Jump to content

Moto Zajednica

MK East Bikers - Moto Skup BOR, 3, 4 i 5 Jul 2009.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

Pozdrav za MK Road Kings, ocekujemo i tebe i klub. Lepog vremena i dobre zabave nece manjkati.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

hotel u izgradnji?

Ako mislis na onaj na obali jezera na glavnoj plazi, taj je funkcionisao prosle a zidao se pretprosle, meni nije poznat nijedan drugi???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Da,da na taj mislim.Kada smo bili na skupu prošle godine nije još uvek zvanično bio otvoren.

El se zna kakve su cene noćenja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ma nocenja u vikendicama su uglavnom 5-10 eura, za ovaj motel zaista nemam pojma. Mislim cak da ce ove godine biti nekog raspleta oko vlasnistva, zakupa i slicnog, tako da u ovom momentu nemam info oko toga. To je, svakako, skup nekoliko soba iznad diskoteke/restorana, tako da ne znam koliko treba ocekivati od toga. Frenki....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Posto sam bio pre jedno tri nedelje bas na Borskom jezeru. Nocenje u hotelu moze da se nadje po 1500 dinara po osobi.Sobe su ekstra luksuzne, sa sve klimom,tv, dvd i ostalim stvarima. Ipak mislim da vam je najbolje iznad tog hotela u vikendicama, mi smo spavali za 600 dinara po osobi a i ljudi su nam izasli u susret i parkirali smo motore u dvoristu. Ako se dogovorite da spavate u vrecama na krevetima bez posteljine mislim da bi vam naplatili 400 dinara po osobi, ali to vec ostaje na vama da se cenkate. Inace sobe su ciste, suve i ljudi kod kojih smo mi spavali ekstra su ljubazni pravi domacini. Na zalost broj nemam jer ga nisam uzeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
Posto sam bio pre jedno tri nedelje bas na Borskom jezeru. Nocenje u hotelu moze da se nadje po 1500 dinara po osobi.Sobe su ekstra luksuzne, sa sve klimom,tv, dvd i ostalim stvarima. Ipak mislim da vam je najbolje iznad tog hotela u vikendicama, mi smo spavali za 600 dinara po osobi a i ljudi su nam izasli u susret i parkirali smo motore u dvoristu. Ako se dogovorite da spavate u vrecama na krevetima bez posteljine mislim da bi vam naplatili 400 dinara po osobi, ali to vec ostaje na vama da se cenkate. Inace sobe su ciste, suve i ljudi kod kojih smo mi spavali ekstra su ljubazni pravi domacini. Na zalost broj nemam jer ga nisam uzeo

 

Informacije su ti apsolutno tacne, cene ce biti izmedju 500 i 700 dinara, naravno sa mogucnoscu parkiranja motora u dvoristu. Za rezervacije evo kontakt telefon:

 

060-053-8889 - JOCA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

Takodje jedna lepa vest, od petka 3. Jula prestanak padavina i temperatura preko 30 stepeni.

 

Izvor RTS :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

Evo tel. od Hotela "Dom odmora" 030/439-622  i  030/31-062.

Gazda je izvesni Cira.Cool lik.Sobe su vrlo pristojne a imaju i internet salu,sto je vrlo zanimljivo za nas forumase.

Brestovacku banju treba obavezno obici kad se vec prolazi kroz nju.Ima tri vrlo efikasna izvora lekovite vode.Mislim da su za oci,zeludac i zivce pa ko voli...

Ajde bre Borani,necu ja valjda iz Topole da vam reklamiram podnevlje! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ma pusti Borane, ja im reklamiram godinama podneblje vise nego svi oni zajedno :)

 

Salim se, ali...vrlo malo :)

Uzgred, svake godine sam na godisnjem odmoru tamo, ne znam treba li neke bolje reklame, samo promenim vikendicu u kojoj boravim s vremena na vreme i to je sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
Evo tel. od Hotela "Dom odmora" 030/439-622  i  030/31-062.

Gazda je izvesni Cira.Cool lik.Sobe su vrlo pristojne a imaju i internet salu,sto je vrlo zanimljivo za nas forumase.

Brestovacku banju treba obavezno obici kad se vec prolazi kroz nju.Ima tri vrlo efikasna izvora lekovite vode.Mislim da su za oci,zeludac i zivce pa ko voli...

Ajde bre Borani,necu ja valjda iz Topole da vam reklamiram podnevlje!  ;D  ;D  ;D

 

Pozdrav,

 

ma pusti Borane, ja im reklamiram godinama podneblje vise nego svi oni zajedno  :)

 

Salim se, ali...vrlo malo  :)

Uzgred, svake godine sam na godisnjem odmoru tamo, ne znam treba li neke bolje reklame, samo promenim vikendicu u kojoj boravim s vremena na vreme i to je sve.

 

Pozdrav, prihvatamo sve dobronamerne kritike, i evo malog teksta i videa vezanog za Brestovacku banju. :)

 

 

Brestovačka banja je udaljena od Bora samo 8 kilometara. U to prvo vreme razvoja turizma izgrađen je Knežev dvorac, Okružna zgrada i kafana "Izletnik". Lekovita svojstva banjske vode počivaju na mikroelementima kalijuma, kalcijuma, fluora... Deset termomineralnih izvora sa temperaturom od 32 do 40 stepeni Celzijusovih leče oboljenja kostiju, zglobova, mišica i kože, a pomaže i kod opšte iscrpljenosti organizma i kod posledica povreda, reume, bolesti nervnog sistema...

 

Prema arheološkim nalazima za nju su znali još Vizantinci, kasnije i stari Rimljani, i prema tome spada u najstariju banju u Srbiji. Puni procvat doživljava nakon oslobađanja ovih predela od Turaka, u doba Miloša Obrenovića . Na to vreme podseća tursko kupatilo (hamam), restauriran 1970. godine, konak Kneza Miloša, izgrađen 1837. godine koji predstavljaju kulturna dobra pod zaštitom države ali i dvorac kneza Aleksandra koji datira od 1856. godine i koji još nije obnavljan, pa se pretpostavlja da će se publikacijom doći do investicija dvorca i time doprineti rekonstrukciji i restauraciji. Inače, objekti koji su tada izgrađeni, sačuvani su i do danas u gotovo nepromenjenom obliku.

 

brestovacka-banja-2.jpg

 

U Brestovačkoj Banji, osim kneza Miloša, boravi i knjeginja Ljubica, Jevrem Obrenović, Milošev brat, Milutin Petrović, brat Hajduk Veljka i drugi viđeniji ljudi. U to vreme ona je s pravom nosila ime "dvorske banje", pa su je posećivali i strani gosti.

 

Danas je u sklopu konaka je istorijsko-etnološka postavka Muzeja rudarstva i metelurgije iz Bora (portreti, tursko posuđe...) koja je dostupna tokom letnje sezone. Tursko kupatilo se takođe tokom leta prilagođava kulturnim manifestacijama: izložbe, ulje na platnu, akvarel, radovi umetnika borskog udruženja "Vane Živadinović Bor".

 

brestovacka-banja-1.jpg

 

Deset termomineralnih izvora sa temperaturom od 32 do 40 stepeni Celzijusovih leče oboljenja kostiju, zglobova, mišica i kože, a pomaže i kod opšte iscrpljenosti organizma i kod posledica povreda, reume, bolesti nervnog sistema, zapalenja ženskih polnih organa, oboljenja perifernih krvih sudova. U poslednje vreme su aktivna 4 izvora. Gostima koji borave u Banji posebno prija stoletna šuma koja zahvata površinu od oko 90 hektara.

 

Sadašnji smeštajni kapaciteti su u "Domu odmora" (restoran sa prenoćištem, "Izletniku" i vilama "Toplica", "Lucija", "Košuta" i "Biljana" (88 ležaja sveukupno sa vilama). Voda se direktno sa izvora navodi u zatvorene bazene. Banjska voda je izuzetno lekovita.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Malmö,Svedska
  • Motocikl: Kawasaki LTD 750, Suzuki Freewind

U "Domu odmora" se niko ne javlja na te telefone, cak ni na neke koje sam nasao na netu.

 

Zato je Joca zavrsio posao i rezervisao nam vikendicu.

 

'fala Borani, vidimo se.

 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

Pozdrav i vidimo se, ja licno mislim da je bolja solucija iznajmljivanje vikedndice.Jednostavno zbog mogucnosti ostavljanja motora, dobrog prenocista, a i zbog udaljenosti od samog skupa.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Svaka čast momci,prelepo mesto za moto skup i znam da će biti odlično organizovan kao i prošle godine.

Iz Extrem-a SD stižu Bubi i Dejansd ,dok su ostali na drugim skupovima,žao mi je što nije tu Shorty i što nikako ne mogu da stignem i u Užice i kod vas ali,sledeće godine sam tu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

Hvala za pohvale, Bubi i Deja su dobrodosli. Nazalost Shorty mora da toci pice u Hard Rock caffe-u, oprosticemo mu ovaj put :)

 

Nista onda, ocekujemo te sledece godine. i svakako lep provod zelim  ;D

 

Takodje jedna novost, ovog vikenda se na Crnom Vrhu organizuju reli trke,  cija udaljenost je 10-ak km od kampa. Inace Crni vrh je planina na potezu izmedju Borskog jezera i Zagubice. Pa ko voli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

Hotel "Srpska Kruna"

Telefon Recepcije: 030/477- 078; 030/477-079; 030/477-277; 062/477-981

Brestovacka Banja

 

ymy9P_img0474h.jpg

9tJZb_img0475e.jpg

1KpBE_img0477bju.jpg

 

Pripreme skupa u toku...

 

4DKnY_img0490umo.jpg

ePoFA_img0503k.jpg

 

Konaciste "Vertigo" na Borskom jezeru

Telefoni: 030/482-500; 064/870-52-13

www.Vertigo-city.rs

 

0YYIO_img0498m.jpg

L5m22_img0499dpa.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

U "Domu odmora" se niko ne javlja na te telefone, cak ni na neke koje sam nasao na netu.

 

Zato je Joca zavrsio posao i rezervisao nam vikendicu.

 

'fala Borani, vidimo se.

 

 

Pozdrav

 

"Dom Odmora" se trenutno renovira, i nece raditi do kraja Jula/pocetka Avgusta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
Pozdrav,

 

jel' se i restoran renovira ili samo smestaj?

Mislim, radi li restoran u Domu odmora?

 

Pozdrav

 

Kompletan objekat Dom Odmora je trenutno u renoviranju.

Pre par godina je privatizovan, gazda je bio Cira, medjutim pre par meseci objekat mu je oduzet od strane drzave, i sada je u renoviranju.... :P

 

E tooo Gajicu!

 

Ako dolazis poznaces crni ZX-12R, pa se javi da popijemo po neko pivo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja