Jump to content

Moto Zajednica

BMW 1952 godina

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

nudi ti ga i nece cijenu da ti kaze????????? hm cudno, a kakvu sobu, jel dnevnu spavacu, djeciju,.... to mu isto na cijenu utice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin
On se boji da ne kaže malo' date=' a ja opet da ne kazem puno.... :shock:[/quote']

 

Evo da ti kazem par reci sta ja mislim o svemu tome .Motor koji mozes videti u mojoj galeriji ja sam ga platio 800 eura u stanju sa slike. Spolja zaista lepo,ali iznutra nula. Kostao me je jos 100 eura samo struja da bi motor doveo u stanje recmo da iz Uzica odem bez problema do nemacke sto sam i uradio. Dakle kod ovih motora spoljni izgled je samo sminka koja se moze uraditi za dan.Ja bih pre dao vece pare za ruzan motor sa "kao novom tehnikom" nego za lep a grob. Vecinu mojih motora koje sam restaurirao i prodao aradim samo BMW sa jednim klipom platio sam od 50 do 1000 eura i nijedan nije imao sve delove orginalne kao ni ovaj beli sa slike u forumu sto trazi 2300eura. On prvo nema orginalnu boju linije ,boju bandasa, lampu, guvernalu nema korpu a i zadnje svetlo mu je od modela 25/3 ili 26. Znaci budi oprezan pri kupovini. Izvinjavam se sto sam bio malo opsirniji ali me nerviraju te stvari sto neko misli ako ima neki stari motor da je on basnoslovno vredan. Inace ja sam sve moje motore koje sam radio prodao u Nemackoj preko Ullis Motorrad ladena i cena im je bila od 3500eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin
On se boji da ne kaže malo' date=' a ja opet da ne kazem puno.... :shock:[/quote']

 

Evo da ti kazem par reci sta ja mislim o svemu tome .Motor koji mozes videti u mojoj galeriji ja sam ga platio 800 eura u stanju sa slike. Spolja zaista lepo,ali iznutra nula. Kostao me je jos 100 eura samo struja da bi motor doveo u stanje recmo da iz Uzica odem bez problema do nemacke sto sam i uradio. Dakle kod ovih motora spoljni izgled je samo sminka koja se moze uraditi za dan.Ja bih pre dao vece pare za ruzan motor sa "kao novom tehnikom" nego za lep a grob. Vecinu mojih motora koje sam restaurirao i prodao aradim samo BMW sa jednim klipom platio sam od 50 do 1000 eura i nijedan nije imao sve delove orginalne kao ni ovaj beli sa slike u forumu sto trazi 2300eura. On prvo nema orginalnu boju linije ,boju bandasa, lampu, guvernalu nema korpu a i zadnje svetlo mu je od modela 25/3 ili 26. Znaci budi oprezan pri kupovini. Izvinjavam se sto sam bio malo opsirniji ali me nerviraju te stvari sto neko misli ako ima neki stari motor da je on basnoslovno vredan. Inace ja sam sve moje motore koje sam radio prodao u Nemackoj preko Ullis Motorrad ladena i cena im je bila od 3500eura

. kod struje nisam stavio jednu O znaci struja 1000eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)
On se boji da ne kaže malo' date=' a ja opet da ne kazem puno.... :shock:[/quote']

 

Evo da ti kazem par reci sta ja mislim o svemu tome .Motor koji mozes videti u mojoj galeriji ja sam ga platio 800 eura u stanju sa slike. Spolja zaista lepo,ali iznutra nula. Kostao me je jos 100 eura samo struja da bi motor doveo u stanje recmo da iz Uzica odem bez problema do nemacke sto sam i uradio. Dakle kod ovih motora spoljni izgled je samo sminka koja se moze uraditi za dan.Ja bih pre dao vece pare za ruzan motor sa "kao novom tehnikom" nego za lep a grob. Vecinu mojih motora koje sam restaurirao i prodao aradim samo BMW sa jednim klipom platio sam od 50 do 1000 eura i nijedan nije imao sve delove orginalne kao ni ovaj beli sa slike u forumu sto trazi 2300eura. On prvo nema orginalnu boju linije ,boju bandasa, lampu, guvernalu nema korpu a i zadnje svetlo mu je od modela 25/3 ili 26. Znaci budi oprezan pri kupovini. Izvinjavam se sto sam bio malo opsirniji ali me nerviraju te stvari sto neko misli ako ima neki stari motor da je on basnoslovno vredan. Inace ja sam sve moje motore koje sam radio prodao u Nemackoj preko Ullis Motorrad ladena i cena im je bila od 3500eura

. kod struje nisam stavio jednu O znaci struja 1000eura

 

slazem se sa skoro svim, ali mi je 1000-ka za struju nesto previse mnogo!!!

 

 

@duh koji hoda - po mom misljenju, ako taj bike koji ti nude radi, t.j. ako ga provozas par krugova i ako ti se cini da je uglavnom OK, vredi da das do 1000-ke! Farba, t.j. spoljasnjost nemoj da ti bude prioritet niti se ravnaj po tome. Bitno je da masina radi! Ne bi bilo lose da povedes sa sobom nekoga ko se bar malo razume u starije motore, da malo oseti, oslusne, pipne,...

Pogledaj ga, pa sa drugarom idite negde na pice, da te posavetuje i ako smislite da je OK, vrati se kod lika, a ako ne nikom nista. Samo nemoj uletati u kupovinu posto poto samo da bi kupio nesto.

 

Ako hoces mogu te povezati sa jednim covekom iz NS koji ima par starih motora uvek, sredjuje ih i vozi pa ih prodaje. Ne bavi se restauracijom vec ih samo dovodi u potpuno finkcionalno stanje, znaci bez farbanja i sminkanja, sto podrazumeva da nece imati 100% ni originalne delove. Tu mislim vise na sedista svetla i slicno. Od njega sam i ja kupio mog bivseg NSU-a i bez ikakvih popravki (jedino sam ga farbao) sam letos proputovao 2500km.

 

Naravno, kod oldtimera ipak moras biti spreman na to da se nekakvi problemi mogu pojaviti bilo kada. Ali su to ipak masine koje su u ono vreme bile posteno uradjene tako da se uglavnom ti manji problemi prevazidju cak i u toku duzeg putovanja. A ako se desi nesto ozbiljnije onda, vijas delove, narucujes iz evrope, ili kupis jos jedan takav u krs stanju pa sa njega cupas sta ti treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

@quasar

 

Delovi za struju R25/2 sve novo: leptiri magneta 139,00 eura,rotor 180,89eur, stator 280,00eur, regler elektronski 88,96eur, akumulator crni <blitz 50,00eur,ploca drzaca platine donja 30,00eur, bombina 50,54eur,splet kablova 40,33eur + nesto sitnih delova konezator , platina, cetkice, svecica,steker svecice negde oko 35,00 i to ti je to .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Sve zavisi u kakvom je stanju bajk. Ja sam moj platio 650 evra, ali nije bio u originalnom stanju, sto mu je malo oborilo cenu. Masina mi nije kompletna, tacnije nabudzeno je Tomosovo paljenje sto ce reci nema akumulatora sto dalje povlaci extra zajebanu voznju nocu. 8) :wink: Mada koliko sam uspeo da provalim takvih je 80% ovih BMWa. E da, nasao sam jos jednog 53. godiste u original stanju (tako kaze vlasnik, nisam ga video) sa sve prikolicom. :D Trebalo bi ovih dana da odem da ga pogledam i da porazgovaram s njim o ceni, tako da ces imati i tu informaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd
On se boji da ne kaže malo' date=' a ja opet da ne kazem puno.... :shock:[/quote']

.... i nijedan nije imao sve delove orginalne kao ni ovaj beli sa slike u forumu sto trazi 2300eura. On prvo nema orginalnu boju linije ,boju bandasa, lampu, guvernalu nema korpu a i zadnje svetlo mu je od modela 25/3 ili 26. ...

 

Moram se umesati jer ja u svom oglasu nisam ni rekao da je moj motor u potpuno originalnom stanju, rekao sam samo da je odrajena kompletna generalna motora i da su svi delovi koji su trebali bili zamenjeni novim a cak sta vise naveo sam sta na njemu nije originalno, sto se tice boje nisam naveo da nije crna, jer se to vidi iz prilozenog, a svako ko se iole razume u BMW zna da se on proizvodio samo u crnoj boji (meni se licno beo vise svidja), far je originalan, prikolicu imam Steib ali je ne prodajem jer pored ovog imam jos tri kompletno sredjene 25-ce (jos dve su bele, a jedna je crna) od kojih je jedna sa prvom fabrickom bojom i predjenih nekih 8000km.

 

Slazem se da trebas biti obazriv prilikom kupovine, jer neko misli da ima ko zna sta a u stvari nema nista, ali isto tako mozes da naletis i na veoma povoljne kombinacije, izbegavaj te koji ih "cuvaju u sobi" i ne znaju koliko da traze, veruj mi iz iskustva ti kazem da obicno oni precenjuju ono sto prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja