Jump to content

Moto Zajednica

Brka nam imao saobracajku

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Uh kakvo sranje, jbt... Stvarno nocna mora od situacije... :?

 

Brko, Paune, ako treba nesto, zovite...

 

Inace, juce smo se NeshaXX, Igor i ja vozili i Neshi je prednja guma flet ispustila pri oko 180 km/h... Bice slika... Fala bogu, sve se dobro zavrsilo. Bas je zajeban bio taj 18. Novembar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Jako sam žalostan što èitam sve ovo.....Brko želim ti brz oporavak i voleo bih, da ti mogu nekako pomoèi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Evo i ja da se javim.

Sta je bilo, bilo je, bilo je i proslo.

Veoma se tesko osecam zbog svega sto se desilo, dusa mi je slomljena.

Inace, fizicki se osecam ok, koliko-toliko. Vazno je da nemam preloma, imao sam kacigu, izgulio sam ruku na dva mesta. Prilicno me boli leva butna kost, butni misic, desno koleno, i cela desna ruka ukljucujuci i rame + sam ceo ugruvan od kotrljanja.

Covek koji me je udario (taj neuracunljivi rom), je gluvo-nem, psihicki i mentalno zaostao, nije smeo da se krece bez pratioca.

Kad sam bio u Hitnoj, rekli su mi da se njemu cesto desavalo da pada u nesvest, da se gubi, da tako pretrcava ulicu iz cista mira itd. i da im je odavno poznat slucaj.

Sve se desilo u sekundi.

Pri udarcu sam prvo odleteo dva metra u visinu pa sam tek onda pao na asfalt i nastavio da se kotrljam u drugu traku. Sreca moja sto nisu naisla kola iz suprotnog pravca inace sam i ja mogao, NE DAJ BOZE, da poginem zbog tog stvorenja.

Ljudi moji, ne mozete da verujete da sam ja 10 minuta cekao da dodje hitna a za to vreme niko nije hteo da mi pridje da vidi sta je sa mnom, samo panduri da mi traze podatke. Jos je hitna dosla jednim kombijem i ubacili su me pored tog coveka, kome je isla krv sa svih strana :cry:.

Vec sam uzeo advokata.

Kad bude proslo sudjenje i sve ostalo cucete sta, kako, zasto, koliko...

 

Evo i slike mog, sad vec, polu unistenog motora :cry:.

 

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

UH! SUNCE TI JEB.M...!!

Šteta dibidus...

 

Dobro je junaèe kad si se javio da mrdaš, sad nam je svima lakše.

 

ps. Jel to na urgentnom imaju internet caffe?? :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Da ne pokrecem nov post, posto sam ispratio i Brku i Copeta u urgentnom, nije mi samo jasno kako sam Djuru i J propustio...?

 

A bas mi se svideo posao dezzurne BABa sere :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Ma sta je ovo, ima li nesto ljepse da procitam :?

 

Brko, ne daj se, proslo je kako je proslo, sada ide zajebani dio (papiri, papiri,...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Brko samo da se ti oporavis sto brze i bez posledica,a ostalo ce da se zaleci vremenom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

U jbt steta je bas ogromna. najgore sto ces dati za opravku i svog dzepa,... Nek ti je sa srecom i da sto pre ozdravis !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Jako mi je teško zbog svega ovoga, jako smo se smorili i lujza i ja, ništa brle nadamo se da æe sve ok da proðe, ako ništa nadam se da ti je za utehu što ovde imaš drugare kojima je stvarno stalo do tebe i koji te razumeju.. :cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Padina

Strasnooo. Zao mi je tebe Brko a i njega ali sta ces... Sreca da si ti dobro barem fizicki. znas kako kazu, ima bajkera koji su pali i koji ce pasti... Naravno zelim ti brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Ekaterinburg Rusija
  • Motocikl: Iz jupiter 5, Ural k 750 custom

Brko najvaznije je da si ti dobro moglo je da bude i gore!!! Motor je najmanje bitan u celoj prici sredices ovaj ili ces kupiti drugi i ovako ide zima! U kojoj si bolnici !!! Pametno si uradio za advokata!!! Kao sto je neko vec napisao postoje dve vrste bajkera oni koji su pali i oni koji ce tek da padnu, sad spadas u iskusnije !!! Brz oporavak ti zelim !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Kao sto je neko vec napisao postoje dve vrste bajkera oni koji su pali i oni koji ce tek da padnu' date=' sad spadas u iskusnije !!! Brz oporavak ti zelim ![/quote']

 

znas kako kazu' date=' ima bajkera koji su pali i koji ce pasti... Naravno zelim ti brz oporavak.[/quote']

 

Narode, razumem vas u potpunosti, ali morate napraviti razliku izmedju udesa i pada.

Sa moje strane gledanja to izgleda ovako: nisam ja pao na nacin da sam pao svojom greskom, prebrzim ulaskom u krivinu, isklizavanjem, izletanjem ili neiskusnoscu sto nije sigurno.

Ja sam imao saobracajnu nesrecu, u kojoj je, nazalost, ishod katastrofalan po oba ucesnika (mene i poginulog).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Kao sto je neko vec napisao postoje dve vrste bajkera oni koji su pali i oni koji ce tek da padnu' date=' sad spadas u iskusnije !!! Brz oporavak ti zelim ![/quote']

 

znas kako kazu' date=' ima bajkera koji su pali i koji ce pasti... Naravno zelim ti brz oporavak.[/quote']

 

Narode, razumem vas u potpunosti, ali morate napraviti razliku izmedju udesa i pada.

Sa moje strane gledanja to izgleda ovako: nisam ja pao na nacin da sam pao svojom greskom, prebrzim ulaskom u krivinu, isklizavanjem, izletanjem ili neiskusnoscu sto nije sigurno.

Ja sam imao saobracajnu nesrecu, u kojoj je, nazalost, ishod katastrofalan po oba ucesnika (mene i poginulog).

 

Je te potpuno razumem... Kad sam ja zakaèio motorom pešaka koji ni kosèicu nije slomio, nisam mogao nekoliko dana da se opasuljim od šoka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja