Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLX 125 1993 za 700 eura?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 560 postova

Imam ponudu za kupovinu doticnog motora.Inace uradjena mu je generalna u avgustu,nove su mu gume,fabricke boje(jedva da je negde ogreban)...ide kao pomahnitao,nase table ali mu je neispravna mesalica pa ulje mora rucno da se sipa.Vase misljenje-isplati li se kupiti ovaj motor,na sta jos obratiti paznju i uopste misljenje o ovom motoru...meni izgleda primamljivo pa sam hteo da cujem jos neko misljenje,posto mi se cini da bi ovaj motor u sezoni mogao da se proda i za vece pare?Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
Imam ponudu za kupovinu doticnog motora.Inace uradjena mu je generalna u avgustu' date='nove su mu gume,fabricke boje(jedva da je negde ogreban)...ide kao pomahnitao,nase table ali mu je neispravna mesalica pa ulje mora rucno da se sipa.Vase misljenje-isplati li se kupiti ovaj motor,na sta jos obratiti paznju i uopste misljenje o ovom motoru...meni izgleda primamljivo pa sam hteo da cujem jos neko misljenje,posto mi se cini da bi ovaj motor u sezoni mogao da se proda i za vece pare?Pozdrav[/quote']

 

Prije æe biti KMX ili KDX, to su cvaje, dok je KLX 4T serija i mislim da u

izvedbi od 125 ccm nije prodavana u Europi. A ako i je, to motorche sigurno ne ide kao pomahnitao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
I dosta je startniji od xt350(znam to jer mi drugar ima xt350)-pa ti vidi... :wink: pozdrav

 

To je onda vjerovatno KMX ili KDX :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja