Jump to content

Moto Zajednica

16.6. Raskrsnica na Tosinom bunaru kod studenjaka

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova

Sad mi zet javio , video sa prozora iz solitera, covek sa autom isekao motoristu na raskrsnici kod studentskog grada na Tosinom bunaru. Imao je istu kacigu kao ja Shiro symbol,pa je mislio da sam ja... Preminuo je na licu mesta posle nekoliko minuta pokusaja reanimacije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

Covek poginuo na raskrsnici Tosinog Bunara i Zorana Djindjica, lik sa Renom ga je isekao, sat vremena su pokusavali da ga povrate ali nista, nisam uspeo da vidim koji je motor jel je polupan od napred i lezi na sred raskrsnice ali rekao bi da je GS 500 ili nesto slicno, crne boje,motorista se  kretao iz  pravca Zemuna a covek sa Renom je pokusao ispred njega da se ubaci prema Bezaniskoj kosi i verovatno ga nije video???

 

Znaci strasno strasno strasno.....

 

Ne mogu da dodjem sebi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Uff, uff, to je nezgodna raskrsnica, samo jednom sam prosao tuda i to jer sam morao.

Saucesce porodici i prijateljima motoriste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Po onome sto sam ja video, kada sam prosao pre nekoliko minuta, pre bih rekao da je neki manji motor, tipa Tomos ATX ili nesto tako.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Mene sada zvao otac, kaze neki taman motor kao moj, pa je pomislio da sam ja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 180

pre 5 min sam prošao tuda kolima, policija blokirala put, vidim čaršaf pored njega kaciga i motor slupan

o reno megan senic, brzo sam prošao pa nemogu da kažem ništa više osim da sam se odseko ... užas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 180

Jel to ono klasicno, skretanje u lijevo, a motor iz drugog smjera isao pravo?  >:(

 

 

Ako sam ja dobro ukačio motor je išao tošinim bunarom iz Zemuna ka NBG a reno je (valda) hteo da skrene iz tošinog bunara nod NBG na onu kaldrmisanu ulicu ka 11 aprilu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

 

Ako sam ja dobro ukačio motor je išao tošinim bunarom iz Zemuna ka NBG a reno je (valda) hteo da skrene iz tošinog bunara nod NBG na onu kaldrmisanu ulicu ka 11 aprilu

 

Upravo tako, nego bilo mi je malo cudno na Seniku iskrivljen "samo" prednji branik, soferka, hauba sve citavo ...izgleda da nije bila neka prevelika brzina motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

ZEM-BEOGRAD-NESRECHA

Poginuo motociklista kod Studentskog grada

 

BEOGRAD, 16. juna 2009. (Beta) - Jedan motociklista poginuo je danas u

saobrachajnoj nesrechi na uglu ulica Tossin bunar i Studentske,

recceno je agenciji Beta u informativnoj sluzzbi Ministarstva

unutrassnjih poslova Srbije.

 

Isti izvoz nije mogao da precizira kako se udes dogodio niti da da

visse podataka.

 

(Kraj) ana/dar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

saucesce porodici i prijateljima...

 

sace opet biti "nisam ga video, stvorio se odnikud, ko zna koliko je brzo vozio" a nasa draga vlada uz pomoc nase dobre i cestite gospode iz policije ce opet da zataska stvar i opet ce vozac automobila proci nekaznjeno.

po opisu bi rekao da je ovo bilo tipicno "motorista ide pravo a kola htela da skrenu ulevo".

ova sezona je mnogo krvavija od prosle, samo to imam reci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Tuga! To je bas pregledna raskrsnica, stvarno treba da si moron pa d ane vidis coveka na motoru. Cetvore oci ljudi, narod je odlepio od ove vrucine, mnogo je nervoze u saobracaju...

 

Saucesce za nastradalog  :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

prosao sam sinoc pored mest nesrece neposredno nakon udesa. momak koji je vrsio masazu srca je zaista davao sve od sebe iako je bilo ocigledno da je kosac vec stigao i poceo da sece tanku nit koja povezuje bajkerovu dusu i telo .. zenski glas negde iz pozadine koji ga doziva da se vrati .. grupa od desetak DH-ova pristize iz pravca bezanijske kose i polako prolazi pored bezivotnog tela nad kojim se grci spasioc u ocajnickom pokusaju da otera smrt .. neka jeza mi se nastanila u dusu ..

 

 

analiza razloga zbog kojih se nesreća desila:

 

vozac renoa je oduzeo prednost motociklisti, presekao mu putanju kretanja, udario u njega i ubio ga na licu mesta.

 

samo par sati pre desila mi se slicna situacija na raskrsnici na karadjordjevom trgu u zemunu. uspeo sam da ukocim i da se potpuno zaustavim pre kontakta. spasio me sam Bog, mala brzina kretanja, dobre kocnice, pregrst dobrih edukativnih tekstova koje sam procitao na ovom sajtu, nesto vlastitog iskustva i kolika tolika pribranost.

 

zakljucak:

 

prednost ima onaj ko je jaci a ne onaj ko se vlada po saobracajnim propisima koje je propisao zakonodavac. u slucaju kontakta slabiji izvlaci deblji kraj a na zalost ponekad i gine. kontakt je moguce izbeci, ukoliko je ponekad uopste moguce, samo ukoliko se krecemo malom brzinom i vozimo ispravan motocikl sa dobrim kocnicama.

 

Dejane pocivaj u miru  :'(

 

 

Vest (izvor Alo)

Poginuo motociklista

Sreda - 17.06.2009

Motociklista Dejan Nikolov (38) poginuo je juče u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 19 sati kod Studentskog grada u Novom Beogradu.

 

Nikolov se motorom kretao Ulicom Tošin bunar ka Bežanijskoj kosi kada mu je u raskrsnici put isekao «reno senik» beogradskih tablilca koji je u tom momentu skretao levo, u Studentsku ulicu. Iako je imao zaštitnu kacigu, Nikolov je od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja