Jump to content

Moto Zajednica

tank torba na prodaju - prodata

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

da, da dodam da torba nema oštećenja, i na tank se kači magnetima koji su poprilično jaki i dobro je drže čak i kada je punaaaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

A ja 1500 din, .... jos sam ozbiljniji.Opet je jaca cena.A mozda sa cenkanjem i prebacimo 20 eur :D

ja ostajem na 15e ali moja postarina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Sta fali trampi?

Skije, pancerice, cizmice, pojasevi, top case, nosac skija, obuca,odeca kozna i jos mnogo toga mi stoji,

i mozda mnogo ili duplo vrednije sto bi dao u zamenu za tu tank torbu koja mi takodje ne treba jel vec imam "trospratnu",

samo mozda razmisljam- da poznajem jednog bajkera kome bi mogao jevtino da ustupim tvoju tank torbu.

Kapiras sad? 

Pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

šalim se malo, i ja imam problem sa viškom koječega, al me trampa asocira na opštu besparicu pa dopustih sebi da javno obeležim to svojim malko nepotrebnim komentarom  ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Koliko litara je torba? i koja je cena? skroz ste me zbunili? il sam mnogo glup? ne znam. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Dobro Zlaćani da li se to samo šališ ili malo nas zekiš...pa još prvi dan sam ti poslao poruku na PP pa posle toga još jednu a ti i dalje oglašavaš da je na prodaju Ako ne želiš da je meni prodaš onda mi to barem napiši!

Još sam ti napomenuo da ako to odgovarajuću, tj. istu cenu koji i tražiš (jer nije licitacija) ponudi Gavrolini da cu iz poštovanja povući oglas! On dalje nije nudio ja ti ponudih 20e a ti i dalje temu  držiš otvorenom i ne javljaš se kao da ne čitaš privatne poruke!!

Zašto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

kako vam nije jasno, pa ceka ponudu od 30e

vidi da je narod zeljan tank torbi u decembru  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

kako vam nije jasno, pa ceka ponudu od 30e

vidi da je narod zeljan tank torbi u decembru  ;D

 

 

Ma, on je torbu ponudio na prodaju a ne licitaciju...Dao je konačnu cenu...istu odmah i dobio i sad će da ispadne da ne zna šta je PP, pa nije video!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Dobro Zlaćani da li se to samo šališ ili malo nas zekiš...pa još prvi dan sam ti poslao poruku na PP pa posle toga još jednu a ti i dalje oglašavaš da je na prodaju Ako ne želiš da je meni prodaš onda mi to barem napiši!

Još sam ti napomenuo da ako to odgovarajuću, tj. istu cenu koji i tražiš (jer nije licitacija) ponudi Gavrolini da cu iz poštovanja povući oglas! On dalje nije nudio ja ti ponudih 20e a ti i dalje temu  držiš otvorenom i ne javljaš se kao da ne čitaš privatne poruke!!

Zašto?

Nisam znao da si ponudio full cenu. Ja se povlačim i izvinjavam.

(de da se zameram Zemuncima  ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Hajde ovako da ne bude sve na PP jer to nije baš moj stil ali ponekad se mora!

 

Razgovarao sam sa Zlačanim fonom i on se povukao jer nije znao kome sada da je ponudi a da ne spušta jer smatra da je to jedna objektivna cena (20e)!

Ja sam mu rekao da je proda onome ko je prvi ponudio tu cenu. Ja mu jesam ponudio 20e ali nisam znao da li je još neko pre mene pa mi nije bilo prijatno da nekog drugog zeznem! Odgovorio mi je da je bilo par ponuda ali max. 15e za koje ne želi da je da jer je platio 5600d. Torbu je pruzeo moj drug iz Novog Sada a ako neko misli da je oštečen ili da bilo šta nije u redu neka se javi! Tu sam!

 

I ja sam bio u početku zbunjen pa sam Gavroliniju poslao ponudu, umesto Zlačanom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja