Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista Beograd 09.09.2009.

Recommended Posts

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Dok god postoje obozavaoci i obozavateljke tih "likova" oni ce postojati i obrnuto!

Taj mentalni sklop deluje kao magnet, uostalom kao i svaki drugi.Svako je odgovoran za ono sto radi ili ne radi. Resenje je u sprovodjenju zakona koji za ove ocito ne vazi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

ljudski rod ima neke svoje vrednosti ,pa smo i zivot prilagodili tome

e sad zasto zaliti nekog ko nema te vrednosti.koji je sebican prvo prema sebi,roditeljima prijateljima .....

milion puta sam citao opravdanja i nerazumem... za takve nema opravdanja

greota je sto se ponekad izvucu a stradaju nevini........

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Mislim da ideja o pisti nije losa, ali samo pod uslovom da i sa leve i desne strane bude bar po 50 kafica. Inace nista od dolaska tih bolida "sa viskom adrenalina" na nju.

 

I sta to znaci da neko ima viska adrenalina? Da li je onda automatski dozvoljeno da ugrozavas druge ili ubijes kao sto se ovde desilo? Srecom da jos neko nije stradao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Nekoliko klinaca je nocu divljalo, turiralo, tockiralo i ugrozavalo saobracaj u centru mesta, kao i mir gradjana u nocnim satima. Policija je pokupila motore na vanrednu proveru legalnosti na sta po zakonu imaju pravo, dobice ih nazad za 3-4 meseca kad prodje sezona. Grad se smirio, a njima kad dobiju motore nazad (pod uslovom da su regularni) nikad vise nece pasti napamet da to ponovo rade.

Sjajno! Eto potvrde da je jako puno stvari kod naa moguce srediti na ovako jednostavan nacin, samo je bitno da je nekome stalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

Budala je bilo i bice!!Kako od strane vozaca tako i od strane svih ostalih!!Stanje se nece promeniti nikad  dok se ne promeni svest samog pojedinca!!Kazne i to nece toliko resiti i dalje ce biti  toga...Uvek neko ima stelu nekog poznanika nacelnika i tako....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

         Saucesce porodici i prijateljima!

 

P.S. "Crna hronika" postoji da bi se postavilo obavestenje o necijoj pogibiji na dva tocka!

 

        Diskusije tipa "Pitam se, da li se brze ciste ulice od budala, ili se brze pojavljuju nove budale koje ce to isto da rade samo da se malo               ustose"      ili      "Prirodna selekcija chini svoje...i regulishe taj odnos..." su o ovoj temi u najmanju ruku neukusne!

        Bilo kako bilo,pokazite malo postovanja prema necijem izgubljenoim zivotu,a za ovakve i slicne umnosti otvorite novu temu u nekom drugom forumu  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Budala je bilo i bice!!Kako od strane vozaca tako i od strane suvozaca!!Stanje se nece promeniti nikad  dok se ne promeni svest samog pojedinca!!Kazne i to nece toliko resiti i dalje ce biti  toga...Uvek neko ima stelu nekog poznanika nacelnika i tako....

 

Srbija je jako mala zemlja, i dosta ljudi ima "Shtelu"...ali dok se sistemski ne ukine takav vid regulisanja problema, i dok svako ne bude odgovarao za svoje ostupke u saobracaju a ne kao Karicev sin, Karadzicev brat, i da ne nabrajam - bice ovako kako je.

 

Shto se tiche sredjivanja u SUP-u, onog momenta kad je prijava (numerisana) naoisana - postoji poseban formular koji "neko ko sredjuje za nekoga" mora da popuni i obrazlozi zasto se to radi. Cepanja prijva u bukvalnom smislu te rechi nema jos poodavno, od kad je pokojni Badza to zabranio i uveo ove formulare.

 

Namece se pitanje - zasto drzava vecim angazovanjem ssaobracajne policije u nocnim i ranim jutarnjim satima i rigoroznijim tretmanom divljaka, ne sprechi ovakvo divljanje, uznemiravanje gradjana, a samim tim i pogibije motociklista koji su takoreci svkodnevne ???

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

vudu,mislim da si preskochio neke teme..dogovoreno je da se u ovim temama bash o tome i raspravlja..

 

OK,mozda sam nesto preskocio,ali u svakom slucaju treba "debelo" voditi racuna koji se termini i izrazi koriste !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

vudu,mislim da si preskochio neke teme..dogovoreno je da se u ovim temama bash o tome i raspravlja..

 

OK,mozda sam nesto preskocio,ali u svakom slucaju treba "debelo" voditi racuna koji se termini i izrazi koriste !

 

Preskocio si ovo, lepo pishe chemu sluzi Crna Hronika, na zalost jedna od najposecenijih tema:

 

 

 

post-621-12879049364782_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR 2004

Meni samo nije jasno cemu sluze kamere koje sam video na tv-u pre neko jutro, gde policija objasnjava da ima uvid u skoro sve vece raskrsnice i glavne ulice po BGDu i NBGDu... cak su u mogucnosti da zumiraju tablice i slikaju sve to (snime) - pa pitanje je - zasto ako jedne veceri uhvate lika kako tockari i jurca 200 km/h po nekim ulicama koje nisu za tu brzinu (nijedna ulica nije za tu brzinu) - zasto ga sutra ujutru ne posete i kazne/oduzmu motor/ itd... jer koliko znam za auto posle 30 km/h prekoracenja - ode dozvola na neko vreme... a sta onda treba uraditi za +150 prekoracenje motociklistima... (ja sam za uzimanje motora / dozvole / opreme - na neko vreme a posle i za stalno ako ce to sacuvati njegov zivot i zivot drugih)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

... (ja sam za uzimanje motora ...

 

Ovo je sasvim dovoljno. I to na jedno 6 meseci.

Posle 5 oduzetih motora bi se pročulo šta se dešava i mir bi bio za tren oka.

Problem je samo u tome što naši dragi marsovci ništa ne preduzimaju ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

         Saucesce porodici i prijateljima!

 

P.S. "Crna hronika" postoji da bi se postavilo obavestenje o necijoj pogibiji na dva tocka!

 

        Diskusije tipa "Pitam se, da li se brze ciste ulice od budala, ili se brze pojavljuju nove budale koje ce to isto da rade samo da se malo               ustose"      ili      "Prirodna selekcija chini svoje...i regulishe taj odnos..." su o ovoj temi u najmanju ruku neukusne!

        Bilo kako bilo,pokazite malo postovanja prema necijem izgubljenoim zivotu,a za ovakve i slicne umnosti otvorite novu temu u nekom drugom forumu  >:(

Cekaj, zar ti stvarno mislis da nekoga treba postovati samo zato sto je sad mrtav. Kakav je to rezon, o pokojniku sve najbolje?  ??? Jos kad pokojnik odnese u grob nekoga sa sobom. Sta da je to uradio sa nekim tebi bliskim. I onda bi govorio o njemu sa postovanjem?

Naravno da nebi lika pred roditeljima tako nazvao, ali zamo zbog toga da ih ne uvredim, ali lik je upravo to sto sam rekao i jos mnogo stosta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Kaze se "O pokojniku sve najlepshe", pa je humano suzdrzati se od kvalifikacija takvih vozacha motora koji su na zalost zavrsili kako su zavrsili,a cije bi ponasanje velika vecina nas ocenila kao NENORMALNO.

 

Ali iz svega ovoga sto se desava svakodnevno treba izvuci neku pouku...

 

Da li je moralo bas tako ? Da li je malo sperme koja je udarila u glavu vredno zivota ?

 

???

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Naravno da nebi lika pred roditeljima tako nazvao, ali zamo zbog toga da ih ne uvredim,

Preko tastature moze  ???

Male su sanse da citaju forum, ali odgovor je da. Saznace roditelji i iz novina dovoljno i sami ce shvatiti da je bio budala.

Nikako nije svejedno kako je neki kolega izgubio zivot, i da li je odgovoran za jos neciju smrt ili povredjivanje. Treba praviti razliku izmedju nesrece i izazivanje nesrece i ugrozavanja drugih ljudi. Nikako ne treba ulepsavati stvari samo zato sto taj nije vise medju zivima. Uvek neke price tipa...  tockirao je velikom brzinom po gradu, ali ga je iznenadio bocni vetar i oduvao u banderu sa sve suvozacem, a bas taj dan nije nosio kacigu...  ::) Budimo realni i dosta bre sminkanja ako hocemo da nam bude bolje. Ulice nisu bezbedne zbog takvih likova i to je jedino bitno u celoj prici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

A koliko ja znam, bilo u vestima, covek je ziv,svestan i komunicira, mislim na vozaca, a suvozac je poginuo na licu mesta.

e to je tek strasno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Budimo realni i dosta bre sminkanja ako hocemo da nam bude bolje. Ulice nisu bezbedne zbog takvih likova i to je jedino bitno u celoj prici.

 

Potpuno si u pravu. Ovu recenicu si mogao i velikim slovima, pa nek svima bode oci !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp

Ove dve vesti su oprecne,sta je ustvari istina?

 

istina je... da su sami sebi dosli glave.

E,gujo,bas si vickast. Nije bas odgovarajuci momenat za sarkazam.Zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR 2004

A koliko ja znam, bilo u vestima, covek je ziv,svestan i komunicira, mislim na vozaca, a suvozac je poginuo na licu mesta.

e to je tek strasno

 

e sad treba ziveti sa tim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

A zasto novinari izvode zakljucke??? Ko su oni, i odakle im pravo? Pa u samom izvestaju ima toliko kontradikcija. Vozio 200km/h, pa sad jos i na zadnjem tocku, a motor klizao 120m... Pa da je sa 200 stisnuo kocnice, ni Ross ne bi mogao da se zaustavi za 120m, a kamoli motor koji kliza! Ne zelim da stajem ni na jednu stranu, niti na to imam pravo, ali nelogicnost lako mogu da uocim, a i ta propaganda po medijima je vise nego ogavna. Ko hijene se skupili oko mrtvog tela i koriste to za propagandu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

A zasto novinari izvode zakljucke??? Ko su oni, i odakle im pravo? Pa u samom izvestaju ima toliko kontradikcija. Vozio 200km/h, pa sad jos i na zadnjem tocku, a motor klizao 120m... Pa da je sa 200 stisnuo kocnice, ni Ross ne bi mogao da se zaustavi za 120m, a kamoli motor koji kliza! Ne zelim da stajem ni na jednu stranu, niti na to imam pravo, ali nelogicnost lako mogu da uocim, a i ta propaganda po medijima je vise nego ogavna. Ko hijene se skupili oko mrtvog tela i koriste to za propagandu.

 

Kod vas je jos i dobro jer ovde bi novinarski izvjestaj poceinjao sa .."Motociklista U PUNOJ BRZINI......"

Ta PUNA BRZINA ima jednu jedinu funkciju a to je da sto vise ocrni vozaca.... Novinari su najbahatija profesija na ovim prostorima sa najmanjim stepenom ogovornosti za posao koji obavljaju.

 

Zao mi suvozaca sto je ovako zavrsio....naivno i bespotrebno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja