Jump to content

Moto Zajednica

Palmoticeva, Punto i crveni motor (19.09.2009)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Saucesce! Nije da ljudi ne znaju da voze nego ih boli qrc za sve! To je ziva istina i tako ce i biti uvek. Njemu je bila bitnija radnja neka, mozda je i hteo da dopuni kreditom svoj novi mobilni telefon a mozda mu se i sralo nego da njega prvo pusti pa tek onda da napravi prekrsaj!!! Isto kao sto je i ona zena ubila onog klinca kod Vera! Jbgpa ipak je ona zurila da stane prva u red... Svaki dan sranja a niko nista ne radi povodom toga... A posle i napisu kako je motor naleteo, a ne kazu kako je ovaj majmun napravio prekrsaj i ubio dete!!!

Muka mi je vise!!!

Saucesce jos jednom :( :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

i ja se slazem sa tobom mg011! Naravno da nije divljao jer je ta ulica takva da ne mozes da ides preko 80-100kmh... I ako je isao i 250kmh jos gore za vozaca kola jer ga nije sljivio ni 5 posto. A to je ona prica jbe mi se za njega sto on juri ili nisam ga video... U stilu supermena: Da li je to ptica? Da li je to avion itd itd Neee pa to je supermen! Ali u njegovom slucaju to je huligan koji juri ulicom i nista ga drugo ne zanima! On zuri kuici da stigne na tekmu...  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ljudi su najogavnija ziva bica u kosmosu.

Bacali su svojevremeno bebe sa zidina osvojene tvrdjave, vadili jedni drugima organe tupim predmetima, a dan danas tu ogavnost izrazavaju svojom neogranicenom ogranicenoscu, zaviscu i ljubomorom, i to samo zato sto nemaju izbora, jer su stare metode kaznjive (osim kad se zarati naravno).

 

Eto sta me je posjeta stranici sa komentarima (blic) natjera da napisem.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Eto sta me je posjeta stranici sa komentarima (blic) natjera da napisem.

 

 

Ja sam lepo upozorio da ko nema dobar želudac ne treba da posećuje komentare na članak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd

i ja se slazem sa tobom mg011! Naravno da nije divljao jer je ta ulica takva da ne mozes da ides preko 80-100kmh... I ako je isao i 250kmh jos gore za vozaca kola jer ga nije sljivio ni 5 posto. A to je ona prica jbe mi se za njega sto on juri ili nisam ga video... U stilu supermena: Da li je to ptica? Da li je to avion itd itd Neee pa to je supermen! Ali u njegovom slucaju to je huligan koji juri ulicom i nista ga drugo ne zanima! On zuri kuici da stigne na tekmu...  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

 

E pa nije bas tako, vozac koji vidi motor u daljini ocekuje da to vozilo ide propisanom brzinom od 60km/h, i ostavlja mu dovoljno vremena za bilo koju radnju u saobracaju a da ne ometa dolazak motora, a ako projektil dolazi brzinom od 250 sto vozac na daljini od 500 metara nikako ne moze da proceni onda je nesreca neminovna. Nesrecni momak nije mogao da predvidi da ce vozac punta napraviti saobracajni prekrsaj, vozac punta nije mogao da predvidi da motor koji vidi u daljini stize do njega za tri sekunde umesto za 15 koliko je normalno pri 60 na sat,  ali koliko vidim komentare u blicu, ocevidac kaze da je punto bio prevrnut od udarca, sto je ipak pri brzini motora od 60-70 na sat neizvodljivo. Po tome samo vozaci motora smeju da cine saobracajne prekrsaje (250km na sat) niko drugi ne sme jer ih onda ugrozava. Nazalost jedan mladi zivot se ugasio, pamet u glavu, momci i lagano po gasu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

 

 

Po tome samo vozaci motora smeju da cine saobracajne prekrsaje (250km na sat) niko drugi ne sme jer ih onda ugrozava. Nazalost jedan mladi zivot se ugasio, pamet u glavu, momci i lagano po gasu.

.

 

Saucesce i sa moje strane,tuzna prica,ali ovaj deo je takodje tacan!Znaci ljudi bar po gradu laganije(bolje par puta ubrzati do 100 za 3sec nego ga jednom razvuci 200 pa i jace),pogotovu u tim ulicama gde je za ocekivati da se neko isparkirava,pravi kretenska polukruzna ili previse viri iz slobodne ulice.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

ej uvek oni kao nesto ocekuju, ocekujem da on ide 30 na sat na auto putu. ma vazi... ja kazem iskreno da ja vozim jako brzo na auto putu kad mi se ukaze prilika itd ali u manjim ulicama ne vozim brzo kao sto ni on sigurno nije... moj motor ima 170 kg, da predpostavimo da i njegov ima isto toliko, e kad motor te tezine udari u jbn "punto" i sa 50 kmh ce ga okrenuti ako ga udari u zadnji deo!!! sad smo svi mi budale a vozaci kola su kao kul i savesni vozaci, mozes misliti... znas sta pricam, nemoj zezati... svako ko vozi kola napravi prekrsaj tipa presao preko pune ili kao sto neko ide u suprutnom smeru, isece nekog a nas jedini prekrsaj je sto potegnemo gas malo vise ali mi time NIKOGA NISMO UBILI!!! Ne racunam ljude koji popiju pola flase vinjaka i pokupe neku ribu ili druga pa se puva, oni su sami krivi za to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

a nas jedini prekrsaj je sto potegnemo gas malo vise ali mi time NIKOGA NISMO UBILI!!!

 

OSIM SEBE!!!Nemoj pogresno da me svatis sad,posto sam na strani bikera uvek ali poenta je da budemo svesni da time sto smo izabrali motor kao prevozno sredstvo nije dovoljno da obracamo paznju samo na to kako mi vozimo,da li smo dobri vozaci,dal pravimo prekrsaje itd.Vec da pazimo i na te kretene u kolima koji voze totalno ne obazrivo,a pod tim pazimo spada i da ne mozes u gradu da ga stisnes do 200 i nesto jer tu nema spasa,jednostavno se ne moze izbeci budala sa kolima koja je definitivno kriva u 95%.Ali koga ovde i u slicnim stvarima zanima ko je kriv,ako se desi ovako nesto!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Video sam ovog dečka 2-3 puta ujutru kad idem u školu.. Nosi kacigu, vozi polako.. Ali šta sam još primetio, od ta 3 puta koliko sam ga video, na moje oči 2 puta zamalo da ga čuknu kola.. I eto našao se debil koji će ga oboriti i još ubiti ne samo njega nego i njegovog oca..  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nek im je laka crna zemlja.

 

Procitao sam komentare na blicu, ... strasno kako nam je zemlja puna papana retardiranih, nije ni cudo sto smo krs krseva. Sramota. Jedva cekam da stupi na snagu novi zakon... poznajem 5 vozaca automobila kojima bih dao dozivotnu zabranu upravljanja svim motornim vozilima van staze. Samo mislim da ce opet pogresni da nagrabuse... Svaki put kad otvorim ovu hroniku pomislim samo da neprocitam nekog meni poznatog ali i ovo pocinje da boli jako. U subotu penjali se na Venac.. onaj kamion ili ostaci ... neznam ljudi jel to upozorenje i pocetak kraja ..  jednom sam davno procitrao o metalnim pticama koje donose smrt..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 756 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

Tuga      ja sam vozac auta iz provincije a cesto sam u Beogradu i stalno imam laganu paniku da ja ne budem taj vozac punta.  Za ovakve udese je potrebno DVOJE  , takvi vozaci  POSTOJE  tu su oko vas , njih necemo promeniti  ali smanjite rizik zbog vas , ne zbog njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Sauchesce porodici i prijateljima.Strasno je koliko imamo ne nauchenih vozacha.Pola auto skola treba pogasiti,za mobilni telefon bi im zabranio da ikada vise smeju da koriste isti.Tuga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jedino sto mi pada na pamet u uvom uzasu je da vozaci 4tockasa koji izlecu na motoriste nemaju 2 dana na biciklu, skuteru ili motorciklu u zivotu, pa bi jako lepo bilo da prodju obuku kako bi shvatili sta se to desava kad si na 2 tocka. Ta perspektiva svima njima nedostaje.

 

I sami znamo kad vozimo kola koliko smo obazriviji u istima, pa cak i kad prelazim ulicu na pesackom, ja dodato pogledam iza autobusa da slucajno neko od kolega (nepropisno doduse) pretice sa spoljne strane zaustavljeno vozilo....

 

Kada bi imali to iskustvo, mozda bi znali koliko smo ranjivi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Jel saznao neko kad i gde je sahrana, da se sakupimo i dostojno ispratimo saborca, jer ovo je očigledno postalo bojno polje za nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Jedino sto mi pada na pamet u uvom uzasu je da vozaci 4tockasa koji izlecu na motoriste nemaju 2 dana na biciklu, skuteru ili motorciklu u zivotu, pa bi jako lepo bilo da prodju obuku kako bi shvatili sta se to desava kad si na 2 tocka. Ta perspektiva svima njima nedostaje.

 

I sami znamo kad vozimo kola koliko smo obazriviji u istima, pa cak i kad prelazim ulicu na pesackom, ja dodato pogledam iza autobusa da slucajno neko od kolega (nepropisno doduse) pretice sa spoljne strane zaustavljeno vozilo....

 

Kada bi imali to iskustvo, mozda bi znali koliko smo ranjivi....

 

Potpuno tačno i apsolutno se slažem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Trebalo bi da ima "damo" to iskustvo  kada vec apelovanje  na mozak daje slabe rezultate...edukacija - da  ali SPECIFICHNA . Onaj koji nije spoznao bol nema pojma o chemu prichamo ili ga ne zanima. Bojim se da dolazi vreme kada cemo poceti da se "bavimo" govedima na adekvatan nachin .  ( Chuo sam da u Bugarskoj malo drugachije gledaju na bajkere posle par "seminara" ).

Sin  pa otac ... TRAGEDIJA !!! R.I.P.  ....    SAMO ZATO STO JE JEDNA DZUKELA  na trenutak pomislila : " Maaa, boli me.. "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

ja mislim da bi se za ovako nešto trebalo suditi za ubistvo!!! dokle god to bio saobraćajni prekršaj mi ćemo i dalje biti nevažni u saobraćaju

Potpuno se slazem......zbog budale je zatrta cela porodica.....saucesce :'(.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook 150

E Pero druze moj skolski,i ovde sam te nasao,tebe nema a o tebi se pisalo i ljudi ti izjvljivali saucesce.... Neka ti je laka crna zemlja i valjda gore vozis po svojim nebeskim putevima...

Ni sam ne znam kako sam dospeo u ovu rubriku i vidim naslov Palmoticeva,Punto,crveni motor.. Odma me je preseklo kao juce da je bilo,sve slike iz srednje skole,zezanja,jurenja devojaka i sve sto smo prolazili...

Jos jednom poslednji pozdrav,neka ti je laka crna zemlja...

 

Inace momak se zvao Milos Popovic od mila zvan kao Pera iz Borce.. vozio je Hondu cbr f3,uvek puna oprema,uvek propisna voznja i to vece po vestacenjima nadleznih organa nije vozio brze od 80-90km/h,ali nije bilo dovoljno vremena za reagovanje...

 

Poslednji pozdrav,uvek ces biti u nasim srcima drugari iz Politehnicke akademije :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja