Jump to content

Moto Zajednica

Jedno pitanje za sve vas koji vozite motore.........

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Vracamo se mi u nedelju popodne iz LO, stali na nekoj pumpi ispred Rume da se malo odmorimo, kafica, cigarica i to.

Parkirali smo onako na gomilu, pored izlaznog parkinga u smeru ka Sapcu.

SVI koji su isli ka Rumi su nam svirali, mahali, klimali glavom, bez obzira koji motor su vozili  ;) Cak je neka ZR ekipa na R-ovima usporila i stala na istoj pumpi na pauzu, verovatno videvsi nas...

U nekom selu smo pozdravili ekipu sa trajkom parkiranim ispred kapije, dva KTM-a koji su nas ostavili u prasini na nekom pravcu, gomilu copera, R-ova, skutera (samo sa kacigom na glavi) itd. AL' je bilo veselje kad smo se mimoisli sa nekim Jawarosem, pa sirene se nisu gasile  :D

I SVI su nam otpozdravljali, sem dva ili tri R-a. Oni nas nisu konstatovali koliko komarca na viziru  :-\

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

I SVI su nam otpozdravljali, sem dva ili tri R-a. Oni nas nisu konstatovali koliko komarca na viziru  :-\

 

A i za takve umišljene likove te baš zabole..... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 627 postova
  • Lokacija: Temerin

I ja sam u nedelju uvece isao LO - SA i mimosao sam se sa gomilom motora, jedan od njih je amblendovao nama automobilistima  na brzoj deonici puta, pomislih policija a niko sem njega nije upozoravao, ni jedan jedini auto :(, medjutim nije bila policija al srecom pa smo usporili jel je bila saobracajka, nista strasno samo se dva auta malo cvrknuli. Vidi se ko ima vecu dusu automobilisti il MOTOCIKLISTI :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Nesto se razmisljam posto je do sad nekih 2800 ljudi otvorilo ovu temu bar da vidi sta se pise i da neracunam vas koji ste komentarisali i dali svoja vidjenja.Mnogima su se otvorile oci ;D

Mislim da ce mnogi koji nisu znali a sad znaju u buducnosti uvek pozdravljati kolege bikere.

E bas mi je drago zbog svih vas koji ipak znate sta je kultura.Znaci za sledecu sezonu u Srbiji (posto je za mene gotova)mogu da racunam da cu imati mnogo vise otpozdrava nego do sad ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

...Znaci za sledecu sezonu u Srbiji (posto je za mene gotova)mogu da racunam da cu imati mnogo vise otpozdrava nego do sad ;)

 

Što gotova? Pa vidi vreme, UBILO SE za vožnju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

jageru za mene sezona prosla ostavio sam motor u S.Mitrovici prodajem ga ;) Ocu jacu masinu da kupim V-Stroma ako bog da ;D

Svemirko cilj mi i jeste bio da se poboljsa ta negativna pojava kod nas.A kao sto vidite ipak je delovalo koliko toliko.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

U nedelju sam prešao 500 i kusur kilometara (do Đerdapa i nazad) bilo je idealno vreme i sreo sam dosta ljudi na 2 točka. Sigurno ih je više od pola pozdravilo ili otpozdravilo, nije ni važno ko je prvi.

 

Ne znam tačan razlog ali mi svaki pozdrav jako prija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

Kobaja sto se mene tice akcija je skroz uspela sad mozes preko zime na neki forum sa cetri tocka i napravis temu u fazonu da ne gazimo motordzije. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Bravo za Kobaju...ovo je samo dokaz koliko je BJB jak forum i koliko je moguće uticati na ponašanje bajkera u pozitivnom smislu. Daleko je od idealnog ali ako hoćemo ukidanje viza i putovanja po Jevropi onda moramo menjati svest!!

Smatram da treba nasteviti kako sa ovom tako i započeti neke dr. teme sa sličnim karakterom.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Kobaja sto se mene tice akcija je skroz uspela sad mozes preko zime na neki forum sa cetri tocka i napravis temu u fazonu da ne gazimo motordzije. ;D ;D ;D

hahhaah pa nije losa ideja ;)

Sad na odmoru kad sam bio imao sam prilike bas da vidim kako jedan presece devojku na skuteru.Kreten matori doslo mi da ga pojedem.Samo je rekao ja je nisam video  ??? Znate gde je bila kaciga od devojke?Ispod auta!!Tu je bila i njena glava covece, kad sam video kako  devojka izvlaci glavu ispod auta,a kaciga osta, sav sam se najezio.Ona je na svu srecu prosla samo sa ogrebotinama i stahom nevidjenim.

Vise je nesavesnih vozaca auta nego bikera to garantujem svojim zivotom.Mozda bi ovu temu mogli malo da razradimo posto sam otisao u OF  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Bravo za Kobaju...ovo je samo dokaz koliko je BJB jak forum i koliko je moguće uticati na ponašanje bajkera u pozitivnom smislu. Daleko je od idealnog ali ako hoćemo ukidanje viza i putovanja po Jevropi onda moramo menjati svest!!

Smatram da treba nasteviti kako sa ovom tako i započeti neke dr. teme sa sličnim karakterom.....

Bravo ovo si dobro rekao ako hocemo u Evropu treba menjati nasu svest.Ma treba svima dokazati da su bikeri pravi momci.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Ja cu specijalno za naše dame, bajkerke da kupim flip-up kacigu kako bih mogao da imitiram skidanje šešira.

Najveci sam Gospodin!!

 

Pre godinu dana sam se opasno približio biciklisti i nije sreća nego, što ne divljam tamo gde baš ne bi trebalo, te sam gaa na vreme, na jedvite jade spazio uz pomoć poruba kojeg je imao na  trenerci tj, tanke, svetleće trake! Pozdrav spada u ličnu kulturu bajkera a isto tako i dobro obeležavanje radi bolje vidljivosti.

Da nabavimo i da se nagovorimo na lepljenje svetlečih nalepnica na kofere, recimo znak BJBa!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: SUBOTICA
  • Motocikl: Ferdinand

Ja cu specijalno za naše dame, bajkerke da kupim flip-up kacigu kako bih mogao da imitiram skidanje šešira.

Najveci sam Gospodin!!

 

Hvala  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

POzz,

 

Malo sam okasnio u topicu ...

 

Jedina kategorija vozacha motorcikala kojima se nejavljam to su vozaci bez kacige , nemam nameru da im se avljam uopste ...

 

Uglavnom u sluchajevima kada se javim , pozdrav bude obostran .

Impresije , pozitivne su narochito sa mojih odlazaka na skupove , kada je na putu gomila motorciklista uz medjusobno pozdravljanje i pomoc na putu ukoliko je potrebno .

 

LJuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Danas sam na kablovskoj imao priliku videti grupu od 150tak Harley Davidson kako rade đir kroz Arabiju. Svi do jednog su imali one noše na glavi a svi su iz Evrope. Izgleda da se ni kod njih ne vodi previše računa o bezbednosti...

Kultura je sveopšti pojam a sa njom ostavljamo primer i novim generacijama....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja