Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vikend vožnja, Zapadna Srbija, Mačkov Kamen 11. i 12. Jul 2009

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Ovako bih ja resio ovaj problem....

 

Voznja na Mackov Kamen ce biti !!!! :)

 

Smestaj......NEMAMO!!!

 

Hranu ........NEMAMO!!!

 

Ko ide, neka ponese sledece:

1. Sator

2. Vrecu ili dusek ( ili oboje )

3. Kobasice. hleba, luk, sardine, senf, ili sta voli...

4. Kajsijevacu ili vino...

    Naci cemo negde ravan deo, poredjati satore u krug, zapaliti veliku logorsku vatru u sredini, peci kobasice, piti vino, pevati......nisam bio prosle godine gore, ali naci cemo neko mesto za nas.....

 

    Sta ste se ''ugospodili'', pa vam treba krevet i obrok u restoranu.........kako ne shvatate da imamo samo ovaj jedan hebeni zivot, i NE ZELIM da mi neko ko je podigao cene smestaja i obroka, upropasti druzenje sa vama na Mackovom Kamenu.

   

  Imam sator za troje, dusek za troje,.....idem sam.....a nekima treba krevet, tanjir, viljuska i noz, da bi isli na Mackov kamen. No comment  >:(

 

Da vas vidim...

 

1. Vlada Afrika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Vlado, ako ostanes sam na spisku potrudicu se da dodjem u subotu vece na MK da imas sa kim da nazdravis  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Vlado, ako ostanes sam na spisku potrudicu se da dodjem u subotu vece na MK da imas sa kim da nazdravis  ;D

Ma necu brate sigurno........znam barem jos desetoricu, kojima je vaznije druzenje, nego tanjiri i ciste posteljine...... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

1. Vlada Afrika

2. djomla   -  verovatno bi se islo 10 i 11. juli, jel to ? ovaj vikend je dunavska tura.

 

pumpu za dusek si zaboravio   ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: sabac

+1  ;),koliko sam cuo pravi se zurka poput moto skupa sad za vikend na mackovom kamenu.organizatori su momci iz krupnja,bice satra za rucavanje i satra gde ce biti pice.pravi se velika oranija sa gulasem i peku se prasici koliko sam ja cuo.ko hoce da dodje ja sam gore u subotu od 15h.mozemo sve lepo da izkombinujemo i da napravimo odlicnu atmosveru.glasam za SATOR  ;D ;D ;D ;D.POZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Za koji sat krecem ka Veneciji, ali samo da kazem da su me poslednjih nekoliko postova odusevili!

 

Da sam u Srbiji, dosla bih svakako.

 

Imam sator za 4 osobe, 3 vrste podloski (ona sto se naduvava, samonaduvavajuca i ona sundjerasta), vrecu za spavanje....

 

Sto se posteljine tice - naravno da mi treba... pravi je Ferrino, to je posteljina za vrecu za spavanje.  ;D

 

Nadam se da cete se slikati i okaciti slike!

 

Lep provod svima!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

E hebi ga sad..

Napravljena je Dunavska tura kao zamena za MK..

 

Nije se dalo iskombinovati onako kako treba, ili kako su domacini zamislili..

Pa nek se momci iz Krupnja lepo provedu ;)

 

A naravno, svako ide tamo gde okrene volan... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovako bih ja resio ovaj problem....

 

Voznja na Mackov Kamen ce biti !!!! :)

 

Smestaj......NEMAMO!!!

 

Hranu ........NEMAMO!!!

 

Ko ide, neka ponese sledece:

1. Sator

2. Vrecu ili dusek ( ili oboje )

3. Kobasice. hleba, luk, sardine, senf, ili sta voli...

4. Kajsijevacu ili vino...

    Naci cemo negde ravan deo, poredjati satore u krug, zapaliti veliku logorsku vatru u sredini, peci kobasice, piti vino, pevati......nisam bio prosle godine gore, ali naci cemo neko mesto za nas.....

 

    Sta ste se ''ugospodili'', pa vam treba krevet i obrok u restoranu.........kako ne shvatate da imamo samo ovaj jedan hebeni zivot, i NE ZELIM da mi neko ko je podigao cene smestaja i obroka, upropasti druzenje sa vama na Mackovom Kamenu.

   

  Imam sator za troje, dusek za troje,.....idem sam.....a nekima treba krevet, tanjir, viljuska i noz, da bi isli na Mackov kamen. No comment  >:(

 

Da vas vidim...

 

1. Vlada Afrika

 

Svaka cast drugar ! Sve si dobro napisao, nisam hteo da upadam u temu poshto cu u tom terminu biti u Atini i jako mi je zhao shto cu morati da propustim ovu vozhnju,ali se apsolutno slazhem sa tobom  ! Ajde bre pa nismo valjda udruzhenje balerina majku mu  ;D ;D ;D ! ! !

 

 

 

1. Vlada Afrika

2. djomla  -  verovatno bi se islo 10 i 11. juli, jel to ? ovaj vikend je dunavska tura.

 

pumpu za dusek si zaboravio  ;D

 

Nego me je i ova vest obradovala  ;D ;D ;D , ako Djomla ide u sator i pod vedrim nebom onda svi koji su trazhili dlaku u jajetu (citaj hotelski smestaj ) treba da se postide  ! ! !  A i naravno zbog pumpe  ;D ;D ;D

 

Pozdrav svima i lep provod !

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

  A kad vam dodje vlasnik njive, malinjaka, livade, sa spusku, sta radite ovde? , pa mi malo eto izinata dosli, a ocete M,K. pa vas potera niz brdo, ala ce se date u bezaniju ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

ma nema tamo takih, to je gostoprimljiv narod, ima da dodju sa sljivom rakijom, da nazdravimo za zdravlje i dobro raspolozenje  ;D  ;D  ;D, a u malinjak necemo da idemo, to je vec zahebato.

Ja moram da idem, lekar mi preporucio, imao sam upalu pluca u kombinaciji sa bronhitisom i nisam seo na Afriku vise od mesec dana, to bi mi bilo kao u banju da sam otisao  ;D . Objasnicu tim ljudima tamo, ako ce da poteraju, razumece valjda, ako su ljudi.

A i da upalim svecu ratnicima u kosturnici....

Ma, i da pomerimo za sledeci vikend, pa da ide nas vise, ima tamo sume, to je drzavno, nece nas niko tera  ;D  ;D  ;D

De si bre Daki Care, nisam te video trista godina  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

   A kad vam dodje vlasnik njive, malinjaka, livade, sa spusku, sta radite ovde? , pa mi malo eto izinata dosli, a ocete M,K. pa vas potera niz brdo, ala ce se date u bezaniju ;D ;D ;D

 

 

šta će u malijaku i na livadi. nisu pošli da rade a udobnije je naborovim iglicama ili ti lišću i pritom zaklonjen od ventualne kiše, naravno bez grmljavine i od vetra pomalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 773 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Ako voznja eventualno bude posle 15. jula eto i mene, a ako ne, lepo se provedite, pa se vidimo drugom prilikom.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ako dodjete na Mackov kamen, provozajte se do Soko grada. A kad ste vec tu, dodjite do Drine na kupanjac :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: sabac

ako hocete mozemo i odloziti druzenje za 10.07.2010 tacnije za iduci vikend.moto zurka HIGHSPEED LJUBOVIJA organizuje zurku na obali Drine.opsirnije u rubrici moto skupovi.posle toga,tacnije u nedelju mogli smo da organizujemo voznju do Soko grada pa onda do mackovog kamena ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

ako hocete mozemo i odloziti druzenje za 10.07.2010 tacnije za iduci vikend.moto zurka HIGHSPEED LJUBOVIJA organizuje zurku na obali Drine.opsirnije u rubrici moto skupovi.posle toga,tacnije u nedelju mogli smo da organizujemo voznju do Soko grada pa onda do mackovog kamena ;)

Mare, gde cemo da postavimo satore? Koliko ima do Ljubovije, odnosno do Soko Grada? Nisam bio prosle godine, i ne znam kako tamo izgleda, ali bih voleo da sve to ispostujemo. Predlozi kombinacije....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja