Jump to content

Moto Zajednica

Top Case

Recommended Posts

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

E pa ovako drustvo. Razmisljam da kupim neki poveci kofer (48l) za mog bandita jer mi je muka po gradu kada sidjem sa motora da vukljam kacigu i jaknu sa sobom. E sada tu postoji mali problem sto na Banditu top case izgleda ocajno pa se lomim vec par dana sta da radim, da li da kupujem ili da se i dalje mucim na ustrb estetike.

Ustvari meni treba moralna podrska da ga kupim  ;D. Salim se. Kako se vi snalazite i ima li neko predlog sta da radim.

Znam da se ovo ne tice bas moto opreme a admin. ako smatra moze da prebaci u off-topic.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Nemoj da se razmisljas ni malo!

Isto sam bio u dilemi kao i ti,a sada posle godinu dana sa maxiom ne bih razmatrao kupovinu nekog motora kao jedinog ako nema mogucnost da se nakaci kofer..posle nekog vremena pocne cak i da ti se svidja ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1221 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Ja sam se dugo boripo protiv top case-a, ili ti po srpski kofera, kontao sam da će mi zanositi guzicu na većim brzinama po auto putu ( preko 200km/h), 8) ali podlegao razmišljanju kuda sa kacigom kad obavljam nešto po gradu, i kupio givi 26l. Ne ugrožava izgled motora, do 250km/h ga ne osećam da je tu  (preko nisam probao....još) :D ali imam problem da kad zaveknem rupu oće da se otvori, nadam se sve da je to samo zato što ga nisam prethodno dobro zatvorio :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Grofe, ja bi reko da zzr-u kofer stoji ko saliven, ili sam subjektivan  :D

Ja kupio od 46l i ne skidam ga nikad, mnogo je dobra stvar, a osecam ga da je tu samo po zveckanju lanca koji je unutra. Kao sto rekoh, po meni, ne da ne smeta estetici, nego ga jos vise produzava i zzr izgleda ko avion  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Najverovatnije ce da padne kofer, jer mogu da zakljucam kacigu i jaknu a ne da ih nosam sa sobom. Kofer je i bila prva i jedina opcija ali me mucila estetika, sta cu kada sam veliki esteta (valjda se ovako kaze covek kojem je izgled bitan). ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Onda nema oklevanja nego pravac prodavnica i kupiš kofer. ;D

Ja sam već godinama na skuteru koji ima ogroman prtljažnik ispod sedišta (Peugeot Elyseo) ali mi nije bilo dosta pa sam pozadi dodao Givi top case i od onda mi ne pada na pamet da ga skidam.

Mnogo je korisno i kada svratiš do samoposluge jer u jedan i drugi prtljažnik potrpaš boga oca, kao da si krenuo kolima. 8)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

kupio sam juce nosace u Moto Landu za Bandita. Danas ih montiram pa cu direktno do radnje da vidim koji oblik kofera mu najlepse cuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Ljudi, vec sam uzeo kapine nosace sa kofer. (iste kao na gornjem ZZR-u).

E sad nadjoh mnogo lepse resenje evo linka dole. Ima li ko iskustva, da li je slab ovaj nosac koji se kaci na samo dva srafa koja se nalaze na rukohvatima.

 

http://www.douda.com/oscommerce/images/gpt_05_299_100_s_2_xl.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1221 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Nosač sam po sebi nikako nije slab , ali je pitanje koliko je jak deo za koji ga zavrćeš, ja sam na zzr-u imao baš taj problem sa  (da budemo iskreni homemade nosačem). ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2641 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ljudi, vec sam uzeo kapine nosace sa kofer. (iste kao na gornjem ZZR-u).

E sad nadjoh mnogo lepse resenje evo linka dole. Ima li ko iskustva, da li je slab ovaj nosac koji se kaci na samo dva srafa koja se nalaze na rukohvatima.

 

http://www.douda.com/oscommerce/images/gpt_05_299_100_s_2_xl.jpg

I ja sam bio skeptican ali posle par pretovara i dosta kilometara sam se uverio da je skroz OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Evo kako sve izgleda posle montaze...

 

0BvWG_1001itd.jpg

 

sIvfk_1004j.jpg

 

tCEJ5_1002n.jpg

 

HqTf7_1007g.jpg

 

Pa... Recite kako vam izgleda.

Ovom prilikom bi hteo da se zahvalim Nikoli iz "Moto Landa" koji je izneo alat tako da sam sve namontirao na licu mesta.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Drago mi je da ti se svidja, ja sam se plasio da ce zadnji kraj deluje visoko dok nisam stavio. Ali uzivo je jos lepse. O funkcionalnosti i da ne govorim....

 

10.500 Kofer(46l) Manji su daleko jeftiniji, 35l je oko 6.000. Ali mu manji ruznije stoji jer je uzi a vislji, kao kofa neka..

5.000 Nosaci

2 300 Ploca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Odlicno izgleda, sta se bunis..... Nije ko na zzr-u, ali je super  ;D ;D ;D

Zezam se, videces koliko znaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja