Jump to content

Moto Zajednica

PARACIN - DOCEK UCESNIKA MOTO RELIJA KROZ SRBIJU

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Na danasnjem sastanku clanova moto kluba WhiteAngels - Paracin podeljeni su zadaci oko organizacije doceka ucesnika moto relija kroz srbiju. Bicete detaljno obavestavani o dogadjanju i planu i programu ovog desavanja.

Docek bice organizovan i docek ce pratiti dobra svirka sa gostima iz inozemstva za sada u pregovorima sa mladom rock grupom kao i sa Djordje Davidom kao poznatijem izvodjacu. Nadamo se da ce finansije dozvoliti njegovo gostovanje 03.07.2009.

Docek bice otvoren za sve posetioce BEZ NAPLATE ULAZA takodje klopa za ucesnike relija i naravno bice i za ostale dobronamerne bajkere koji nas budu posetili. Ujutru dorucak samo za ucesnike relija a bogami i kafica, rakica za sve koji budu tu sa nama.

Finansije ocekujemo od sponzora i kluba naravno kao i za dalje planiranje i uvecanje doceka od naseg kulturnog centra i opstine. Tako da kako oni budu sirokih ruku i mi ce mo to iskoristiti u vase zadovoljstvo.

Obavesticu vas uskoro o detaljnom planu i programu pa dodjite kod nas i zabavite se. Ovo je samo uvod u nase dogovore i planove za taj spektakl, gde je vecina odgovorila da bi sa ucesnicima relija rado otisla na njihov zavrsetak na Borskom Jezeru

Dime

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6342 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

I ja kazem svaka cast i drago mi je zbog te organizacije, samo koliko je meni poznato ako se ne varam, a mislim da se ne varam jer ucestvujem u reliju i poznate su mi etape, ne prolazi se kroz Paracin i ne ide se do borskog jezera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

I ja kazem svaka cast i drago mi je zbog te organizacije, samo koliko je meni poznato ako se ne varam, a mislim da se ne varam jer ucestvujem u reliju i poznate su mi etape, ne prolazi se kroz Paracin i ne ide se do borskog jezera.

 

 

 

 

 

 

Aco duso radi se o MAS-ovom reliju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Donja Mutnica-Paraćin
  • Motocikl: Jawa 250 Custom

Svaka cast, da se i Paracinci pokazu kao dobri domacini! Naravno da ce biti jos bajkera koji ce docekati ucesnike relija, evo ja se prvi javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Da  se malo ispravimo bice muzike neki lokalni bendovi i nasi poznatiji sugradjani u svakom slucaju bice kvalitetne svirke. Malo nas ogranicavaju parama ali mi ce mo to da sredimo. Pa sto se tice pica i klope nadam se da pivo nece preci 50kinte bar su to uslovi kluba za oklnog preduzimaca :-) Pa izvolite ko je za neka dodje. Sator, nocno kupanje na bazenu naravno to u sopstvenoj  reziji posto je bazen blizu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Za moto skup u Paracinu nece biti jer mi to praktikujemo svake druge i znate kao sto je i bilo prosle extra dobre svirke i dobrog druzenja, mislim da nema nezadovoljnih.

 

A pozvani ste svi na docek ucesnika relija 03.07.2009 kao sto rekoh bice solidne svirke okolnih bendova koji su u rangu profi muzicara takodje klopa za ucesnike a i goste koji dodju nadamo se velikom kazanu od naseg prijatelja kluba koji ce inace drzati  par tezgi sa klopom i picem. Takodje klub intervenciju vrsi da pice bude sto jeftinije za sve nas recimo pivo 50 din itd.

Takodje posle zurke, svirke i ludila 04.07.2009 krecemo zajedno sa ucesnicima za Borsko Jezero gde je i zavrsnica pa spremite rostiljsko meso jer resetku nosimo :-) (u slucju da zaboravimo resetku skinucemo sa nekog naseg trajka onu donju rosvajnu :-) Zozaaaaaa ode trajk na i za rostilj).

ZNACI DOBRO DOSLI      Docek ucesnika relija u Paracinu 03.07.2009

www.whiteangels.co.rs

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Definitivno javno obavestenje.....

MC White Angels iz Paracina Vas poziva na docek ucesnika relija 03.07.2009. u parku kod Hale Sportova. Ocekujemo Vas da zajedno sa nama docekate nasu bracu uz Djordja Davida, Innuendo band, Bez panike molim i drugih bendova. Bice obezbedjeni stadnovi sa picem po normalnim cenama :-) i dobrom klopom. Ujutru dorucak i svi skupa na Borsko Jezero. DOBRO DOSLI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja