Jump to content

Moto Zajednica

SYM HD 200 - BIG WHEELS SKUTER - SKORO DZABE

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Iako sam rekao da ga vise nikad necu stavljati u oglase, syma je opet tu. Cena je povoljnija nego ikad. Razlog prodaje je kupljana CBR 900 RR. Pa se dugovi moraju vratiti

Motor je 2007god,18000km, metalik farba, 16inca tockovi, vodeno hladjenje...

Poseduje givi kofer, nove pireli diablo gume, nove plocice sbs, sva nova ulja, servis uradjen pre 200km,registrovan pre dve nedelje...

Max brzina 130km/h, potrosnja 2,5-4l, izuzetno okretan, lezanje neverovatno (prevazilazi i najoprimisticnija predvidjanja), kocnice vrhunske...

Za cenu novog informisite se u katalogu ili u teletrade-u. Cena mog je zbog pomenute situacije 1250e

Svako ko ga je probao odusevio se, pa pozivam sve potencijalne kupce da ga probaju...  ;D

post-2179-12879053327063_thumb.jpg

post-2179-12879053327562_thumb.jpg

post-2179-12879053328052_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja sam se odazvao pozivu i probo skuter.Osim nekih sitnica estetske prirode, motor je skroz u redu.Ide vise nego odlicno, koci pa sabija i fantasticno lezi.Cena ko cena, uvek za diskusiju.Ja sam bio zainteresovan al Gospodin nije hteo tad da proda motor a da ne uzme drugi, tako je ispalo sad na kraju, pa ja kupio drugi u medjuvremenu, inace bi ga verovatno uzo, mada se i sad premisljam.Laki je malo nervozan, a ja ne znam sta bi sa 3 motora na kraju sezone.Ko ne zainteresovana stranka, ne znam coveka inace, motor je za preporuku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

Steta sto vecina ljudi ne zna za SYM! :( skuter je odlican! i ja imam jedan HD, ali 125cc, i prevazisao je sva ocekivanja!!!

Srecno sa prodajom!!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Ako je to SYM sa Ade Huje,onda ide kao djavo..nisam verovao da skuter moze da ide tako po Huji!!

Pozdrav i srecno sa prodajom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Ako je to SYM sa Ade Huje,onda ide kao djavo..nisam verovao da skuter moze da ide tako po Huji!!

Pozdrav i srecno sa prodajom ;)

Jeste, taj je.  :) Hvala na podrsci i hvali...lepo do tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 529 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Takodje mogu da pohvalim motor koji se prodaje! Skuter je stvarno u super stanju ( I sto se tice izgleda a i mehanicki).

Takodje sam licno posedovao SYM HD 200. Samo reci hvale!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 529 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Svi ga hvalismo, ajd neko za džep da se uhvati.

Stvarno bi bio red! Tako dobar skuter za ove pare tesko da moze da se nadje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Bogami, na ovo vreme bojim se da će prodaja da se oduži.Ja bio zainteresovan al sad, ne znam.A skuter je zbilja dobar, ma vidi i čuje se odma.Ko iole misli na motor, ovo je stvarno prilika.Ja da ne uzeh poštarskog Libertija i ne uložoš još jednog, uzo bi ga.Iskreno, golica me još, al pado u nedelju pa mi je sad ova kiša izgovor da sednem u auto pa ću teško više na motor, gotova sezona na žalost.Ja ne znam čoveka, upozno na 5 minuta, stvarno je skuter dobar, dal za te pare ili ne, možemo uvek da pričamo, bez ljutnje naravno.Baš preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Prodace se, Đunta nebrinem se ja... Bilo je nekoliko potencijalnij i nekoliko radoznalih kupaca na probi. I svako se bukvalno odusevio... E ali izgleda da su svi vise bili radoznali nego potencijalni, mislim imali su zelju ali ne i pare. Ali nema veze bar imam preporuku. I bas mi je drago kad ljudi promene misljenje i svate šta je sym. Jer mi je stvarno muka da slusam price nekih tamo pametnih momaka koji sve znaju, a neznaju nista... Prvi koji bude imao pare i probao ga , taj će ga i uzeti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ako štucaš, to je zbog mene znaj, ja naokolo pričam kako je strava skuter.Doduše, svi kao ono...ne znaju, ima majstora koji nisu čuli za tu marku.Igrom slučaja, moj drugar,Zogu sa foruma je imao nov i sjajne ocene, sad je na velikom motoru ala tvoja Honda.Ja uzeh ko i masa, poštarskog Libertija, iskoštaće me malte ne ko  tvoj Sym a neće biti ta klasa.Kud me otkači pre nego ga uzeh.Veruj mi, da mogu da držim 3 skutera, uzo bi ovo od tebe.Dao sam oglas za Libertija, ispod cene naravno, pa ako ode, eto mene.Mada vidiš sneg je,ko će sad da misli na motor, svi imaju glavobolju de će da ga prezime.Samo da ne kriziramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Do prve motorijade ima da ogladnimo onoliko pa će odu bar 2 točka za čast.A ako nastavimo da hvalimo, ko što motor zavređuje, zaleći će još neki deo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

1009€

Hvala lepo mile, nadji ti masinu za te pare pa kupi.... Mislim da je ovo bila prilika koja se nece skoro ponoviti.

Skuter je prodat. Pozdrav svima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja