Jump to content

Moto Zajednica

Ivanjica (02.08.2009)

Recommended Posts

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Siguran sam da bi otac tog deteta u svakom trenutku zamenio svoj za zivot svog deteta. Plasiti se znaci biti zdrav, strah od smrti vodi zivotu, problem sa strahom je sto dolazi kasno. Ovo sto mu se desilo je gore od smrti. Nadam se da ce se brzo oporaviti.

 

...a to da li on voli svoju decu ili ne nije tema crne hronike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 180

strašno, staviti 3 dece na quad ... pa onda sa njim na ulicu GENIJE

mada niko nije zaslužio da sahranjuje rodjeno dete

nek mu je laka crna zemlja  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova

Danas video u novinama, strasno sta se desilo.

 

Saucesce porodici i prijateljima.

 

Jeste ludost da se 4 osobe voze na quad-u ali uopste nije za komentarisanje pogotovo u  ovakvoj temi o tome da li neko voli SVOJU decu, jednostavno ne mogu da verujem da pisete tako nesto. (razmislite sta ste pisali i izmenite postove)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

Ne znam kakav komentar dati na ovu vest, a biti u granicama pristojnosti.

 

Staviti troje dece na ATV, koji čak nije namanjen ni za dvoje, pri tom izaći na javni put, pri tom da ti je to prvi put da voziš ATV, pri tom da daš gas do daske i da ideš brzinom kom je onaj išao... Stvarno ne zaslužuje nikakav pristojan komentar...

 

Toliko toga lošeg je moglo da se desi, i mimo ovog udarca u stub koji je najgora varijanta, tako da je suludo bilo uopšte pomišljati na tako nešto a kamoli uraditi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Posle bitke svi su Generali !!! Ko nema decu ne zna kakav ce zivot ovaj covek ( ukoliko ostane ziv) morati da prozivi ! Nema potrebe oslovljavati ga pogrdnim imenima i tako ga jos vise ponizavati i omalovazavati !

Neka je laka zemlja malisanu i iskreno saucesce porodici !  :'( :'( :'(

Ovo bi trebalo da bude nauk svima nama koji ponekad ucine nesto nepromisljeno ili nedovoljno promisljeno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova

PROVERENA INFORMACIJA:

Covek se nalazi u dosta boljem stanju nego prethodna dva dana.

U narednom periodu bice prebacen na VMA gde ce se nastaviti dalji tok lecenja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Jednostavno - ovo je tragedija za jadnu porodicu kojoj se ovo izdesavalo, nepotrebno je izvlaciti analize kakav je on i ostalo, prosto, unisteni su najstrasnije, sta je dovelo do tako pogresnih poteza ko zna, jednostavno tragedija, za porodic, ljude koji ih znaju pa i za sve nas, nije smelo da se desi, ali sad se tu vise ne moze nista...  :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Strasno.

Ja  posle ovakvih dogadjaja dam sebi oduska zato sto moja deca nece da se voze sa mnom jer moraju da stave kacigu sto i nije problem ali kozna jakna sa protektorima jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

najveću cenu svoje nepromišljenosti plaća čovek sam,mislim da je u najmanju ruku bezobzirno  polemisati o tome voli li svoju decu ili ne, on treba da živi sa krstom koji je sam sebi trenutkom nepažnje nakačio, i ja mu od srca želim da se što pre oporavi, platio je ogromnu cenu... 

 

 

O kakvoj ceni ti govoris ovde , ovo je neverovatno >:( >:(>:(

Govorim o ceni da živiš sa time da si svojom glupošću SVOJE dete, koje si čekao da se rodi, pa kad jeste nosio, grejao mleko... lišio života! E o toj ceni govorim, pa nije nama draže to dete bilo nego njemu! Šta ti je tu za ne verovati?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

najveću cenu svoje nepromišljenosti plaća čovek sam,mislim da je u najmanju ruku bezobzirno  polemisati o tome voli li svoju decu ili ne, on treba da živi sa krstom koji je sam sebi trenutkom nepažnje nakačio, i ja mu od srca želim da se što pre oporavi, platio je ogromnu cenu... 

 

 

O kakvoj ceni ti govoris ovde , ovo je neverovatno >:( >:(>:(

Govorim o ceni da živiš sa time da si svojom glupošću SVOJE dete, koje si čekao da se rodi, pa kad jeste nosio, grejao mleko... lišio života! E o toj ceni govorim, pa nije nama draže to dete bilo nego njemu! Šta ti je tu za ne verovati?!

 

Verujem d abi njemu bilo draze d aje poginuo, krst koji ce da nosi ceo zivot je strasan! Zao mi je cele porodice, malog naravno sto je stradao, svih sto im se to desilo, p ai oca sto je mucenik takvu kobnu gresku napravio! Ne budite prestrogi prema tudjoj nesreci, ko nikad nije gresio neka baci prvi kamen...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
Citat: Miroslav Gajic  danas u 00:37

Citat

najveću cenu svoje nepromišljenosti plaća čovek sam,mislim da je u najmanju ruku bezobzirno  polemisati o tome voli li svoju decu ili ne, on treba da živi sa krstom koji je sam sebi trenutkom nepažnje nakačio, i ja mu od srca želim da se što pre oporavi, platio je ogromnu cenu...

 

 

O kakvoj ceni ti govoris ovde , ovo je neverovatno Ljutko Ljutko Ljutko

Govorim o ceni da živiš sa time da si svojom glupošću SVOJE dete, koje si čekao da se rodi, pa kad jeste nosio, grejao mleko... lišio života! E o toj ceni govorim, pa nije nama draže to dete bilo nego njemu! Šta ti je tu za ne verovati?!

 

Izgleda da ti ne shvatas da se za ljudski zivot nebi trebala koristiti rec cena kao rec shatanja,poimanja vrednosti ili jednostavno nekakvog dobitka ili gubitka.Pogotovo jer se ovde radi o zivotu jednog deteta,jednog nevinog stvorenja koje je tek zakoracilo u zivot i imalo pravo da ga zivi punim plucima,da mu se raduje, da ga zivi kroz uspehe,neuspehe ali da ga zivi a ne da taj svoj jedan  jedini zivot skonca na ovako surov i bezobziran nacin >:(:( ??? :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Citat: Miroslav Gajic  danas u 00:37

Citat

najveću cenu svoje nepromišljenosti plaća čovek sam,mislim da je u najmanju ruku bezobzirno  polemisati o tome voli li svoju decu ili ne, on treba da živi sa krstom koji je sam sebi trenutkom nepažnje nakačio, i ja mu od srca želim da se što pre oporavi, platio je ogromnu cenu...

 

 

O kakvoj ceni ti govoris ovde , ovo je neverovatno Ljutko Ljutko Ljutko

Govorim o ceni da živiš sa time da si svojom glupošću SVOJE dete, koje si čekao da se rodi, pa kad jeste nosio, grejao mleko... lišio života! E o toj ceni govorim, pa nije nama draže to dete bilo nego njemu! Šta ti je tu za ne verovati?!

 

Izgleda da ti ne shvatas da se za ljudski zivot nebi trebala koristiti rec cena kao rec shatanja,poimanja vrednosti ili jednostavno nekakvog dobitka ili gubitka.Pogotovo jer se ovde radi o zivotu jednog deteta,jednog nevinog stvorenja koje je tek zakoracilo u zivot i imalo pravo da ga zivi punim plucima,da mu se raduje, da ga zivi kroz uspehe,neuspehe ali da ga zivi a ne da taj svoj jedan  jedini zivot skonca na ovako surov i bezobziran nacin >:(:( ??? :'(

 

Gajicu, sve ok, ali prosto nije sve bas crno-belo, ovo je velika tragedija za njihovu celu porodicu, i z anjega i sve ostale. Tragedija je i kada se covek drogira, iako svi znamo d aje to lose i najlakse ga je kriviti za to, sam je kriv i td... tako i ovo, covek  je definitivno uradio pogresnu stvar, to ga je jako skupo kostalo, klinca naravno najvise, ali i njega stravvicno, mi ne znamo sta je bilo u njegovoj glavi i kako je do toga doslo... zato, ne suditi olako iz udobne fotelje, meni se to nikada ne bi desilo, on je budala i td....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Citat: Miroslav Gajic  danas u 00:37

Citat

najveću cenu svoje nepromišljenosti plaća čovek sam,mislim da je u najmanju ruku bezobzirno  polemisati o tome voli li svoju decu ili ne, on treba da živi sa krstom koji je sam sebi trenutkom nepažnje nakačio, i ja mu od srca želim da se što pre oporavi, platio je ogromnu cenu...

 

 

O kakvoj ceni ti govoris ovde , ovo je neverovatno Ljutko Ljutko Ljutko

Govorim o ceni da živiš sa time da si svojom glupošću SVOJE dete, koje si čekao da se rodi, pa kad jeste nosio, grejao mleko... lišio života! E o toj ceni govorim, pa nije nama draže to dete bilo nego njemu! Šta ti je tu za ne verovati?!

 

Izgleda da ti ne shvatas da se za ljudski zivot nebi trebala koristiti rec cena kao rec shatanja,poimanja vrednosti ili jednostavno nekakvog dobitka ili gubitka.Pogotovo jer se ovde radi o zivotu jednog deteta,jednog nevinog stvorenja koje je tek zakoracilo u zivot i imalo pravo da ga zivi punim plucima,da mu se raduje, da ga zivi kroz uspehe,neuspehe ali da ga zivi a ne da taj svoj jedan  jedini zivot skonca na ovako surov i bezobziran nacin >:(:( ??? :'(

Govoreći o ceni nisam mislio na život tog jadnog deteta, već o svesti i savesti oca... Zašto bih smeo da se kladim Gajiću da nemaš dece?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
Gajicu, sve ok, ali prosto nije sve bas crno-belo, ovo je velika tragedija za njihovu celu porodicu, i z anjega i sve ostale. Tragedija je i kada se covek drogira, iako svi znamo d aje to lose i najlakse ga je kriviti za to, sam je kriv i td... tako i ovo, covek  je definitivno uradio pogresnu stvar, to ga je jako skupo kostalo, klinca naravno najvise, ali i njega stravvicno, mi ne znamo sta je bilo u njegovoj glavi i kako je do toga doslo... zato, ne suditi olako iz udobne fotelje, meni se to nikada ne bi desilo, on je budala i td....

 

Tragedija Nikola i to velika.Za lecenje narkomana postoji sansa kroz raznorazne terapije, ukljucujuci i lopatu.Sta moze pomoci ovoj porodici a zarad jednog nepromisljenog trenutka,neznam.Nije mi ni bila namera da mu se sudi kako ti kazes iz fotelje.Zao mi je decakove sudbine mnogo,mnogo.Mogu ti reci iskreno da me je ova tema mnogo potresla :'( :'( :'(

 

PS. I nikako nemogu da shvatim dusebriznike koji pokusavaju da nadju opravdanja za oca..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
Govoreći o ceni nisam mislio na život tog jadnog deteta, već o svesti i savesti oca... Zašto bih smeo da se kladim Gajiću da nemaš dece?

 

Izgubio bi opkladu i to debelo >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

 

E vidis Miso bmw po tvojim stvavovima izrecenim ovde ja mislim da je situacija po pitanju dece bas obrnuta >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: kymco peoples 50

pronete su gradom price da je Ciletu ruka amputirana,te da je preminuo....sve dezinformacije...covek je ziv i treba valjda da prodje jos neko vreme da kazu da se stabilizovalo stanje.stradala mu je lobanja( na dva mesta pukla),vilica,jetra,slezina izvadjena,nekoliko rabara polomljeno...al je ziv,dans kolega isao da da krv(za svaku pohvalu njih 12 je islo)

 

zar mislite da bi iko ubio rodjeno dete covek iz najbolje namere hteo da obraduje decu(stoji to da je ludost sto je stavi svo troje)a nesreca ga preduhitrila....

 

nije isao brzo,okrenuo se da vidi kako su ovo dvoje dece pozadi,zakacio ivicnjak,izgubio kontrolu i udario direktno u ulicno osvetljenje...malisa je poginuo jer se nasao u "sendvicu" izmedju bandere i oca i ostao mrtav na licu mesta...jel imao ko od vas da vidi kako izgleda udarac u cvrstu podlogu sa deset km na sat?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

jel imao ko od vas da vidi kako izgleda udarac u cvrstu podlogu sa deset km na sat?

 

a da li si ti video? ako jesi, zasto to nisi rekao drugaru pa da ne pravi tako fatalnu gresku?

 

i moj prijatelj je gurnuo svoje dete u smrt

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=8834.0

 

ali je mozda imao "srece", za razliku od tvog prijatelja, pa je tom prilikom i on poginuo.

 

bez obzira sto su mi bili veoma dobri prijatelji i sto je kombi u koji su udarili bio 90% odgovoran za nesrecu nisam rekao ni jednu rec u draganovu odbranu.

kriv je bio zbog voznje deteta  bez kacige velikom brzinom.

kao sto je na zalost, koliko god se ti trudio da ga opravdas, tvoj prijatelj kriv jer je na quada (koji se u rukama manje iskusnih tesko drzi pod kontrolom) stavio troje dece i krenuo u voznju. i to jos po ulici, da je to uradio na poljani verovatno bi se svi veseli vratili kuci, ovako izjave  saucesca  i utehe nece mnogo znaciti coveku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

 

E vidis Miso bmw po tvojim stvavovima izrecenim ovde ja mislim da je situacija po pitanju dece bas obrnuta >:(

Nije obrnuta, pogledaj sliku, i videćeš onu dvojicu za koju bih kao i svaki roditelj život dao. Mislim da se stvarno nismo razumeli, niko ko saoseća  nije nikakav dušebrižnik koji pokušava da nađe opravdanje za onog nesretnika, mene je zaista pogodila ta tragedija, izneo sam svoje mišljenje da će ipak on morati da živi sa tom nesrećom i da je to užasna kazna za jednog normalnog čoveka. Da se razumemo nisam ja majka Tereza pa glumim tu nekog saosećajnika, prvi bih za muda besio debile koji stave decu na motor ili sl., bez kacige ili opreme.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja