogo takvih i motocikla i automobila, previse mnogo da bi bilo verovatno.

Ja uvek podjem od toga da je motocikl prelazio 6000 godisnje u proseku, pa puta godine, pa sta dobijem, odmerim i kazem pa to mozda moze Honda da izdrzi !!!! Za druge se dobro zamislim . S R E T N O !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Da dodam jos koju...

 

Skoro sam gledao Suzuki Freewind i Aprilia Pegaso modele u Halo oglasima. Prve nedelje nadjem Apriliu, 1995 godiste, presla 23000. Trazio sam nesto novije, pa sledece nedelje naletim na Suzuki. 1999 godiste, 23000km presao. U pitanju su bila 2 razlicita broja telefona.

Odem do coveka da pogledam Suzuki, a on ni da upali. Za cifru od 2900 bi trebao da pali na kljuc, a ne da ga guram nizbrdo. Pored Suzuki-ja stoji Aprilia, i ja pitam god, presla, kad ono ona Aprilia od prosle nedelje. Znaci, dva motora, razlicito godiste, i to bas presla 23000km. Malo neobicno ili sam se mozda ja malo istripovao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja