Jump to content

Moto Zajednica

Racija policije na Miseluku Novi Sad 20.09.2009.

Recommended Posts

  • Drug član, 2848 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

To si sve u pravu, jedino sto ja to za isticanje registracije smatram i za dobro, veciti mi se desi da zaboravim tacan datum, pa jurim da proverim. A posebno mrzim gde ides, gde si bio pitanja. Mislim da im je i zabranjeno da to pitaju, ali se ne ferma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Popsy druže od ovog tvog klipa ću nedelju dana imati glavobolju, gde bre nadje ove nesretnike. :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

stav pojedinaca me podseti na jednu od pesama moje mladosti

 

Za one koji ne shvate ACAB= All Cops Are Bastards

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2848 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

E, vidis,tu smo drugaciji. Meni je se sa godinama smucilo da se jurim sa njima,pa mi je lakse da stanem, zavrsim sve k`o covek i opet bezbrizno idem dalje.

 

Proslo je vreme kada su imali jednu motorolu na ceo reon, sad mogu da me preko tuzibabejure po celom gradu, a ne dolikuje mi da sebe stavljam u isti kos sa celavcima na RRRRR i cvikerima za sunce kao zastitnom opremom. Sto kazu, greota ove moje sede brade ;)

 

A i moram da priznam, nesto se i ne secam kad su me zadnji put zaustavljali. Ima, bar dve godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

ma radite ljudi kako hocete,svi imate +18 i svi imate potpunu slobodu raspolaganja vlastitim zivotom

 

sad se ubedjujemo sta je ispravno a sta nije,moze kako kod hocete i zatvor je za ljude

 

ocigledno je da svako ima svoje misljenje i nema nameru da ga menja

 

odo na temu but i guz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova

ono sto su uradili na miseluku izgledalo je mnogo ruzno

samo sto nisu stavili barikade i zaustavili svakoga pa cak i kamion da bi proverili da li ima neki motor pozadi

ko nije bio ili nije prosao neka se*e o tome kako je to dobro, neka prodje jednom tu proceduru i drkanje pandura pa ce onda pricati drugu pricu

kad pocnu da vas drkaju za prljave tablice kao sto ima snimak na youtubu i prete privodjenjem onda cete drugaciju pesmu da pevate

kad god su me zaustavljali stao sam i na motoru i kolima, regularan sam i nemam razloga da im ne stanem

ali kad krene da me drka zbog toga sto je idiot onda cu i ja da budem jos veci ali neverovatni su ovi noviji telefoni sa kamerama, umeju svasta da snime

pa tako i policajce drkose

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

izvinjavam se na videu  ;D ;D ;D

 

nemam iskustva kako izgleda kad te zaustave na motoru, ali sa kolima nisam imao losa iskustva...

mada opet ja imam lice postenjacine :):):):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ma naravno da nije teško biti fin al' ja stičem utisak da on najrađe zaustavlja nas koji mu stajemo a one koji neće da stanu ne sankcioniše i ne juri niko....ZATO što je neko među takvima ''mnogo jak'',...''ima nekog mnogo jakog'',...''on je budala neću da se kačim s njim''

Pa poenta te racije i jeste bila u onom delu gde ne žele da se bave sa vijanjem ćelavaca koji im inače ne staju po gradskim ulicama...

 

Mene, opet  ::), interesuje a kako bi im vi "prišli"? Ako neće da stanu, ako sakrivaju tablice...kako ih nahvatati? Pa prosto...racija na mestu gde se takvi najviše okupljaju u vreme kad ih obično najviše ima. Problem je u tome što ih je baš tada na mišeluku bilo iznenađujuće malo...junaci se razbežali na vreme  ::)

 

ono sto su uradili na miseluku izgledalo je mnogo ruzno

samo sto nisu stavili barikade i zaustavili svakoga pa cak i kamion da bi proverili da li ima neki motor pozadi

ko nije bio ili nije prosao neka se*e o tome kako je to dobro, neka prodje jednom tu proceduru i drkanje pandura pa ce onda pricati drugu pricu

kad pocnu da vas drkaju za prljave tablice kao sto ima snimak na youtubu i prete privodjenjem onda cete drugaciju pesmu da pevate

kad god su me zaustavljali stao sam i na motoru i kolima, regularan sam i nemam razloga da im ne stanem

ali kad krene da me drka zbog toga sto je idiot onda cu i ja da budem jos veci ali neverovatni su ovi noviji telefoni sa kamerama, umeju svasta da snime

pa tako i policajce drkose

Ma važi, niko osim vas nije imao susrete sa policijom!  ::)

Više je puta rečeno, mnogi rešavaju susrete sa policijom daleko opuštenije i bez ikakvih problema. Ali ljudi su različiti pa nekima to očito ne polazi za rukom...možda ni ne pokušavaju već odma idu đonom? Nikada nijedan pandur nije uspeo da me iznervira jer im ja to nedozvoljavam. Kako? Pa lako...sve regularno. A ako nije regularno onda pregovaramo i svoju grešku plaćam. Ja inače volim da svoje greške plaćam...tako najbolje učim.

Ja baš nisam nešto pričljiva osoba ali mi nikada nije bilo teško da kažem po koju reč. Kuda ideš? - Vozam se. Odakle ideš? - Vozam se. Jesi pio nešto? - Nisam. Da proverimo? - Može. Dokumenta? - Izvolte. Hoćeš da se svađaš? - Hvala, neću. A da te pitam, koliko ide to čudo? - Leti, ali ga ja vozim uvek po zakonu :)

I sve sa smeškom :) Zašto uvek sa smeškom? Pa zato što na motoru nikada nisam nervozan i dok sam na motoru mogu i da se smeškam dok me neki saobraćajac propituje koješta. Zašto? Pa na motoru sam...treba li mi nešto više?

 

E da...i ja volim da mi i auto i motor budu lepi i čisti. Samim tim i tablice su čiste. Nikada mi se nije desilo da mi se tablica ne vidi. Ne znam kako je to kada te panduri "drkaju" zbog prljave tablice. Inače i ja bi drkao svakoga sa tablicom koja se ne vidi...zašto?

Zato... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=39978.0

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Iskustva su razlicita.  Mene su jednom zaustavili - eto tako provere radi, dam ja dokumenta policajcu, on pogleda i ladno kaze 1000 din. kaznu da platim .  Ja zinuo od cuda, za sta ? rekoh,  pa kaze istekla ti vozacka dozvola i pokaze mi istu, kad ono stvarno istekla jos pre tri meseca.  Auuuu, pa ko da sam je juce produzio, kad pre prodje 10 godina, znam da mi na motoru istice 20 oktobra, al ko da pamti za dozvolu?  Pita me gde radim, objasnim mu gde sam radio, i da je firma otisla u stecaj i nemam posao. Policajac mi vrati dokumenta i kaze " Ajd teraj i produzi dozvolu " .  Naravno odmah sutra ujutru sam je produzio, i pri povratku iz SUP-a naidjem na istog policajca ( bio sam biciklom ), stanem i pokazem mu dozvolu da vidi da sam je produzio i da sam ga ispostovao. Od tada se pozdravljamo kad se vidimo.  Takodje - u subotu su zvali mog komsiju iz Beogradske policije da mu jave da su mu nasli njegov skuter ukraden pre godinu dana ovde u N. Sadu.  Juce pricam sa komsijom, kako su ga nasli ? - zaustavili coveka, proveravali dokumenta, bio im sumnjiv, pogledali brojeve motora i rama - i nasli ukradeno voziulo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

juche sedim u kombiju u Zarkovu i chujem policijsku sirenu..iz pravca grada dolazi noviji suzuki gsxr i staje na semaforu,za njim dolece policijski punto pod rotacijom,ulece u raskrsnicu i poprechi se ispred motora..izadjoshe saobracajci i naterashe motoristu da se popenje motorom na ostrvo izmedju traka,tj na zelenu povrshinu..odveli su ga u auto ali su ga posle par minuta pustili..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

juche sedim u kombiju u Zarkovu i chujem policijsku sirenu..iz pravca grada dolazi noviji suzuki gsxr i staje na semaforu,za njim dolece policijski punto pod rotacijom,ulece u raskrsnicu i poprechi se ispred motora..izadjoshe saobracajci i naterashe motoristu da se popenje motorom na ostrvo izmedju traka,tj na zelenu povrshinu..odveli su ga u auto ali su ga posle par minuta pustili..

 

 

 

 

 

 

Ucinilio im se  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

juche sedim u kombiju u Zarkovu i chujem policijsku sirenu..iz pravca grada dolazi noviji suzuki gsxr i staje na semaforu,za njim dolece policijski punto pod rotacijom,ulece u raskrsnicu i poprechi se ispred motora..izadjoshe saobracajci i naterashe motoristu da se popenje motorom na ostrvo izmedju traka,tj na zelenu povrshinu..odveli su ga u auto ali su ga posle par minuta pustili..

 

Znači IPAK MOŽE da se zaustavi R (ili bilo koji već drugi motor) koji jurca, a sve bez posledica. Samo kada se HOĆE... Problem je što se retko hoće. A i nije mi jasno što su ga pustili? Nemoguće da nije ništa zgrešio. Ako je za njim jurio punto, garant je ovaj sa R-om bežao ... a opet čudno je da je, ako je već bežao, STAO na semaforu?... svašta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

sedeo je nekoliko minuta u kolima,verovatno su mu napisali neku kaznu,mozda je na prethodnom semaforu proshao kroz crveno ili tako neshto..

motor mu je verovatno legalan jer su ga pustili,u pitanju je noviji model jer je svetlo plavo-bele boje..da nije legalan i da je hteo da pobegne verovatno ne bi stao na crveno,mozda bi usporio kroz raskrsnicu i dao gas..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Drkanje ljudi ,upropastavanje nedeljnog popodneva ,cemu sve to ,tko je imao nelegalan motor sigurno nije cekao da ker dodje do njega oduzme mu motor ,napise kaznu i sve ostalo ,to je bilo izazivanje opste opasnosti ,bezanja u suprotnom smeru i svega ,rezultat -par kazni zbog neregistovanih motora ,i a kategorije ,,mislim da imaju pametnija posla ,,a ako su trazili nekog odredjenog motoristu sto cisto sumljam onda su krajnje nesposobni i debilni jer ovo nije nacin ,,IMA IH PREVISE I DOSADNO IM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

U opisu mog bivseg posla je bila saradnja sa policijom , dakle radio sam nesto krivo... nije ni bitno.... koliko sam ja cimao policiju toliko su i cimali mene... jednostavno usluga za uslugu... to je kao moze kazna za pojas umesto xxxxx cifre ili kolega je zedan isto... tako da svi nadjemo kompromis ako znas da se snadjes naravno. Posto je ovo Smrdija to je i normalno. 2 stvar je ta da sam privatno dobar sa nekim policajcima i znam kad i sta se desava, uglavnom. Posto nepravim vise nikakvih prekrsaja i prestupa ja sam miran i od kad sam shvatio da je tako lakse i mirnije zivim odlicno. Dosta njih voze motore privatno inace (mislim na pozornike ne saobracajce) tako da ni neznate nekad da ste u njihovom drustvu, pogotovo na Miseluku :) A sto se tice celavaca opasnih na RRRRRRRRR-ovima, kao sto je drug( nekada), gospodin policajac rekao Sutnem ga nogom on se razbije i vise mu nepada napamet da nestane ... nepostujes njega, ni on nece tebe... a i prirodna selekcija radi svoje... what comes around comes around !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

to za guranje sa motora je bash po slovu , svaka im chast na obuci , ako se nevaram tako je Marinko ubio klinca proshle godine i shta , nishta unapredili ga ove ... samo nek rade tako , kad nas ne bude nece imati ko porez da plati pa nece biti ni njihovih plata ... shto bi kolege rekle malo vishlje +1 za A.C.A.B

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

juche sedim u kombiju u Zarkovu i chujem policijsku sirenu..iz pravca grada dolazi noviji suzuki gsxr i staje na semaforu,za njim dolece policijski punto pod rotacijom,ulece u raskrsnicu i poprechi se ispred motora..izadjoshe saobracajci i naterashe motoristu da se popenje motorom na ostrvo izmedju traka,tj na zelenu povrshinu..odveli su ga u auto ali su ga posle par minuta pustili..

 

Znači IPAK MOŽE da se zaustavi R (ili bilo koji već drugi motor) koji jurca, a sve bez posledica. Samo kada se HOĆE... Problem je što se retko hoće. A i nije mi jasno što su ga pustili? Nemoguće da nije ništa zgrešio. Ako je za njim jurio punto, garant je ovaj sa R-om bežao ... a opet čudno je da je, ako je već bežao, STAO na semaforu?... svašta..

 

moguce da to im je kolega ako je plavo beli k9

 

a sta je radio, ne znam sta izmisljate situacije, mozda nista nije uradio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja