Jump to content

Moto Zajednica

Moto susret VAJSKA (jezero Provala) 24,25,26 JUL

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Evo sada sam se vratio. Iskreno, ja sam se malo smorio. Skup bez ikakvog programa, ulaz 300 dinara a ne dobija se nista sem trakice, Pasulj  nit' miris'o nit' prob'o, a jos nije bilo ni dovoljno kasika i tanjira pa su ljudi jeli iz pivskih casa. Voditelj je u 4 i 30 podigao masu da se ide na defile  koji je poceo u pola 6. Jos je i smorio.

Sa druge strane bio sam u dobrom drustvu sto mi je bilo najbitnije.

Kuda si ti ulazio kad je ulaz bio 300 kinti?! Ja platio po 100 i petak i subotu, doduse ja nisam isao motorom, verovatno zbog toga.

U petak uvece sam dosao bio sat, dva smorio se ko zmaj i pobego kuci. Al je zato veceras bilo dobro drustvo pa je to izvuklo prosek, naravno uz pomoc piva  :)

Pa za pesake je 100 a motoriste 300. Lepo mesto samo je organizacija bila nikakva. Samo defile do Baca i nista vise.

 

I znas sta jos? Misim da bi skup bio bolji da su ga napravili u onoj tvrdjavi u Bacu. Posle smo isli tamo da vidimo i stavrno je super mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Ada

Evo sada sam se vratio. Iskreno, ja sam se malo smorio. Skup bez ikakvog programa, ulaz 300 dinara a ne dobija se nista sem trakice, Pasulj  nit' miris'o nit' prob'o, a jos nije bilo ni dovoljno kasika i tanjira pa su ljudi jeli iz pivskih casa. Voditelj je u 4 i 30 podigao masu da se ide na defile  koji je poceo u pola 6. Jos je i smorio.

Sa druge strane bio sam u dobrom drustvu sto mi je bilo najbitnije.

Kuda si ti ulazio kad je ulaz bio 300 kinti?! Ja platio po 100 i petak i subotu, doduse ja nisam isao motorom, verovatno zbog toga.

U petak uvece sam dosao bio sat, dva smorio se ko zmaj i pobego kuci. Al je zato veceras bilo dobro drustvo pa je to izvuklo prosek, naravno uz pomoc piva  :)

Pa za pesake je 100 a motoriste 300. Lepo mesto samo je organizacija bila nikakva. Samo defile do Baca i nista vise.

 

I znas sta jos? Misim da bi skup bio bolji da su ga napravili u onoj tvrdjavi u Bacu. Posle smo isli tamo da vidimo i stavrno je super mesto.

 

pasulj je bio najbolji u TUBORG čaši  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Evo sada sam se vratio. Iskreno, ja sam se malo smorio. Skup bez ikakvog programa, ulaz 300 dinara a ne dobija se nista sem trakice, Pasulj  nit' miris'o nit' prob'o, a jos nije bilo ni dovoljno kasika i tanjira pa su ljudi jeli iz pivskih casa. Voditelj je u 4 i 30 podigao masu da se ide na defile  koji je poceo u pola 6. Jos je i smorio.

Sa druge strane bio sam u dobrom drustvu sto mi je bilo najbitnije.

Kuda si ti ulazio kad je ulaz bio 300 kinti?! Ja platio po 100 i petak i subotu, doduse ja nisam isao motorom, verovatno zbog toga.

U petak uvece sam dosao bio sat, dva smorio se ko zmaj i pobego kuci. Al je zato veceras bilo dobro drustvo pa je to izvuklo prosek, naravno uz pomoc piva  :)

Pa za pesake je 100 a motoriste 300. Lepo mesto samo je organizacija bila nikakva. Samo defile do Baca i nista vise.

 

I znas sta jos? Misim da bi skup bio bolji da su ga napravili u onoj tvrdjavi u Bacu. Posle smo isli tamo da vidimo i stavrno je super mesto.

 

pasulj je bio najbolji u TUBORG čaši  ;D

 

Oni koji su jeli kazu da je iz LAV case najbolje!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

izvinite vitezovi ali organizacija je bila losa,a mozda i moze da bude opravdano jer ste susret organizovali bez i jednog sponzora tako da i ti 300dinara koliko je bio ulaz opravdavam.Oorganizovano kao i uvek na jakom dobroj lokaci.U glavnom nam nije bilo dosadno napravili smo dobro drustvo za voznju,kupanje i skakanje odnosno zabijanje u pesak(stefan(KAMIKAZA)kakav lik :D :D),zatim smo napravili eskurziju do tvrdjave u Bacu koja izgleda zanimljivo i terate da mislis sta se u njij sve desavalo,a desavalo se svasta a gabor je nasao i dokaze :D :D :D :D.Zatim smo krenuli put Krstura gde se takodje odrzavao moto susret koji je bio u planu da se poseti ,otisli do kapija i okrenuli natrag,put smo nastavili do Kule gde smo malo divljali po krivinama i sa kockastim gumama :D.Sve u svemu jako lepo proveden dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

bio juče u Vajskoj,razočarao se,lokacija zaista ok,već dogovoreno porodično kampovanje,ali organizacija,program,nažalost,po meni čista 0.Nadam se da će dogodine malo da se bolje organizuju,ali sada su uzimali 300 dindži,ali za šta?Nit rakijica za dobrodošlicu,nit neki poklončić kao marama u Apatinu,neznam,meni lično se baš ništa nije svidelo,jedino što je čin-čin nešto pokušao sa onom talk-show zezancijom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7257 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Freza 600ccm

Iako organizacija nije bila bas preterano dobra meni je bilo ok,

jako lepa lokacija (hladovina sume, pescana plaza ,jezerce) su spasili dogadjaj bendovi u subotu su bili ok,

jedino me smorilo to sto nije bilo ni kasika ni tanjira za pasulj (koji je inace bio super)

i nije mi jasno KOJE su to promotivne cene pica kao sto je pisalo na flajeru, jer su cene bilo iste kao i na ostalim skupovima ???

Sve u svemu svidelo nam se, i planiramo doci i sledece godine i voleo bi da se malo poradi na organizaciji sledeci put...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Ada

izvinite vitezovi ali organizacija je bila losa,a mozda i moze da bude opravdano jer ste susret organizovali bez i jednog sponzora tako da i ti 300dinara koliko je bio ulaz opravdavam.Oorganizovano kao i uvek na jakom dobroj lokaci.U glavnom nam nije bilo dosadno napravili smo dobro drustvo za voznju,kupanje i skakanje odnosno zabijanje u pesak(stefan(KAMIKAZA)kakav lik :D :D),zatim smo napravili eskurziju do tvrdjave u Bacu koja izgleda zanimljivo i terate da mislis sta se u njij sve desavalo,a desavalo se svasta a gabor je nasao i dokaze :D :D :D :D.Zatim smo krenuli put Krstura gde se takodje odrzavao moto susret koji je bio u planu da se poseti ,otisli do kapija i okrenuli natrag,put smo nastavili do Kule gde smo malo divljali po krivinama i sa kockastim gumama :D.Sve u svemu jako lepo proveden dan.

 

pronašao dokaze da je bilo rata između polova  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Subotica

Mesto odrzavananja je veoma lepo, jezero,pescana plaza, sumica, ali imam primedbe na organizaciju oko klope, nemanje i nedovoljno probora, nepostojanje nikakvog reda za klopu i sl., inace klopa je bila za pohvalu. Samo da malo porade na organizaciji i bio bi to jedan lep skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

MK Lega Osijek_tenja....bili...vidjeli.....doživjeli.....uživali......

hvala domaćinima ali hvala i svim susjedima i komšijama oko naših šatora ponajprije što imaše dobru volju da nas nahrane, da s nama kafenišu, potom što su bili spremni na druženje i upoznavanje, a najviše se zahvaljujemo aktivnom šatoru koji je održavao red i mir u kampu kako bismo se odmorili i ujutro pripremili za povratak kućama, pazili su na našu sigurnost i straža s lijeve strane je lozinkom: KUMEEEEEEEE dozivala i provjeravala stražu s desne, a desna s lozinkom : VELJOOOOOOOOOO provjeravala lijevu....momci HVALA i svaka čast :) .....nadam se da ćemo im isto gostoprimstvo vratiti ...... KAD-TAD...:)

hvala još jednom i dogodine se vidimo ponovno a priliku za uzvrat posjeta imate 5 rujna/septembra kod nas u Tenju.... molimo neka Velji i Kum ostanu na jezeru:)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

MK Lega Osijek_tenja....bili...vidjeli.....doživjeli.....uživali......

hvala domaćinima ali hvala i svim susjedima i komšijama oko naših šatora ponajprije što imaše dobru volju da nas nahrane, da s nama kafenišu, potom što su bili spremni na druženje i upoznavanje, a najviše se zahvaljujemo aktivnom šatoru koji je održavao red i mir u kampu kako bismo se odmorili i ujutro pripremili za povratak kućama, pazili su na našu sigurnost i straža s lijeve strane je lozinkom: KUMEEEEEEEE dozivala i provjeravala stražu s desne, a desna s lozinkom : VELJOOOOOOOOOO provjeravala lijevu....momci HVALA i svaka čast :) .....nadam se da ćemo im isto gostoprimstvo vratiti ...... KAD-TAD...:)

hvala još jednom i dogodine se vidimo ponovno a priliku za uzvrat posjeta imate 5 rujna/septembra kod nas u Tenju.... molimo neka Velji i Kum ostanu na jezeru:)

 

Znaci "Istorija" Vajske se ponavlja. :( Opet se po cijelu noc (kao i predhodnih skupova) doziva VELJOOO po Kampu i neda normalnom svijetu da spava i odmara. :o Sreca pa odoh kod MK Gromovi u S.Pazovu gdje nije trazen VELJOOOO. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: NS

Ja u petak bio kod Gromova u St. Pazovi... Ma zurka boli glava... i nisu mi dali nista da platim... jer smo bratski klubovi...

Iskreno mi je krivo sto sam napustio pazovu da bih otisao u Vajsku....

Jedino mi se svidja lokacija i drustvo... a ostalo, nevredi nicemu... neznam iz kog razloga su svi bili tako namrsteni i besni... od ulaza do sanka... doduse bili su ljubazni.... ali sam ja ipak usao neplativsi nista...

U kampu mrkli jebeni mrak... a dozivanje kuma nije postojalo nego se nas brat izgubio u tom mraku i sav u panici poceo da doziva bube...

a oni jebeni klinci koji cekaju da svi legnu i pocnu sa idiotisanjem VELJE... treba im zabraniti ulaz na skupove ili dati po labrnji... mada i nije toliko strasno kao proslih godina ali jedino sto se kao virus prosirilo na jos neke skupove... misle deca da su zanimljivi dok nedobiju po guzici...

Sve u svemu to sto sam video tamo mi se bas i nije svidelo... grehota za takvo dobru lokaciju... moglo je da bude mnogo bolje... A za sledecu provalu... neznam... mislim da cu ostati u pazovi ili na nekom drugom... mada ako ponuda bude bogatija i ako smanje nivo vasara mozda i tu dodjem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

e sad društvo, da ne bi bilo kako smo mi cjepidlačili nemamo mi neke posebne zamjerke na kuma i velju  ;D neznam za prijašnje godine ali ne možemo se požaliti niti na atmosferu, s obzirom kakva su vremena došla razumijemo i brigu organizatora koja je kod nekih protumačena namračenom i bijesnom atmosferom, sve u svemu bilo je OK..... vjerojatno se uvijek može bolje i to nam je svima u cilju, no kako sam uspjela shvatiti bilo je 8 žurki u krugu 100 km i riblja čorba u odžacima.... puno, puno.... pa i za nas motoriste .... no to je tako, svi bi željeli iskoristiti vikend, lijepo vrijeme i eto.... razvodni se... klubova ima puno i svi bi htjeli pokazati svoje gostoprimstvo.....

lično meni se i svidio "manji" broj okupljenih, češće smo se sudarali u mraku ;) uspjeli smo prozboriti pokoju i više od očekivanog a tamo gdje je narod otvorena srca sve je za oprostiti

organizatorima još jednom HVALA na gostoprimstvu i nadam se dogodine novom viđenju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

a slike ??? ??? ??? da vidim šta sam propustio jer u b.topoli tuga i žalost :'( :'(

mislim da je sigurno u vajskoj bilo bolje nego u topoli tamo vec tri godine tuga i zalost,slika nemam nista jer mi je drugarica aparat odnela na letovanje,a oni koji su ga imali nista nisu stavili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Ada

a slike ??? ??? ??? da vidim šta sam propustio jer u b.topoli tuga i žalost :'( :'(

mislim da je sigurno u vajskoj bilo bolje nego u topoli tamo vec tri godine tuga i zalost,slika nemam nista jer mi je drugarica aparat odnela na letovanje,a oni koji su ga imali nista nisu stavili.

 

NI JA NISAM IMAO APARAT ALI STVARNO BI TREBALO DA STAVE NEKE SLIKE. MOŽDA SE VIDI KAD MOTORAS PROBA DA SKAČE U VODU ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

a slike ??? ??? ??? da vidim šta sam propustio jer u b.topoli tuga i žalost :'( :'(

mislim da je sigurno u vajskoj bilo bolje nego u topoli tamo vec tri godine tuga i zalost,slika nemam nista jer mi je drugarica aparat odnela na letovanje,a oni koji su ga imali nista nisu stavili.

 

NI JA NISAM IMAO APARAT ALI STVARNO BI TREBALO DA STAVE NEKE SLIKE. MOŽDA SE VIDI KAD MOTORAS PROBA DA SKAČE U VODU ;D

u nisam znao da je bilo paparaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja