Jump to content

Moto Zajednica

uni group servis

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Nisam video temu, pa da je otvorim. Juce sam bio kod njih da uradim prvi servis na mom pegazu, zakazao sam 7. dana ranije. Svideo mi se servis na prvi pogled, prilicno veliki servis, nekoliko dizalica, uredno. Servis mi je radio majstor Kali (Dragan), kod njega sam isao po preporuci, ne znam coveka od ranije ali sam cuo da je i ranije imao servis i da je bio jedan od poznatijih majstora za stare dobre PX.

Servis je uradjen kako treba, znaci zamena ulja i filtera, dotezanje i podmazivanje lanca, podesavanje zategnutosti sajli, mislim da su i ventili nastelovani, zaboravio sam da pitam. U svakom slucaju motor lepse ide, manje trese, ne verujem da je samo zbog zamene ulja.

Cena, ocekivano visoka, oko 100 eur-a, kao i kod svih ovlascenih servisa u gradu za jace brendove, ali bar ne mora da se zakaze 2. meseca u napred, ljubazno te prime i znaju svoj posao. Majstor Kali mi je dao i par saveta oko odrzavanja, na koje stvari da obratim paznju, rekao mi koji su se kvarovi desavali na pegazu i kako da postupim ako mi se to desi.

Definitivno preporuka, od svih servisa u kojima sam bio ovaj mi se najvise dojmio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Da, ja sam 2 godine odrzavao Beverly kod njih.

 

Servis je vise nego ok. Relativno skup ali su pedantni. Za Piaggio i srodne brendove dobra alternativa je i servis u YUBC-u (ako se dobro secam - moto Davor), mada cak jos malo skuplji, ali se manje ceka na servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja