Jump to content

Moto Zajednica

Lanac, lančanici, proizvođači, kvalitet, preporuka...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 662 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200
pre 2 minuta, Alekre je napisao:

Nije strašno ako kupiš nešto od opreme i čuvaš. Problem je kad počneš opremu da menjaš drugom opremom. Recimo kao ja na primer, da imaš gradske kofere i putne kofere. Gradski su stalno na TDM-u a putni kad se ide negde na duže. Kad imaš Scottoiler, pa kupiš Cobrru i tako dalje. Kad imaš dva seta retrovizora, dva vizira, itd. :D

 

 

Купуј док су деца мала, моја за сад 8 и 6 год, и имам форе још мало да се обезбедим са опремом, алатом итд… после ови енергетско-новчани вампири полако крећу да исисавају…:Sloper: 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Kawasaki

Moj kolega sto radim sa njim ne pitaj koliko je ulozio u Suzuki GSX600F Mada on momak i moze nekako, od staro napravio skoro novo. A ja..... i zena i dete i racuni pa nekako je premantam....Malo bude rafal ali izdrzi se to....samo joj kazem, eee kad budemo isli tu pa onde. Pa ces da vidis ovo ono, pa jel vidis kako je lepo kad se vozis....i te price.

Jbg moram :neznam:

Promenio član Kawazzr500

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 8 minuta, Alekre je napisao:

Nije strašno ako kupiš nešto od opreme i čuvaš. Problem je kad počneš opremu da menjaš drugom opremom. Recimo kao ja na primer, da imaš gradske kofere i putne kofere. Gradski su stalno na TDM-u a putni kad se ide negde na duže. Kad imaš Scottoiler, pa kupiš Cobrru i tako dalje. Kad imaš dva seta retrovizora, dva vizira, itd. :D

 

 

A kad imaš četiri motora? 

Znaš onu foru -

"Zašto imaš četiri motora?" 

"Zato što sam prošle nedelje prodao dva!" 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Kawasaki
pre 11 minuta, Alekre je napisao:

Nije strašno ako kupiš nešto od opreme i čuvaš. Problem je kad počneš opremu da menjaš drugom opremom. Recimo kao ja na primer, da imaš gradske kofere i putne kofere. Gradski su stalno na TDM-u a putni kad se ide negde na duže. Kad imaš Scottoiler, pa kupiš Cobrru i tako dalje. Kad imaš dva seta retrovizora, dva vizira, itd. :D

 

 

Auuuu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 662 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200
pre 2 minuta, stari roker je napisao:

A kad imaš četiri motora? 

Znaš onu foru -

"Zašto imaš četiri motora?" 

"Zato što sam prošle nedelje prodao dva!" 

Ја имам доброг друга, одличан лик, цео живот вози моторе, увозио их некада, препродавао и никада али биквално никада није испод 3-4мотора БИО. Сад је на једном, и живчан, те ће тенеру 1200, те трејсер, те хонду голд. Чекам расплет догађаја:lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja