Jump to content

Moto Zajednica

Put za novu sestru

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Ispod cerade jučer zanjišta moj Jezdimir :" amo čoče po sestru zamene",pozvah druga Duleta kaže dođi da je vidiš,skelom preko velike vode,preko planine, kroz sela, probismo se kroz gradove i stigosmo na jedno tiho mjesto tamo je ona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Sad valja šolde nać da pitam nekoga biče ono pa znaš ,majka šta če ti sine i onaj motor, žena to je skupa registracija, ostala rodbina idi u banku, e dršte mi palčeve odoh u banku sjutra pa onda po novu sestru.ODOOOOHHH

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ah te banke  nedaju se lako moram ih osvojit, jurišššššš.

 

Ma samo budi uporan......

 

I ponesi fantomku za svaki slučaj  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Hvala na dobrim željama ali ovde fali jedan deo putopisa da bi sve bilo sve na mjestu valda nije prošao post dok su oni tu nešto majstorisali na BJB tako je bar prikazano ( radovi na putu ).Kad sam obukao sve što sam imao za skijanje i opreme za motor krenuo sam iz Begeča oko 10 ura i preko skele iz Futoga za Beočin na njoj se malo ugrijao na suncu i dalje preko Fruške Gore za Vrdnik i nikako da se popnem motorom na kulu,probo sada  nekom stazom zdravlja pa mal nisam ostavio zdravlje na njoj isprečili se nekakvi skalini pa ni napred ni nazad a ono ambis dole,nekako okreni pa se spuljo na bandu niz stazu (koji ti je Q, ebala te kula gledaj je izdalje) bjež dalje i stigo u Irig pa Ruma tu ima neko skretanje za Staru Pazovu preko Putinaca i Golubinaca i dalje N Pazova gužva, ljepota je šumom ako nekog sretneš odmah se upoznaš, Batajnica i tamo dje je ona zbog nje smo i ladili OO u Zemun Polje.Tu me povrati iz poluživih dobrom žestinom moj drug Dule a i ona je tu žute boje,posle dobre priče i isprobavanju svih motora oko šest komada,valja krenut doma navlače se neki oblaci ,guma još kineska 20 000 km loša, tu je blizu i mrak treba preko Banstola trest bubrege krenuh .Stigo kuči preko Novog Sada i na kapiji pljusak odlično. Prešao oko 200km crko pinjon usput (velika brzina)  7 litara potrošio benzina fino i prijatno se proveo i spakovao motor u zimovnik do Nove Godine onda ide snjime Deda Mraz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

....a na Deda Mraza idemo zajedno jer će i moja jezdimirka biti u zimovniku par ulica dalje,no ako vreme dozvoli i ako ne bude velikog leda neće ni ići u zimovnik.Sve u svemu gledaj ti da se dokopaš žute sestre za vreme zime i sledeći put kad budeš išao do nje (ili po nju) zovi me u kvorum  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Išao u banku naouražan sa svim i svačim, fantomka u đepu kad ono dočekaše me ko ko da imam zlatnu karticu, raširenih ruku mal me ne ižljubiše, stolica, pa vas mo čekali,izvolite što god hočete dačemo vam, tako da če ONA biti mojaaaaaa Jezdimirka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Tužnu vijest dobih danas oteli mi moju Jezdimirku do Q imali ljudi pare i natovariše i odneše a ja se ebavam sa bankom neka mu je sa srečom idemo tražiti drugu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Pa moj Jezdimir se predomislio : šta če meni sestra pa žuta pa crvena pa neverna pa onaka pa ovaka kupi meni brata,

i dobi brata malo starijeg ali jačeg 

Plavog Jezdimira

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Počeli u selu da se krste kad sam prolazio motorom novim Jezdom pa nisam baš tolki svetac i ja stavih njegove originalne auspuhe sad je bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja