Jump to content

Moto Zajednica

Klinci na drumu

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750

Danas oko 13.30 u Bulevaru Zorana Djindjica.

 

Stvarno ne znam jel prica neko deci da su motori "opasni" ako se uzmu zdravo za gotovo. Oni su se smejali i zezali, verovatno su bili glavni kad su dosli u skolsko dvoriste njih troje na jednom skuteru, a verovatno nijednom od njih troje nije palo na pamet koliko je sve ovo opasno. Nisu samo vozili biciklistickom stazom, ova druga slika pokazuje kako se ukljucuju u sam Bulevar. Nadam se da su stigli na odrediste i da se vise nece ovako voziti. (Vazi!)

 

WCqkN_08092009329.jpg

 

FqYtJ_08092009330y.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Svakodnevna slika tata i mama kupili skuter a dete nebi li se pokazalo pred drugaricama izvodi ovakve i mnogo gore stvari! Dok se jednog dana ne pojavi u crnoj hronici onda im je djavo kriv! STRASNO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Jel ovo on usao u suprotnu traku?

Ako, mnogi roditelji ni ne posalju djecu na polaganje kad im kupe skuter, pa onda ovakvih nebuloza ima koliko hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: Beograd

E ovo nije nista, ja sam  video buljuk klinaca u bul Mihaila Pupina kako dizu skutere na zadnji, pogadjate kojom tehnikom, lepo stanes skroz na kraj sedista i vuces korman ::) a naravno ispod skutera imaju neke neonke. Sve im je to bilo do j... dok jedan nije izgubio kontrolu i skoro presao u drugu traku i da lik sa kolima nije na vreme kocio imali bi mi novu temu u crnoj hronici. E tako tih sto izazivaju nesrecu uopste mi nije zao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

ja redovno vozim dve ribe pozadi....

 

nikakav problem, samo dok nisu debele...

 

za zadnjaka odlicno ako ga, ako se dobro uhvate...

 

bolja tehnika , jedna napred izmedju rezervoara i tebe a druga pozadi ...  ovo ne radi ako je prva mnogo sis"ta  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750
Bio sam svjedok kako je cura stavila troje na skuter, tj. ona i to troje, cetvero je li  Molim?

 

Samo seli na njega ili je u nekom cudu uspela da pokrene skuter? Kolika je uopste nosivost?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Bio sam svjedok kako je cura stavila troje na skuter, tj. ona i to troje, cetvero je li  Molim?

 

Samo seli na njega ili je u nekom cudu uspela da pokrene skuter? Kolika je uopste nosivost?

 

Keeway Matrix 50 2T, dolazi pred skole, svi u cudu, a iz auspuha dimiiii, ne zna se sta je, jel auspuh ili dimnjak od energane, sve crno... Jest da nisu bili nesto poteski, al opet, kako ih je slozila, to je cudo jedno... Ona stoji i vozi a ovi se pogurali 2 na sjediste i jedno ispred gdje idu noge...

Ta je kapiten, a ovo sa 3 na motoru nije nista cudno, to sam vidjeo X puta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

sreca da nije bilo digitalnih aparata u vreme kada sam ja prolazio kroz faze automatik-t12-apn-mz ;D ;D ;D

 

cudo jedno sta je sve bilo da se snimi ; ;D

 

jos uvek sam na tockovima. ;)

 

svi zinu kad vide dobru stunt voznju, pa sta mislite kako su oni poceli, tako sto su se uvek pridrzavali propisa?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Kad sam bio mladji vozio sam nekad i toje ali danas tesko ce bilo ko sedeti iza mene a pogotovo ne neka cura.....ja se stalno vozim sa mojim enduro prijateljima i svi sami jasemo bez cura a ovaj jedan je cak i ozenjem a nema zadnje nogostupe.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Ban.Novo Selo

Ja sam se rodio mator, kazu da sam odmah imao brkove. Da se ja nesto pitam zabranio bih deci da voze motore.

 

>:(  Ovo nije u redu. Da se ja nesto pitam ja bih zabranio deci da voze skutere i zabranio bih svima da voze motore koji idu preko 200km/h, posto su to najveci uzroci nesreca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova

E da u nasoj zemlji ima policije to se ne bi desilo, nego lepo zaplena skutera za ugrozavanje drugih ucesnika u saobracaju i naravno ne jedna nego 2 kazne jedna klincima a druga roditeljima, ako su klinci maloletni a predpostavljam da jesu. Pa ce posle da razmisljaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja sam se rodio mator, kazu da sam odmah imao brkove. Da se ja nesto pitam zabranio bih deci da voze motore.

 

>:(  Ovo nije u redu. Da se ja nesto pitam ja bih zabranio deci da voze skutere i zabranio bih svima da voze motore koji idu preko 200km/h, posto su to najveci uzroci nesreca.

 

Ja mislim da 200 km/h jos i moze, nije to toliko strasno. Ovi sto voze 300, e njma treba zabraniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12921 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam se rodio mator, kazu da sam odmah imao brkove. Da se ja nesto pitam zabranio bih deci da voze motore.

 

>:(  Ovo nije u redu. Da se ja nesto pitam ja bih zabranio deci da voze skutere i zabranio bih svima da voze motore koji idu preko 200km/h, posto su to najveci uzroci nesreca.

 

Ja mislim da 200 km/h jos i moze, nije to toliko strasno. Ovi sto voze 300, e njma treba zabraniti.

 

Ma i 300 je OK, ali 400...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja