Jump to content

Moto Zajednica

imao sam saobracajku

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

uradio sam ultrazvuk i na srecu nema unutrasnjih povreda.ali verovatno se tu nesto odranije sto je do sada mirovalo usled svog tog muckanja malo pokrenulo pa sada zeza.uradio sam pretrage koje su bile neophodne i sada doktorica insistira da me i dalje ispregleda za neke druge stvari koje nisu direktna posledica pada ali pad moze da bude jedan od uzroka. a sto se tice voznje ja i nemam strah ali nije mi svejedno kada nailazim na raskrsnice.poceo sam da stajem cak i tamo gde imam prednost.zenu necu da silim da seda na motor.kada bude htela sama ce reci.a radovao sam se nasim zajednickim voznjama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

druze e neka si zvao policiju!!! meni ti je zenska izletila iz trake za lijevo u moju traku za desno i pravo,i ja naravno po kocnici i naravno sljunak i naravno pad!!! ali nisam brzo isao pa je samo stradala papuca od motora,ali je riba odmah istrcala,i pocela da kuka i jauce,ja joj kazem da sam ok i da cu je zvati da mi nadoknadi stetu za papucu koja je 20-ak km. e kad sam je nazvao,prica ti je slijediila ovako:pa ja sam pricala sa verenikom,on misli da si ti kriv itd....!! ja posto vidih da sam ispao konj,kazem joj da mi ne mora dati 20 maraka ali da kad drugi put ubije nekog,zato sto nema zivaca cekati na raskrsnici,sjetit ce se mene i moje mizerne stete,ali i gluposti zato sto nisam zvao policiju!!! zovite ih uvijek i bez dogovaranja!!! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Ultra zvuk nije najsavrsenija metoda da se ispita abdomen.Skener je vec nesto drugo.Ako mozes,zakazi da odes na skener.Ne mislim da imas neki ozbiljan problem,vec hocu da ti kazem sta je prava stvar kad covek hoce da se iskontrolise.

I meni se smucilo da me ne postuju na putu kad sam na motoru.I ja ponekad pomislim da batalim sve ovo,ali nemogu,non stop mi je motor negde u podsvesti,ponasam se kao ludak kad je motor u pitanju.Auto nit vozim,nit ga gledam.Nama samo preostaje da sacekamo novi zakon o saobracaju,mislim da skoro nikome od nasih nece biti gore,vec mnogo bolje.

 

@mali_zmaj

Pokopao si je tako dobro da nije moglo bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

supruga je danas pristala da se vozi na motoru.sama je tako odlucila bez da sam je nagovarao.ja sam se uglavnom oporavio i polako se privikavam na voznju.mada sam i do sada bio veoma oprezan u voznji sada vozim kao neka baba.vise ne gledam na moje prvenstvo nego vozim kao da sam stalno u sporednoj ulici.cak i na zeleno usporim na 10kmh i gledam levo desno.nikad se ne zna.hvala svima koji su se interesovali za Bojanino i moje zdravlje i putem telefona i putem foruma.i dokle god nas ima takvih mozemo da se borimo i izborimo da i mi u ocima drugih vozaca dobijemo ravnopravan status i da zakon strogo sankcionise one likove koji nas ne vide na putevima.opremu na sebe,obavezno,i sto opreznije u voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Ниш, Јужна пруга

Брз и добар опоравак желим!

Одери тог типа.

Савет: никако не без адвоката!

Драго ми је што нисте имали унутрашње повреде, а то је и великим делом због прорачунате вожње. За све који читају ово - недавно сам чуо да повреде на слезени могу и после 7 дана да изазову унутрашње крварење, па је због тога вероватно да треба превентивно да се оде у болницу. По мени.

А за супругу се не брини - савладаће она страх, још ће да те тера на вожњу. Само пусти нека слегне.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

e Ivane8, nisam ja nju pokopao,klasična ti je to današnja kokoš koja bi se ukakila

za 20km,pokopao sam sebe jedino,ali na greškama se naravno uči!!!

i ne padajte na žensko kukanje i njenu tzv. brigu za tvoje zdravlje!!!

zovite policiju,udbu,vatrogasce.... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja