Jump to content

Moto Zajednica

Racija policije na Miseluku Novi Sad 20.09.2009.

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Danas je bila ozbiljna racija policije na Miseluku.

 

Kad sam prilazio iz tunela ka Miseluku vidim tipa na KTM-u juri u suprotnom pravcu ko kreten, kad sam prisao Miseluku bilo mi je jasno da je bezao od policije.

 

Evo malo slika ..

post-1721-12879050820553_thumb.jpg

post-1721-12879050821495_thumb.jpg

post-1721-12879050822776_thumb.jpg

post-1721-12879050823836_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Da budem iskren nemam ništa protiv , ali me iskreno plaši da će se onda jurnjava i točkiranje preseliti u grad.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa nije u svakom slučaju napravljena takva akcija iz policijske dosade ;)

Čućemo već razloge.... nadam se da su valjani ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Mene zaustavili kad sam izlazio iz Mikserove krivine, dao im isprave, lik kulturan bacio oko na broj na ramu ocas posla vratio mi a ovaj drugi je dobacio da okacim tablicu......vazi hvala aj zdavo...................i odo ja na Venac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Nesto se danas desavalo sa nama i policijom. Danas su grupu od nas 5 motora zaustavili policajci (mi u ful opremi, sve regularno) MALTRETIRALI nas pola sata, pretili privodjenjem Rusic-eve devojke jer nije imala licnu kartu u stanicu ??? ??? ???

 

Poludeli smo na kraju i bukvalno kada smo ih pritisli za maltretiranje i trazili im brojeve i imena, pustili su  nas jedva. Rekli su da imaju naredjenje da zaustavljaju danas sve motore. Ne znam u cemu je problem.

 

Poludeo sam, malo mi je falilo da ih prijavim nekome, bukvalno je bilo devedesete zaustavljanje. Izvadi ruke iz dzepova, sta me gledas i ostalo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Mozda offujem temu ali i mene su danas zaustavi posle tri cetiri g.. Naravno skroz regularan ali me marsovac pita sto mi se tresu ruke (kazem bato kinez vibracije), pogleda dokumenta i kaze hvala!

A sto se tice te racije stvarno ne znam ali sam svasta cuo, da je to kao pista za izivljavanje, pa ako je to blizu istine onda je akcija ok!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

rade ljudi svoj posao. sto ste se odmah pobunili? osim ako nemate nesto da krijete, nemate razloga za brigu, mozda su jos nekom pronasli ukraden motor kao http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=42022.0 bolje i tako nego da kuliraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ma panduri..... >:(

E jesi ga obrazlozio svaka ti cast!

 

Na miseluku se okupljaju u velikom broju motorasi i automobilisti...velik broj klinaca bez dozvole, a ima i onih starijih. Ima dosta neregistrovanih...za policiju ima dosta sumnjivih...

Moje misljenje je da uopste ne skodi ovakve racije povremeno praviti.

Ja se nemam cega bojati, a pitam se ako je onaj zaista bezao, da li je on imao opravdane razloge? Mozda je zurio tetki da odnese lek?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ma panduri..... >:(

E jesi ga obrazlozio svaka ti cast!

 

Na miseluku se okupljaju u velikom broju motorasi i automobilisti...velik broj klinaca bez dozvole, a ima i onih starijih. Ima dosta neregistrovanih...za policiju ima dosta sumnjivih...

Moje misljenje je da uopste ne skodi ovakve racije povremeno praviti.

Ja se nemam cega bojati, a pitam se ako je onaj zaista bezao, da li je on imao opravdane razloge? Mozda je zurio tetki da odnese lek?

 

+1

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Poludeo sam, malo mi je falilo da ih prijavim nekome, bukvalno je bilo devedesete zaustavljanje. Izvadi ruke iz dzepova, sta me gledas i ostalo..

 

Auuu kako neke uspomene krecu... najezim se ceo za to... ne znam kako bih se iskontrolisao da mi to kaze tako... na putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

oni bi trebali napraviti takvu raciju u gradu i da sve bajkere pošalju na mišeluk da se tamo istresu !!kome tamo smetaju nije mi jasno ??? ???

 

neznam dali i u jednom gradu postoji neki deo grada ili takvo nešto kao mišeluk da se ljudi malo istresu i izdivljaju da to nebi radili u gradu ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Naravno, ovakve stvari ce se dogadjati i u buducnosti sve do momenta dok ova nasa Srbija ne dobije stazu koja je neophodna .Dok drzava ukapira znacaj staze ljudi ce ginuti na ulicama sve vise i vise ,jer motora je vec toliko da bi i jedna staza bila malo.Jucerasnja trka u Bataji pokazuje neophodnost  staze i  bezbednog mesta za okupljanje,bilo je puno trkaca  a i posmatraca sto potvrdjuje da nam je hito potrebno mesto za druzenja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja