Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Na zalost, zbog problema sa poslom, moram prodati svoj TDM 900, 2008. godina, nepunih 12000km. Ako koga interesuje prakticno nov motor, nek se javi. Motor se nalazi u Podgorici, Crna Gora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

JBG, pretpostavljam da je na CG table, pa treba da dodam carinu i porez, ali ajde ipak daj cenu.

Ne bi bilo lose da das i regularan oglas ovde na forumu.

SRECNO !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Da. Na CG table je. Kupio sam motor sa 9.700 km. Servis (ulje, filter i kociona tecnost) i nove gume su zamjenjeni na 10.000km pocetkom maja ove godine. Pored toga, motor ima Givi Maxia kofer, poviseni vizir (fabricki dolazi uz motor) i engine guard. Motor se vodi na mene i registrovan je do aprila iduce godine. Moze da se vidi u Podgorici, a ako je neko ozbiljno zainteresovan, a ne moze doci, mogu ga povesti u Yamahin salon, pa da oni urade procjenu motora. Ako ga kupuje neko van CG, raspolozen sam dovesti ga bar do granice. Najniza cijena motora za kupovinu u Podgorici je 4.900eur. Motor je doslovno u stanju "sipaj i vozi".

 

Ovo su samo neke fotografije, imam ih jos dosta, pa ako nekoga interesuje nek mi posalje na PM email.

 

P8170517resized_zpsac1fe7fb.jpg

 

P8170519resized_zps2dde69b0.jpg

 

P8170524resized_zps39d20094.jpg

 

P8170533resized_zpsdf57bb72.jpg

 

P.S. Oglas na pravom mjestu ne mogu postaviti jer imam manje od 100 postova. :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '93-Otis`o za plocice, Yamaha TDM 900 `05

Drugari, prvo da se pohvalim i pokazem sta je upravo stiglo u moju garazu

 

post-23080-0-69157800-1377192828_thumb.jpg

1moto3.gif srecan sam kao malo dijete 1jee1.gif 2005.g, na satu 24000 (nisam bas siguran da nije vracana kilometraza 0stabre.gif) sa koferom, centralnom nogarom i putnim vizirom.

 

Radost je jos veca jer uopste nisam planirao da pazarim motor jer sam sa svojim TDM-om 3VD iz 1993 godine skrooz bio zadovoljan ali naletih u oglasima na ovog ljepotana i covjek trazi 4250 evrica za njega. Meni pade na pamet (kao i svima je l`) da punudim nesto parica i moj motorcic pa ako upali, upali. Medjutim, ne htjede covjek zamjenu ali kaze ako ces da pazaris motor ide za 3800 evra?? E, tu me sad vec pogodi, polako da sam se zamislio1ooo.gif... Ne dadoh se ja na prvu i fino ponudih 3500 i da zavrsimo pazar1zvizduk.gif... Kao sto vidite pristade 1oda.gif i tako se ja ponovio.

 

E, sad... Kako ja nisam planirao da mijenjam motor, upravo sam na starom TDM-u izmedju ostalog kupio i novu zadnju gumu 150-70/17 Dunlop RoadSmart II, a na novom mi je zadnja guma zrela za mjenjanje 1hmm.gif sada me interesuje moze li ta dimenzija na TDM 900 ako je propisana 160-60/17 0stabre.gif?? Ima li neko malo strucniji da zna pa da podijeli sa mnom 1oda.gif?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: YAMAHA TDM 900

Naravno da moze. Slobodno menjaj.

Ja imam prednju 110( naletela mi nova za male pare). Razlika 150 i160 je 1cm. Nece se ni osetiti.

 

E tako sam i ja menjao 850 94god za 900 2002. Tako slicni, a tako razliciti. I nema dalje od TDM-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '93-Otis`o za plocice, Yamaha TDM 900 `05

E, hvala na odgovoru. Mislio sam da nece biti problema ali nisam bio siguran. Pronasao sam i jedan interesantan link koji preracuna razlike izmedju guma. Kada promjenim gumu, lagace me malo kilometar sat jer je ova druga veca.

 

Evo i linka: Kalkulator dimenzija guma

 

Ma ja sam se zaljubio u TDM-a 1lol.gif, bolji motor meni i ne treba... Nedavno sam se vratio sa jedne "male" voznje od 3000 km po alpama i moj "zelenko" (zelene je boje 1jee1.gif) nije ni stucnuo na tom putu ali sam se i ja prema njemu lijepo ponasao. Kupio mu prije tog puta nove svjecice iridijum, disk plocice, K&N filter vazduha, lanac sa lancanicima, ulje i filter pa i tu gumu zadnju. E, sad ne mogu da opisem kako mi je tesko sto ga moram prodati 0plac.gif.

 

Evo i Zelenka na Grossglockner-u 1jee1.gif

 

post-23080-0-17360800-1377203563_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Da.....A i nazad siru felnu za gumu 160 -170/60X17. ;) Neko mi je rekao da odgovaraju felne od YZF 750 R ili 1000,ali bi da cujem od ljudi koji su to mijenjali. :takoje: Dojadilo mi traziti stalno prednju gumu 18". :aha:

TO SE NIKADA NE RADI.......vec su pismeni ljudi to objasnjavali zasto i Tako da ne tupim i ja sada........samo mogu reci sigurno jedno,,,,,,remeti se kompletna ciklistika motora samim time i povoznost.....

 

Sta dobijas sa tim vecim promerima??? sminku? opasniji motor na izgled........kupis onda u startu takav motor sa sirim gumama a CIJI RAM I UGLOVI ODGOVARAJU tom promeru guma :zdravo:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Drugari potrebna mala pomoc. Gde da kupim samo gumice ventila,posto do sada nalazim samo u kompletu sa dihtunzima a komplet mi ne treba i puno je love. Ili ako ih je do sad neko menjao dali pasu od nrke druge masine? Unapred hvala.

Evo ti broj telefona coveka koji donosi iz Grcke polovini bajkera i serviserima u Srbiji ..........Zoki 063618636

 

Louis i Polo zaobidji jer nisu originalne i samim time jakoooo kratko traju a nisu ni jeftine(u smislu celoga posla i ruku majstora) znaci samo originalne kupuj ......iz iskustva skupoga placenog govorim :zdravo:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: YAMAHA TDM 900

Stavio bih na tdm 900 neke enduro gume.

Za zadnju 150/70-17 znam da ima: michelin anakee, heidenau scout

A za prednju 120/70-18 ili 110/80-18 ? Koja pase? A da je tubeles

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: TT600R

Stavio bih na tdm 900 neke enduro gume.

Za zadnju 150/70-17 znam da ima: michelin anakee, heidenau scout

A za prednju 120/70-18 ili 110/80-18 ? Koja pase? A da je tubeles

 

Kupi ovo i teraj http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/86769-ktm-exc-300/page__st__40 nemoras ga ni registrovati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Drugari,jel neko skoro menjao emulzione tube na karbonu na TDM 850 4tx? Interesuje me gde i po kojoj ceni se ovo moze nabaviti, osim u Platneru. Kod njih je to sa iglom i oprugom oko 220 evra, komplet. Na www.factorypro.com kako sam razumeo nemaju za ovaj model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja