Jump to content

Moto Zajednica

Sta sve moze da se desi

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Evo da vam ispricam sta mi se dogodilo u subotu. Vec nekoliko dana u nazad planiram da napravim celodnevni izlet i to iz Cacka preko Prislonice , Vujna  , G. Milanovca, Brusnice , Savinca dodjem do Suvobora i Ravne gore. Naravno i to sve maksimalno izbegavajuci asvalt. 11h sve spremno za polazak u koferu poneto i da se usput za rucak baci nesto malo na rostilj u prirodi.Naravno pod punom opremom krecem preko Prislonice , gde je cuveni sabor frulasa stizem do manastira Vujan. Od manastira pravo uzbrdo penjem se na mali Vujan odakle je predivan pogled na G. Milanovac i dalje na Rudnik.Nastavice se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Posle krace pauze na vidikovcu idem nizbrdo prema G. Milanovcu prelazim ibarsku magistralu i krecem prema Brusnici . Na kratko se zadrzavam pored hrama Svetog Nikolaja ali je zakljucano tako da nije moglo da se udje.Nastavljam dalje bez pauze,  put je makadam i odlican za voznju samo sto se iza mene dize podosta velika prasina tako da kada prolazim pored kuca gledam da idem laganije. Nastavice se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Stizem tako do Lovackog doma  Jasika . Sta reci mali raj u sumi , ima sve za od rostolja , pecenjare za pecenje zivuljki na razanj do mesta za sedenje.Pogledajte slike govore mnogo vise od reci.Nastavice se.

post-782-12879034575845_thumb.jpg

post-782-1287903457643_thumb.jpg

post-782-12879034576976_thumb.jpg

post-782-12879034577485_thumb.jpg

post-782-12879034577927_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Posle odmora na ovom prelepom mestu idem dalje malte ne bez odmora .Prelazim preko potoka , kroz sumarke , preko livada i stizem skoro blizu vrha Suvobor i Ravne gore.Nastavlja se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Posto je vec 16 casova odlucujem da se vratim  i da usput stanem  zapalim vatru i nesto prezalogajim.Krenem ja polako da se vracam jer nisam bio rad da me mrak uhvati preko Vujna posto je dosta veliki uspon iz pravca Milanovca sa velikim bocnim nagibom , pa bas treba pripaziti.Na jednom proplanku idem normalno putem i ulazim u sumarak 30tak na sat nista brzo samo ispred mene na pola metra ispred ociju neka crta.

Prasak , ne znam sta se dogodilo jak neizdrziv bol u grudima i grlu, vidim da sam na zemlji a ATV deset metara dalje stao u nekoj sikari.Hvatam se za grlo nemogu da dodjem do vazduha, nemogu da skinem kacigu i tako 5-6 minuta hvatam zrak i jedva nekako napipavam da skinem kacigu. Hvatam se za grlo vidim krv ali ne mnogo ceo vrat mi je razderan .Napola zaklan. Uzimam vode i umivam se malo progunuh kao da gutam kamenice od pola kila , jabucica mi je nestala neznam gde je ali me neizdrzivo boli. Okrecem se gledam sta je , neko je vezao sajlu po sred puta debljine ko prst bez ikakve oznake i to u visini grudi. Sta se desilo naleteo sam prvo grudima p onda se sajla zategla preko vrata , napravio sam salto unazad samo ne znam kako preko kofera i pao na zemlju.Mogo sam da otfikarim glavu ko nista ili da mi kvrcne vratni prsljen i dozivotni invalid. Strasno , nastavice se vidite slike.

post-782-12879034581878_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Strašno! Verovatno komšija hteo da zajebe komšiju, znaš kako to već funkcioniše u zemlji Srbiji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Srecom sajla je od udarca pukla , stvarno neznam dali bih ovo sada pisao da nije. Nemogu da shvatim da je neko vezao sajlu bez ikakvog upozorenja , table,krpe obicne kese. I sta sada covek da uradi da ga bije, ubije ili da ga pita dali je normalan. Ljudi napravili raj u sumi pa nigde nisu vezali zicu da neko ne  prolazi a on vezao kroz obican sumarak stvarno nerazumem.

I tako obezglavljen sedam i posle teske voznje uz jake bolove uspem nekako da prevalim preko Vujna dok se jos vidi i stizem kuci . Naravno zena pada u nesvest , skidam sve sa sebe i tek tada vidim pravo stanje modrica svuda i na rukama i na ledjima , ali najgore desna strana pluca i vrat.

Odmah stavljamo hladne obloge posto je ustanovljeno da nista nije slomljeno.Celu noc nismo spavali hladne obloge su non stop menjane zamrzivac nije mogao da postigne.U nedelju nista nisam jeo nemogu da gutam i dalje stavljamo obloge. Danas odlazim kod lekara zato sto na posao naravno ne mogu, specijalista za uho,grlo ,nos nemoze da veruje sta mi se dogodilo.Proverava usi grlo srecom sve je uredu , kaze kako sam mogao da prodjem odlicno je. Hladne obloge je najbolje sto smo mogli da uradimo i to me je spaslo inace moglo je da dodje i do gusenja da je narastao otok.

 

I sad tako polu zaklan (srecan sto je ipak sve dobro ispalo)pisem ovo da skrenem paznju svima koji se upuste u neku off road voznju da otvore cetvoro oci jer mi smo ti cudan narod.  Hvala na paznji pozdrav Damir.

post-782-12879034612295_thumb.jpg

post-782-12879034612999_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650 classic | Yamaha Royal Star tour deluxe

katastrofa....

...verovatno je domacin covek zeleo da komsiji pokaze da ne sme da se kaci sa njim....strasno..

 

..dobro je da si ti ok!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Damire, bitno je da si ti OK, srećom. :)

 

Ipak, možda ne bi bilo loše da prijaviš slučaj organima. Možda time sprečiš da se još nekom desi isto.

Da sam na tvom mestu, vrlo duboko bih promislio i o tužbi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

:o

Ne mogu da verujem. Ako postoji nacin da saznas ko je taj, pa da mu... Bolje da ne pisem sta mi sve pada na pamet.

 

Vazno je da si ti dobro. Ali sta je moglo da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 835 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Stvarno vidi prijavi, da ne najebe neko sledece put i da ne ustane :(.

 

Imao si srece... dosta srece.

 

Znam da i po gradovima klinci umeju da vezuju svasta od bandere do bandere, mada to uglavnom bude neki bezvezan konopac ili lastis i slicno (samo da ne bude struna... :( )

 

Brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

pratim danas sve sto si stavljao i kazem sebi zasto ne stavi u "putovanja izleti".

 

Prijavi NN lice za nanosenje teskih telesnih povreda, morace po sluzbenoj duznosti da ispitaju  slucaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Boze sacuvaj! Tesko je bilo sta napisati a da je civilizovano. Djubrad sebicna i nenormalna...A tebe je Bog pogledao. Stvarno si imao srece Damire. Zelim ti da rane brzo zarastu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Stvarno si imao srece. Najbolje bi bilo da prijavis, da nebi taj budalas razapeo novu sajlu, pa da jos neko najebe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Da nije to neki privatni posed, a svaleri mu gaze po njemu i sl. Ako je tako lako ces saznati ko je postavio sajlu, mada verovatno nece hteti da prizna.

Sve u svemu, kao sto si rekao, ostali da paze. A ti pokusaj malko izokola da saznas, pa da napravimo mali izlet  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Dobro je da si ostao ziv...Neko se ponasa kao "Udbash"...Strasno.I obavezno prijavi nadleznim organima,goni djubre i sudskim putem ako treba,jer povrede nisu ni malo naivne.Naravno,prvo izvadi lekarsko uverenje,a kad se na to dodaju i pretrpljeni stah i dusevni bol...Pa da plati,jer takve najvise boli kad ih ocepis po dzepu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ovo je stvarno strasnoooooooooo, ne mogu da verujem sta vidim na slikama. Skoro da si se zaklao  :o :o :o

 

Da si vozio malo brze, povrede bi bile ozbiljnije,  i pitanje je koliko bi bio u stanju da sam sebi pomognes ili pozoves pomoc i objasnis gde se tacno nalazis.

 

Zato nikad sam u ovakvu voznju, posebno ako je daleko od puteva i bilo kakve pomoci.

 

Sto se tiche ovog magarca koji je postavio sajlu, mislim da je zreo za tuzbu pa bi mogao da se raspitas o vlasniku, cisto da ne bude protiv NN lica

 

I dalje ne verujem sta ti se desilo, i zelim brz oporavak.

 

:-X :-X :-X

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Au citam, a video sam u kojoj je rubrici tema i sve strepim, ali ispalo je i gore nego sto sam se plasio! Prijatelju, dobro siu prosao, a za ovu lokalnu budaletinu, malo je tuzba... Atj bre, pa nisi vozio po njegovoj njivi, ladno je razapeo sajlu preko puta??!~?!?! Treba otici u taj kraj i raspitati se cija je ta cesta, da li ide preko necije njive, ili cija je njiva pored, a treba popricati sa lokalcima, garant je to neki baksuz, pa znaju mestani ko bi mogao biti u pitanju!  >:( >:(>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

trebao si priaviti, ako si imao kome, mislim na policiju i tuziti eventualno vlasnika... odlicno si prosao, ne mogu da vjerujem!

ako ti je za utjehu, sad imas monster znak i na bradi :) salim se, imao si ludu srecu, da je neko motorom prosao polomio bi ruke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Citam ovu temu i razmisljam zasto je nisi stavio u putopise, sve dok nisam video kraj?!

 

Tuzba je nesto najminimalnije sto treba da uradis povodom ovoga. Zelim ti brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja