Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

DakleM, kolima se ne može...  :(  Hoće li neko da primi suvozačicu ima cirka 100 kg i pomalo je bradata. Duga kosa, od pozadi izgleda fino.  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Novogodisnji praznici su puni magije. To je vreme kada treba da potisnemo sve zle duhove u nama i pobrinemo se da dobrota iz srca ispliva na povrsinu. Nemojmo dopustiti da nas nesuglasice,mznja i sitne razmirice obuzmu u to doba. Zavirimo u svoje srce i otkrijmo ono sto nas cini ljudima. Pomozimo onima kojima je pomoc najpotrebnija.

Prolazim gradom i vec se oseca novogodisnja atmosfera, izlozi i grad okiceni, svi raspolozeni i pomislim na one koje su sudbinski uskraceni da dozive taj duh praznika. Deca u Sremcici imaju prilike da dva puta godisnje budu zaista sretni jer se neko setio njih i zeli da prenese uskrsnje i novogodisnje raspolozenje u njihov sivi dom.Ako smo mi u mogucnosti da im podelimo tu mrvu srece, nemojmo im to oduzimati!!

Budite deo njihove srece, pridruzite se nesebicno akciji i dodjite da stvaramo magiju!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Miko, sad sam bio do VIR-a, rade do 15h danas, dao novac za Jagera i uzeo odelo.

 

 

Uraaaaaaaaaa :)

Društvo, vidimo se! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12296 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Što se nisi slikala u njemu, da vidimo deda mrazicu uživo? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: sabac

uh samo kad pomislim na zimu ;D ali nema veze izdrzace se i to :o :o :o.posto je vecina uglavnom iz bgd prijavljuje se i jedan Sapcanin koji ce doci da vas podrzi!!!znam da sad svi mislite ovaj odlepio skroz ;D ;D ;D ;D ;D ;D.pozdrav za drustvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

uh samo kad pomislim na zimu ;D ali nema veze izdrzace se i to :o :o :o.posto je vecina uglavnom iz bgd prijavljuje se i jedan Sapcanin koji ce doci da vas podrzi!!!znam da sad svi mislite ovaj odlepio skroz ;D ;D ;D ;D ;D ;D.pozdrav za drustvo

 

Ima vas 2 koji ste odlepili..ti i Jager iz Subotice..ja sam tu negde :P

PS:imas pice kad dodjem u SA kod sestri...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Novogodisnji praznici su puni magije. To je vreme kada treba da potisnemo sve zle duhove u nama i pobrinemo se da dobrota iz srca ispliva na povrsinu. Nemojmo dopustiti da nas nesuglasice,mznja i sitne razmirice obuzmu u to doba. Zavirimo u svoje srce i otkrijmo ono sto nas cini ljudima. Pomozimo onima kojima je pomoc najpotrebnija.

Prolazim gradom i vec se oseca novogodisnja atmosfera, izlozi i grad okiceni, svi raspolozeni i pomislim na one koje su sudbinski uskraceni da dozive taj duh praznika. Deca u Sremcici imaju prilike da dva puta godisnje budu zaista sretni jer se neko setio njih i zeli da prenese uskrsnje i novogodisnje raspolozenje u njihov sivi dom.Ako smo mi u mogucnosti da im podelimo tu mrvu srece, nemojmo im to oduzimati!!

Budite deo njihove srece, pridruzite se nesebicno akciji i dodjite da stvaramo magiju!!!

 

Bravo Trinity, bash sve lepo recheno i nadovezano na Vujin post.

 

Shirimo magiju, dobro raspolozenje i radost.....nije mala stvar biti Deda Mraz na motoru!

 

Posebna zahvalnost ljudima van Beograda, koji imaju zelju da svojim donacijama i prisustvom doprinesu uspehu ove Akcije!

Nadam se da ce ih biti i vishe.  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Miko, sad sam bio do VIR-a, rade do 15h danas, dao novac za Jagera i uzeo odelo.

 

AuH  Deda Mraze, pa zar se kolima ide po odelo ??!  Sramota !!  :P

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Miko, sad sam bio do VIR-a, rade do 15h danas, dao novac za Jagera i uzeo odelo.

 

AuH  Deda Mraze, pa zar se kolima ide po odelo ??!   Sramota !!  :P

 

....kako ko, kako ko  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Miko, sad sam bio do VIR-a, rade do 15h danas, dao novac za Jagera i uzeo odelo.

 

AuH  Deda Mraze, pa zar se kolima ide po odelo ??!   Sramota !!  :P

 

 

 

 

 

Pa kakooooooo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Miko, sad sam bio do VIR-a, rade do 15h danas, dao novac za Jagera i uzeo odelo.

 

AuH  Deda Mraze, pa zar se kolima ide po odelo ??!   Sramota !!  :P

 

Psssssssst! Samo kad je otišao ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Miko, sad sam bio do VIR-a, rade do 15h danas, dao novac za Jagera i uzeo odelo.

 

AuH  Deda Mraze, pa zar se kolima ide po odelo ??!   Sramota !!  :P

 

....kako ko, kako ko  ;)

 

Ma u tebe nisam sumLjao.  ;)

 

Pa kakooooooo  ;D

 

Pa ko svi normalni Deda Mrazovi  ::)

 

Psssssssst! Samo kad je otišao ;D

 

Ajd`  ovaj put oprosteno zbog tebe.  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ljudi ajmo malo konspirativnije, salicemo se posle )

Predlog: da bi se skratila procedura (a mislim da i na  donaciju se placa neka globa..) i ako vec Igor iz vir-a vodi akciju neka okaci svoj tekuci racun (moze i nov da otvori za dan bez troskova odrzavanja inteza).

Ljudi bi mogli u bilo kojoj posti,banci pa i elektronski da uplate,izvod je tu a sve ovo zbog ljudi iz unutrasnjosti a bogami i inostranstva..

Moguca zloupotreba iskljucena jer svaka uplata povlaci mesto na spisku!

Jos bih dodao izbor dobavljaca za paketic jer  cene variraju! Mozda ukljuciti Kineze,Bubanj potok ili Pancevo jer neke cene su povoljnije nego u Tempu npr. Okacite neki spisak pa da vidimo sigurno nasim angazovanjem mozemo dobiti veci broj poklona! Neko je sigurno u toj bransi pa mozemo dobiti vp cene mozda?Ja mogu u utorak proveriti cene u Pancevu nikakav problem i ajmo sad SVI sa reci na dela!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd - Šumice
  • Motocikl: Yamaha XJ900

Predlog za bajkere sa Konjarnika, Šumica, Dušanovca, skupljanje na parkingu sportskog centra kod Ljermontove? Ili neki drugi predlog?

Nema bajkera iz pomenutih krajeva???  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

....

Jos bih dodao izbor dobavljaca za paketic jer  cene variraju! Mozda ukljuciti Kineze,Bubanj potok ili Pancevo jer neke cene su povoljnije nego u Tempu npr. ....

 

ziva istina, ali ostaje problem raznoraznih racuna, kvaliteta, rokova trajanja i slicnoga, a kako nismo eksperti da to izanaliziramo, nekako se nametne ipak jedan megamarket kao resenje iako je skroz jasna ekonomska racunica zaista. Naravno, i odlazak do tamo, vreme ali i troskovi angazovanja takodje idiktiraju svoje i onda, prema spisku prioriteta, ta ekonomska racunica bude istopljena nekako brzo. Razmatrano vec vise puta do sada jer svi gledamo prvo sa tom idejom ekonomske racunice da podjemo....nazalost, eto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Ljudi ajmo malo zivlje akcija je pocela odziv forumasa slab ako hocemo da napravimo pravu stvar moramo da se potrudimo vise.

Evo spiska ljudi koji su doneli priloge:

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

9.Sinclair

10.Vlad#4

11.Beverlysta

12.Kocha

13.kochs junior

14.Dingdong

15.dusanP

16.dule sotona

17.bobobre

18.Zoran Topic

19.IvanS

20.Milan Davidovic

21.Severian

22.Brmbrm

23.Suki

24.Dzambo

25.Arakis

26.Skuba

27.Lancia88

28.Vuja

29.The lord

30.Jeca

31.Milos BG

32.Zli

33.Srdjan73

34.Bo$ko

35.Najbolji

36.Smizla

37.Wez

38.Six i Bilja

39.Bojan.P.

40.Loshmi copo

41.Vlada Afrika

42.KIKA-Viktorija

43.Daki

44.Trnity

45.Tomerc

46.Mojsa

47.Kepo

48.Spettacollo

49.Jager

50.Dule-Pop

51.BusMan

52.Hacky

53.Nadalina

54.Kornish1

55.Djomla

56.JankoBG

57.Sasha:Vesan

58.Peki

 

 

 

Ajmo zivlje nemamo jos puno vremena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Moze se uplatiti na racun AMS-a, ali onda moramo potpisivati ugovor o donaciji, sto opet podrazumeva da se vidimo negde. Zato preporucujemo da se uplati licno ili da se posalje novac postom Viru. Ali ponavljam, naravno da moze na racun Asocijacije, ali je to nesto komplikovanije, pa zato ne preporucujemo. U svakom slucaju, za sve one koji bi uplatili na racun, a ne mogu da fizicki dodju da se vidimo i potpisemo ugovor, okacicemo privatni racun nekoga od nas, kao sto rece Popsy.

 

 

 

Kao sto vidite uplata na racun je izvodljiva ali sa sobom povlaci velike obaveze oko papirologije.

Zato vas molim da vise ne komplikujemo ko zeli da donira novac a mrzi ga da dodje novac moze poslati POSTANSKOM UPUTNICOM na moje ime.

To mozete uraditi u svakoj posti na teritoriji RS.

 

Despot Igor      akcija deda mraz

auto skola "VIR"

Jurija Gagarina 235

11070 Novi Beograd

 

HVALA.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja