Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki gsxr 750

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova

Na prodaju GSXR 750,godiste 1988.Preradjen je u street fight,ali uz njega idu i originalni oklopi,jos jedan agregat od 1100ccm,ram i strani papiri,zadnji tocak,zadnje vile i jos mnogo delova.Ovaj na slikama ima nase table,ali nije registrovan.Cena za sve je 1500 evra.U obzir dolazi i zamena za kineski coper ili auto.Prednost BMW.

post-8238-12879056454945_thumb.gif

post-8238-128790564556_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Indjija

Rundi, pa jesi ti to poludeo pa prodajes "Suzanu"...??  Toliko ulaganja u njega, i preradu u street fighta i sad ga prodajes... >:(  Evo ovako, sretno sa prodajom iako mislim da si budala sto ga stavljas u oglas, a sve naj naj sto se motora tice... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Indjija

Ako nekog interesuje evo link "suzane" uzivo... Ja snimao mob. telefonom pa je snimak losiji, a i da sam imao i High Speed kameru ne verujem da bi ista videli zbog brzine.., pogledajte clip i prosudite sami.. ;)  A za relaciju ovog prelepog puta negde u Vojvodini obratite se na P.P.  jer tu se isprobavaju realne brzine motora, a milicija zadnji put tim putem prosla 1967god. tako da nema zive duse... ;D ;D ;D      Pozdrav svima, bili kupci ili ne.. Evo linka: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

Ovo moze da se desi samo u nasoj Srbiji.U mom prethodnom komentaru,od 17.11.sam napisao da necu da prodam motor,a tada nastupa CUDO.Telefon mi se usijao od raznih pitanja,kombinacija,ljudi su zvali bukvalno svakih pola sata.I danas sam prodao motor,coveku koji je putovao po ovoj magli 120 km.Znaci,NEMOJTE PRODAVATI VAS MOTOR I PRODACETE GA,SIGURNO.SRECNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja