Jump to content

Moto Zajednica

Koji enduro do 500 kubika za manje od 1500 evra

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Naravno da lazu.......ovaj savet za servisnu knjizicu je isto smesan.....ko to ima???

 

Ako ti znas sta da gledas nemozes se prevariti nikako, samo pametno.................a Hondu od 126 000 nebih ni pogledao pa da je 3X Honda

 

Ima motocikala dosta ne ponudi i moze se naci dobar motocik za malo para, nikad nisu bili jeftiniji...moj prijatelj je pre neki dan uzeo KLE za 1400 i vozio sam ga odlican motocikl za te pare......

"Savet"za servisnu knjigu je tvoj jer ako ne sme da gleda motor star 20 godina sa 26000km, a oni SVI imaju ispod 50000km, onda ispada da treba samo da gleda one sa servisnom knjigom jer drugacije NE MOZE biti siguran koliko ima kilometara, a samo se ti nadaj da je taj tvoj ortak kupio KLE za 1400 eurona sa originalnom kilometrazom!!  ::)

Za tvoju informaciju, dobro odrzavane Honde (dovoljno da je menjano ulje povremeno) prelaze i po CETVRT MILIONA kilometara bez generalne pa ako imas neku averziju prema Hondi mozes da pises onakve stvari ali Honda i sa 126000km (ja sam dao to kao primer AKO nije vracana, mozda je imala 60-70-80000km pa vracena) uopste NIJE motor za sahranjivanje ako mu je bar povremeno posveceno malo paznje, ne znam otkud takav skepticizam sa tvoje strane a i sam vozis Japanca i sumnjas u njihov kvalitet?

Ako ne gresim rani modeli Trandze su made in Japan koliko znam, noviji su radjeni u Spaniji i Italiji mada bi me cudilo da i na njih ima primedbi jer robot radi u delic milimetra precizno a Honda se sigurno NE BI zezala sa kvalitetom materijala!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Prijatelju nisi me razumeo bas najbolje.......meni servisna knjizica nije potrebna jer sam mehanicar koji ce uzvaditi radilicu za dorucak ako treba, tako da ja znam sta treba gledati i, kako i zbog cega...a i meriti ( kompresiju )

 

Taj KLE je rastavljen na moje oci i video sam ga rastavljenog, menjan je lanac i spaneri, ja nepatim od toga sto neko kaze masina nije dirana...bezveze...pa sta ako je dirana i otvarana koji motor je presao 120 000 a da nije otvaran??? ni jedan!!!!!! A motori se popravljaju kao sto se i sve drugo popravlja..........

 

Ali moras se sloziti samnom da nema bas puno motocikala koji su presli 120000......ja bi ga preskocio bez obzira kako radio, jer ima i onih na 50000 koji takodje besprekorno rade.....

 

Neznam po cemu si zakljucio da sam skeptik pogotovo kad je Honda u pitanju????? To uopste nije tacno, ali 120000 kazem nebi gledao iako dobro radi jel koliko god da si menjao ulje na Hondi kompresija na motociklu koji je presao 120 000 i onog sto je presao 50 000 nemoze i nikad nece biti ista....zar ne?????

 

Razmisli malo.....pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Naravno, ali ti si se uhvatio za moj primer pa napao ovu Hondu jer ima 26000km, ja sam rekao samo da, cak i ako ima 126000 (jer se kec i ne vidi na satu jelte) opet ne mora da znaci da je za bacanje posebno ako je motor jako jeftin i ako pouzdan majstor kaze da nije za sahranu i da je kompresija dobra (Trandza tih godina valjda ima oko 9 fabricki), ali verovatnije je da je motor vracen bas sa tih 50-60000km koje pominjes ili nesto vise, mozda cak nekim cudom spada u onih par % motora koji, uprkos godinama, imaju realno malu kilometrazu, a takvih ima ako te ukenja... ;)

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: glogonj, povremeno karaburma

I ja se cudim podacima da maltene u srbiji nijedan motor bez obzira na godine nije presao vise od 45000 sto zvuci stvarno neverovatno gledam na de mobilu motore redovno i presli su bogami solidno ima motocikala 2000god presli po 50 60000hilljada samo tako ljudi na zapadu voze motocikle njima nije problam gorivo koliko trosi nego nsamo po gasu i onda dodju nasi motor 90god kaze presao 25000 pravih jbg sta da se radi sta je tuje samo mislim da nije bas niko tako naivan pa da pada na tu pricu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Znam jednog clana foruma cija je Afrika presla 170.000 km, ne trosi ulje, masina radi kao sat. Nece da je proda, jer hoce da vidi koliko moze da predje (projekat je u toku :) ) Da vrati kilometrazu na 50.000 i stavi u oglas ni jedan majstor nema sanse da primeti da je toliko presla. Verovatno da je kompresija oslabila, ali to se u voznji ne oseca.

 

Prema tome kupovina polovnog motora kod nas je kocka, mozete da ubodete stvarno malu kilometrazu, ali je mnooogo veca verovatnoca da ce biti ovo drugo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Pa nije kocka ako izmeris kompresiju.........znas kako se kaze ako koza laze rog nelaze........ja kad kupujem bilo koje vozilo merim kompresiju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Pa nije kocka ako izmeris kompresiju.........znas kako se kaze ako koza laze rog nelaze........ja kad kupujem bilo koje vozilo merim kompresiju....

Kako meris kompresiju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Video sam negde da ima da se kupi jedan"aparat", radni deo ide u rupu svecice, zaverglas i on pokaze na meracu kolika je, samo gde li sam video i koliko kosta djavo ce ga znati?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Pa imam aparat za merenje kompresije.........skines svecice spojis se na mesto gde se zavrce svecica das pun gas ( da bi usisavao vazduh ) otkacis struju da nevarnici i anlasujes i aparat ti pokaze koliki je stepen kompresije.......

 

Jbg. neznam slike da okacim inace imam fotkan taj postupak, nije to nista komplikovano a neverujem ni da aparat kosta nesto puno.........vredi svaku paru......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Upravo takav je i moj na gumu koju drzis na navoju za svecicu......inace kad je potpuno nov motor zna da pokaze 13 po mom aparatu a kad padne na ispod 9 onda je bolje voziti na normal benzin jer bolje ide.........a nije bas tako retko da su svi ravnomerno potroseni, obicno drugi i treci cilindar imaju malo manje od 1 i 4   valja se vise greju posto su u sredini.........a zna da jedan skoro nema nista pa se slepa na ostala 3 i na prvi pogled taj motor dobro ide i vuce.....ali?????

 

Nedavno sam radio generalnu na mom Yugu imao sam stepen kompresije 6 na sva cetri cilindra, radio je kao sat da covek neveruje ( sve je savrseno nastelovano ) ali kad naudje na brdo jedva ide a na ravnom neko ko se ne razume nebi nista ukapirao........mada fali ostrina na gasu i kad skines nogu sa gasa obrtaji slabije padaju.........

 

Imam i za dizel merac ali ga nisam nikad koristio.......

 

 

Da kucamo u isto vreme........nema veze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ako mene pitas ja bi trazio dobrog Dominatora 650........jete malo ruzan ali je dobar i bolji od konkurencije, za te pare se moze uzeti dobar, a opet je malo da bi uzeo nesto bas mladje......ma ima svasta na ponudi ali ja nesto nevolim te endure sa dva cilinda TA, Afrika i KLE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3515 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

U konkurenciji ostala dva motocikla. Što je najgore i dva različita modela.

1. Honda Transalp 600v 1989. god ( K model), oko 50.000km, 1.500 evra, uvoz iz švajcarske, u dobrom stanju (vrlo malo oguljen oklop), ima centralne "noge", bočne štitnike, dobre gume, dobri lančanici i lanac, visoki vetrobran. Malo pušta ulje na poklopcu ventila na zadnjem ciliindru, malo "preskače" na niskim obrtajima na jednom cilindru, prilično "lenjo povlači iz niskih obrtaja. Teško se zagreva i(najverovatnije nedostaje termostat). Ne dimi. Verovatno da na ovom  motoru ne postoji neki kvar na i da bi se uz vrlo malo truda svi ovi nedostaci otklonili.

2. Yamaha XTZ 660 1992. god, oko 50.000 km, 1.500 evra, domaće tablice (čovek je vozi ovde oko dve godine). Neznatne ogrebotine, polomljen prednji migavac, neispravan akumulator. Motor bez tragova ulja, pali odlično, radi mirno i povlači iz mesta ko metak. Gume solidne, lanac i lančanici dobri. Ne dimi. Ima i veliki Givi kofer.

Oba motora pregledao i isprobao i veoma iskusan mehaničar (bajker) i potvrdio ovakvo stanje, a njegov lični "afinitet" i savet je Yamaha!

Oba motora me čekaju do sutra u podne!

O osobinama i kvalitetu Translapa su na ovom forumu napisane brojne priče. Za  XTZ gotovo ništa. (Kakva mu je trajnost i pouzdanost)?

Pomagajte!!! Ja do sutra moram da napravim definitivan izbor a ne znam kako. Sviđaju mi oba motora.

A za Džigorijus:  Dominator mi se veoma sviđa ali za mene je definitivno premali motor. Isprobano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Pa imam aparat za merenje kompresije.........skines svecice spojis se na mesto gde se zavrce svecica das pun gas ( da bi usisavao vazduh ) otkacis struju da nevarnici i anlasujes i aparat ti pokaze koliki je stepen kompresije.......

 

Jbg. neznam slike da okacim inace imam fotkan taj postupak, nije to nista komplikovano a neverujem ni da aparat kosta nesto puno.........vredi svaku paru......

 

Evo ovde link da naucis kako se najlakse postavlja vise fotografija.

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=44734.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ja bi tipovao 660 kazem vise volim enduro sa jednim cilindrom, to je zivahan motocik koji ne trosi puno a veoma je zahvalan za odrzavanje, jos kazes da mu je sve dobro osim akomulatora jos ima i kofer i na nasim tablama je.....mozes odma na neki put

 

A TA mi je malo kao kamion, lenj je i vise trosi, ali je takodje dobar, meni se nesvidja estetski taj njegov kockasti far....

 

Na tebi je odluka sta vise volis, oces zivahnijeg 660 ili tromijeg TA

 

 

@ Misa hvala ti sad cu da probam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Da mnogo se priča o kvalitetu TA ali se zaboravljaju one priče u kojima je ''riknuo''(ima neki putopis)....Jbg.sve može da rikne pa i Honda ;D...

Činjenica je da vrlo malo ljudi vozi endura van asfalta...?Pa što ga onda kupuju??Meni lično svi ti endero motocikli ne odgovaraju jer sam visok 175 pa ne mogu da dovatim osim Yamahe na kojoj i bož' pomozi....

 Ali vidim da je žika56 dobro prostudirao oba motocikla...možda i ne vredi gledati na kilometražu,opšte stanje motocikla ipak nešto govori...

Teška odluka žiko56 ali smišljaj do sutra,tamni vilajet je sve u životu...!!

Znas kako, sad pocinjem da sumljam da si visok 175.

Ja sam visok 171 i kad sednem na KLE-a, desna na kocnici, leva punom nogom na podlozi. Ista situacija je i sa TA. Razlika je u tome (bar meni) sto kad sedna na TA on malo cucne i imam osecaj kao kad sednes u " Ktitor " fotelju, a na KLE-a nista se ne desava. U voznji na KLE-u osecam se kao "lopta na igli" na TA full brate! Osecaj je fantastican. Pravilno drzanje, raspon ruku  taman, a i suvozac komentarise da mu je udobnije na TA.Sto se ticne  Yamahe XT 600, slicno kao na KLE-u, samo nemam osecaj povlacenja u napred kao na KLE-u.  To su moji utisci, bar sto se udobnosti tice.

Kupoina polovnog motora je uvek macka u dzaku. Misaljenja sam da kad krenes u kupovinu polovnog motor, uvek treba povesti nekog ko je iskusan ili nekog ko je promenio dosta motora. Ne mora da znaci da u tvom slucaju nece pogresiti, mozda se  i to desi da pogresi. Sa ces, Bozija volja, ako si baksuz, onda moras to i da platis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Pa sto bi bila kupovina macke u dzaku??? naravno da je novo novo ali ima dobrih polovnih motocikala, jbg. nije se nikada mogao kupiti ispravan motocikl da sednes i vozis za tako malo para kao sad.

 

A te price o TA su preuvelicane, to je prica kako ciganin hvali svoga konja, pa ko na zapadu vozi TA? niko......to je udoban motor za pocetnike koji ce se lako snaci na njemu i udobno putovati.......TA i Afrika mu dodje ko Mercedes 200D  pali radi uvek i stekce......ali nema u njemu nikakvog uzbudjenja i vatre........

 

A sto se polozaja sedenja tice zavisi i kako covek zna da sedi ja lepo sedim na ovom mom a i na drugim endurama sam lepo sedeo a najlosije sam se osecao na Super Teneri....kao na ....urcu da sedim nesto mi tu nije pasovalo dok sam vozio sam osecao da nesto nije ok a i kad sam se video u staklu  bio sam sam sebi smesan i odma sam rekao da to nije za mene.

 

Uglavnom ja bi uzeo motocikl na kome se bolje osecam i manevrisem,a sigurno bi mi vise legao 660 zato sto je laksi i ostriji od TA i nudi vise uzbudjenja u voznji..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Pa sto bi bila kupovina macke u dzaku??? naravno da je novo novo ali ima dobrih polovnih motocikala, jbg. nije se nikada mogao kupiti ispravan motocikl da sednes i vozis za tako malo para kao sad.

Uvek je macka u dzaku. Prosto nemas garanciju. MOze da se desi da ti sutradan zakuca, mozda ga vozis 30 godina , ali uz odrzavanje!

Istina je da su cene pale. Zbog krize, verovatno!

 

A te price o TA su preuvelicane, to je prica kako ciganin hvali svoga konja, pa ko na zapadu vozi TA? niko......to je udoban motor za pocetnike koji ce se lako snaci na njemu i udobno putovati.......TA i Afrika mu dodje ko Mercedes 200D   pali radi uvek i stekce......ali nema u njemu nikakvog uzbudjenja i vatre........

Nisam pricao pricu koje jesu neki preuvelicali. Pricao sam svoj utisak kad sednem na taj motor. Zavisi sta je za koga uzivanje. Ja vozim da bih video kuda se vozim , ne da bi me videli sta vozim! To je za mene uzivanje!

 

A sto se polozaja sedenja tice zavisi i kako covek zna da sedi ja lepo sedim na ovom mom a i na drugim endurama sam lepo sedeo a najlosije sam se osecao na Super Teneri....kao na ....urcu da sedim nesto mi tu nije pasovalo dok sam vozio sam osecao da nesto nije ok a i kad sam se video u staklu  bio sam sam sebi smesan i odma sam rekao da to nije za mene.

Na Super teneru nisam smeo da sednem , ne znam kako bi sa nje sisao! :D

 

Uglavnom ja bi uzeo motocikl na kome se bolje osecam i manevrisem,a sigurno bi mi vise legao 660 zato sto je laksi i ostriji od TA i nudi vise uzbudjenja u voznji..........

Tvoj stav! Moje misljenje je Honda Transalp!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Cene su pale na prvom mestu zato sto je uvezeno previse motocikala, svi su mislili da ce zaraditi na tome ali svemu dodje kraj pa je trziste zasiceno a novih bajkera nema...uzmi u obzir da je u zadnjih par godina broj motociklista dupliran, isto je i sa automobilima koji trunu po placevima a nema kupaca.

 

Nisam ja rekao da ti preuvelicavas ali Afrikanci i Tenerasi kao da imaju zivog zmaja koji bljuje vatru.......

 

A ST. je teska mrcina sa previse delova sto za njeno godista nije bas pozeljno........nisam je se upasio i vozio sam je par dana i vratio jer nisam bio zadovoljan sa sedenjem, prevelikom potrosnjom a kocniceeeeee nema!!! najgora kombinacija ide a nekoci.......a cini ti se da je strasna navikao bi se brzo na nju......

 

 

A ovo zadnje sto kazes to je stvar ukusa i ocekivanja....ja bi igrao na zivahnijeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 320 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GN 125, Honda VT 600

U konkurenciji ostala dva motocikla. Što je najgore i dva različita modela.

1. Honda Transalp 600v 1989. god ( K model), oko 50.000km, 1.500 evra, uvoz iz švajcarske, u dobrom stanju (vrlo malo oguljen oklop), ima centralne "noge", bočne štitnike, dobre gume, dobri lančanici i lanac, visoki vetrobran. Malo pušta ulje na poklopcu ventila na zadnjem ciliindru, malo "preskače" na niskim obrtajima na jednom cilindru, prilično "lenjo povlači iz niskih obrtaja. Teško se zagreva i(najverovatnije nedostaje termostat). Ne dimi. Verovatno da na ovom  motoru ne postoji neki kvar na i da bi se uz vrlo malo truda svi ovi nedostaci otklonili.

2. Yamaha XTZ 660 1992. god, oko 50.000 km, 1.500 evra, domaće tablice (čovek je vozi ovde oko dve godine). Neznatne ogrebotine, polomljen prednji migavac, neispravan akumulator. Motor bez tragova ulja, pali odlično, radi mirno i povlači iz mesta ko metak. Gume solidne, lanac i lančanici dobri. Ne dimi. Ima i veliki Givi kofer.

Oba motora pregledao i isprobao i veoma iskusan mehaničar (bajker) i potvrdio ovakvo stanje, a njegov lični "afinitet" i savet je Yamaha!

Oba motora me čekaju do sutra u podne!

O osobinama i kvalitetu Translapa su na ovom forumu napisane brojne priče. Za  XTZ gotovo ništa. (Kakva mu je trajnost i pouzdanost)?

Pomagajte!!! Ja do sutra moram da napravim definitivan izbor a ne znam kako. Sviđaju mi oba motora.

A za Džigorijus:  Dominator mi se veoma sviđa ali za mene je definitivno premali motor. Isprobano.

Pišanje ulja na jednom cilindru ili neispravan akumulator...

 

Zar ovo uošte i može da se nazove dilema?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1900 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ja bi ti preporucio XTZ.

Ovo nema veze s tim sto ja vozim ST. Po ovome sto si napisao rekao bi da je u boljem stanju od ovog drugog + je na nasim tablicama + ima kofer koji bi ti svakako trebao da kupis kasnije. Zbog tog kofera ispada da ti je yamaha jeftinija. Mozda ti sad ne znaci nista ali godiste motora ima neku ulogu kasnije kod prodaje. Ti sad ne gledas na to ali kad budes prodavao videces kako buduci kupci reaguju kad im kazes da je motor 89god.

 

Da su ova dva motora u istom stanju, da oba imaju kofere i da su isto godiste ja bi ti preporucio TA. Ovako glasam za XTZ.

 

Srecno s kupovinom i da vidimo sutra sta si pazario.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Druze ne znam da li si procitao moj post sto sam postavio u tvojoj temi u rubrici kupujem,ali ako nisi evo cp

Ima drugar lepog Transalpa 1987 godiste hoce da ga proda trazio je 1650e,ali mislim da bi ga dao za 1500e.Motor je kupljen ovde na forumu,kod tog drugara je 2 sezone,registrovan je skoro,ima nov akumulator i novu prednju gumu,veliki (cini mi se da je givi) kofer.

Da ne duzim vise evo ti broj ako si zainteresovan 063/553339 Alexa

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3515 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Zaista mi mnogo pomažete. Klatno je prilično krenulo prema XTZ (najviše zahvaljujući Džigoriusu). Svakako da ukoliko se kasnije pokajem ima da ga pregazim motorom. On mi se inače teško zamerio još kad je napisao ono ČUVENO: Brate kako si krenuo putevi u srbiji će istrunuti ..... .

Cenim što su i svi ostali dali komentare ne uzimajući kao najbolji motor koji upravo oni poseduju.

Za Bornslippy: Izvinjavam se onima koji su mi poslali poruke a nisam stigao da odgovorim. Obilazio sam ponuđače u krugu od oko 100 km od Aleksinca. Pri tome su prednost imali "mlađi" motori kao i oglasi i ponude sa fotografijama. Nisam mogao sve da "ispoštujem".

Neka se javi neko sa iskustvom ili nekim saznanjima za XTZ. Više me interesuju neke mane i nediostaci na tim modelima koji su se pokazali tokom eksploatacije.

Šta god da bude pada odluka za par sati,  pa makar morao da bacam novčić (pismo ili kruna).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

I ja mislim da ti je XTZ bolja kupovina ali ne mogu da ti prenesem realna iskustva. Po onim XTZ-ovima koje sam ja provozao mogu samo da kažem da je jako dobar motor, a po mišljenju vlasnika izdržljivo magare. Srećno!

 

P.S. Takođe se slažem sa mišljenjem da je KLE u ovom rangu cena najbolja-najisplativija kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

hahaha jesi me nasmejao, ma sve su to dobri motociki i koji god da kupis sigurno neces zaliti, ja ti sigurno nisam hvalio mog DRa nego ono sto znam da valja, mada bi ja od jednocilindricnih endura isao na Dominatora ali kako kazes mali je za tebe....

 

Sad je pred tobom besana noc hehehe znam kakav je osecaj kad se ide u kupovinu motocikla....nema spavanja dok nestigne motocikl u kucu......

 

Ajde pa da sutra vidimo i fotke tog motocikla, i da se u zdravlju vozis i da te dobro sluzi........

 

 

Sad imas 00NOC.......

 

PS. a drumovi su i onako previse truli, da si jos malo sacekao mozda bi trazio  nekog krosa za OFF road...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja